20 Mayıs 2019 - Pazartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Zehirli Yılan Beslemek

Rüyada Zehirli Yılan Beslemek

Rüyada Zehirli Yılan Beslemek

Rüyada görülen detayların yazılması rüyanın yorumlanmasına büyük etki eder bu bakımdan sayın rüya sahiplerinin rüyalarını ayrıntıları ile yazmaları, rüyanın yorumunda büyük eti eder.

Hakan Beyin gördüğü Rüya

Merhaba,
Rüyamda uzak bir akrabamizin evini ziyaret ettiğimde evlerinin önünde çok zehirli yılanlar beslediklerini gördüm. Engerek yilanına benzeyen normal boyda karışık desenli ve koyu renkli yılanlardı. Zehirli yılanları bir araya getirerek çok daha güçlü zehirleri olan yılanlar elde ediyorlardı. Ben bunlardan çekinip uzak duruyordum. Yaklasmadigim için bana zarar vermediler. Benim için önemli olan tarafi ise bu evin kızlarından birisine karşı duygusal anlamda yakınlık duyduğumdan rüyayı hayra yormadım. Rüya tabirlerinde yılan beslemek iyiye yorulmuş ancak yılanı ben değil karşı taraf besliyordu ve çok zehirli yilanlardi. Sizce nasıl yorumlamak gerekir? Teşekkür ediyorum.

Hakan Beyin Rüyasının Yorumu

Rüyanızın yorumu aile arasında yaşanmış bir sorunun çözüme kavuşacağına ve bu durumun sulha bağlanmasından huzura kavuşacağınıza yorumlanır. Karışık renkli yılanlar ise, bu durumdan memnun olmayacak tanıdıklara işaret eder. Bu cılız düşmanların güç birliği yapmasına ve bir şekilde ara bozmaya planlar kurmalarına yorumlanır. Sizin bu planı fark edip zarar görmeden oradan uzaklaştıracağınıza işaret eder. Sizin evin kızına ilgi duyuyor olmanız ise, rüyanızın boyutunu tamamen değiştiriyor, sizin ilgi duydunuz kişiye, sizinle ilgili kötü sözler söyleyecek düşmanlarınıza işaret eder. Yetersiz kalan düşmanlarınızın güç birliği içine girerek sizi ve karşı tarafı bu ilişkiden vazgeçirmeye çalışan ara bozuculara yorumlanır.

Rüyada Zehirli Yılan Beslemek

Aynı zamanda bu rüya olumlu yönde gelişecek olaylara, büyük bir mutluluğa kavuşacağınıza, başlayacağınız her işte olumlu sonuçlar alacağınıza, büyük çabalar sonucu mutlu bir beraberliğe yorumlanır.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.