25 Mayıs 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyalar ve Yorumları

Rüyalar ve Yorumları

Rüyalar ve Yorumları

şefika

Ben rüyamda okul tuvalette dağınık saçlarımı makas ile ayakta çok düzgün ve kısa bir şekilde kestim ama saçlarının yere düştüğünü falan görmedim yerde saç falan yoktu ama kestiğim saçı beğendim.

Şefika’ nın Rüya Yorumu

Rüyanız hayırlara çıksın Amin

Rüyanızda saçınızı kesmeniz hayırla yorumlanır, kendi saçınızı kesmeniz bir ceza ödeyeceğinize yorumlanır. Kesilen saçın yere düştüğünü görmemek: Alacağınız cezanın ne olduğunun belli olmadığına yorumlanır. Fakat sizin ceza alacağınız konu mahkeme kararı veya sorumlu olduğunuz bir ödemeyle ilgili gelecek ceza vs, neticesi ne olursa olsun mutlu olacağınıza işaret eder.

 

Mertcab’ ın Rüya Yorumu

Mertcan

Rüyamda oturdum binanın karşısındaki binanın önündeyim bina arkamda kalıyor gece ve biraz ışık var kenardan bir fare çıkıyor üstüme atlıyor ben tekme atmaya çalışıyorum sonra gidiyor ben ayaklarımla ses çıkartarak fareyi çağırıyorum yine geliyor yine atlıyor yine tekmeyi ıskalıyorum böyle bir kaç kez devam ediyor sonra beyaz bir fare geliyor aynı yere sadece bakıştığımı hatırlıyorum fare ile

Mertcan’ ın Rüya Yorumu

Sevgili Mertcan rüyanızda fare görmeniz ve size saldırması fesat bir tanıdığınızdan olmadık laflar işleteceğinize, sizin birkaç kez bu kişiyi affedip çağıracağınıza fakat o kişi aynı fes-atlığa devam edeceğine yorumlanır. Beyaz fare ise yine farklı şekillerde yorumlanmaktadır, bazı rüya yorumcuları hayırlı bir evlat sahibi olmaya bazıları ise hiç bir-zaman iyi bir eş sahibi olmayacağınıza yorumlamaktadır. Rüyayı gören kadar yoran da önemli olduğunu birçok yorumumuzda belirtmiştik sizin rüyanızdaki beyaz fare hayırlı bir evlada yorumlanır. Rüyanız hayırlı olsun.

Kübra’ nın Rüyası

Kübra

Hayırlı günler rüyamda annemin mutfağında her şeyin altından arkasından küçük farelerin dolaştığını görüyorum sonra birtanesinin arkamdan yaklaştığını hissedip korkarak ve bağırarak uyandım.

Kübra’ nın Rüya Yorumu

Kübra hanım rüyanız gerçekten çok güzel annenizin mutfağındaki çok sayıda fare ailenizle bir araya geleceğinizi fakat korktuğunz farenin ise kötü niyetli bir akrabanızın aranızda olduğununa yorumlanır. Rüyanız hayırlara çıksın. Amin..

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

32 Yorum

  1. Merhaba rüyamda yemek yiyorum ve ekmekden yemeye başladıkça ağzıma saç geliyor saçım uzun olduğu için benden düştü sanıp devam ediyorum yemeye ve sonradan fark ediyorum ki ekmeğin içinde topak şeklinde var ekmeği bırakıp sofradan kalkıyorum.bu neye işaret ilk defa böyle bir şey gördüm.

    • Rüyada Ekmek İçinde Saç Görmek, sizin kısmetinize gelmiş bir zarar veya sofranıza kadar girecek, maddi sıkıntıya işaret eder. Aslında bu rüya oldukça farklı şekillerde yorumlanır. Fakat sizin durumunuzu veya yaşam şeklinizle ilgili bilgi olmadığından, hemen çıkacak bir yolculuk, onurunuza gelecek zarar, gibi rüyanın işaret ettiği şeylere yorumlayamıyorum. Sonradan verdiğiniz bilgilerle sizin yaşayacağınız, güzel gelişmelere ve, şuan hedeflediğiniz noktaya çabalarınızla kavuşacağınıza yorumlanır.

  2. Merhabalar rüyami yazmıştım ama silinmiş neden görünmüyor ekranda

  3. S.aleykum rüyamda buzdolabın önünden geçerken yerde birşey aktığını fark ediyorum turuncu dolaptan akmis dışarıya icini açıp bakıyorum dökülen ne diye sonra bakıyorum ki kola kapağı acilmis yere akmis sonra onlari bez ile siliyorum sonra dışarıdan ses geliyor çıkıyorum kadının biri yangın çıkmış sizde birşey varmı diyor bende diyorum bizde kola dökülmüş dolaba onu sildim bizde birşey yok dedim .yangın çıkmış bir yerde ama bizde birşey yoktu etraf karanlık var kimseyi net göremedim tanımıyorum da .

    • Yaşadığınız bir sıkıntı veya sakladığınız bir sırın, açığa çıkması ve sizin bu yükten kurtulmanıza, içinizin rahatlamasına işarettir. Rüyada yangın çıktığını duymak, sizden yangını söndürmek için yardım istenmesi, kurtulacağınız bir sıkıntı veya, kayıplarınızın önlenmesine tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.