26 Mayıs 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Yetim Öksüz Kalmak Rüya Yorumları

Yetim Öksüz Kalmak Rüya Yorumları

Yetim Öksüz Kalmak Rüya Yorumları

Rüyada Yetim Ve Öksüz Kalmak

Rüyada yetim ve öksüz kalmak: Yetim yahut öksüz kaldığını gören bir kimse hor ve hakir görülme ye,ayrıca yetim görmek düşmanında alacağı var ise ona galip gelip hakkını almaya, Yetimin başını okşamak ve ya ona yemek yedirip himayesine aldığını görmek dünya ve ahiret mutluluğuna işaret eder.
Rüyada yetim bir kimse görmek, düşünmeden yaptığınız hareketler nedeniyle çevrenizdeki insanlara zarar vereceğine yorumlanır.

Yetim Öksüz Kalmak Rüya Yorumları
Yetim Öksüz Kalmak Rüya Yorumları

 

Rüyada yetim gören bir kimse iyilik yapmalıdır.

Kişi kendisini yetim görürse sıkıntıya gireceğine ve bunu güçlükle atlatacağına işarettir.
Rüyada kendisinin yetim olduğu nu gören bir kimse, veya mali yahut kendisine nispet edilen seyler hususunda tahkir edilileceğine işarettir.
Rüyada yetim görmek iyilik yapacağınıza işaret eder.

Rüyada bir yetime yardım etmek hane içinde huzurlu ve mutlu olunacağına işaret eder ve dert kederin sizden uzak olacağına yorumlanır.

Rüya da yapılan hayır işleri gönül kapınızın acık olduğuna size hayırlar getireceğini işaret eder.
Rüyada ağlayan bir yetim görmek yakın akrabalarınızdan birilerinin sizin yardımınıza ihtiyacı olduğunun habercisidir.

Rüyada yetim kız çocuğu gören kişi hayırlı bir evlat sahibi olur.ve Anne baba bu evlattan çok hayırlar göreceğinin müjdesidir.

Rüyada yetim bir erkek çocuk gören bir kimse evli ise hayırlı bir erkek evladı olacağına işaret eder. Ayrıca haneye huzur muhabbet gireceğini müjdeler.

Rüyada öksüz çocuklarınızın olduğunu görmek sizden şefaat dileyenlerin olduğuna işaret eder. Ve Rabbim sizi çömert kullarından saydığının müjdesicidir.
Rüyada kendisini yetim görmek maddi bakımdan refah içinde yaşayacağına dostlarınız tarafında sevilip sayılacağınıza ve güzel makamlara ereceğinizi işaret eder.
Rüyada bir yetimhaneyi ziyaret ettiğini gören bir kimse işlerinde başarılı olacağına ve dost çevresinde hatırı sayılır bir mertebeye ereceğine işaret eder.
Rüyada öksüz görmek iş kurarak iş sahibi olunacağına ve işşizlere iş imkanı sağlayacağınıza işaret eder.Maddi olarak ferah içinde olacağınıza yorumlanır.
Rüyada öksüz kalarak ağladığını gören bir kimse sevdikleri ile mutlu uzun bir ömür geçireceğine işaret eder.
Rüyada bir öksüzün başını okşamak işlerinizin yolunda gideceğine yorumlanır.Öksüzü üzer atlatırsanız işlerinizin bozulacağına işarettir.
Rüyada bir kimse yetim bir çocuğu giyindirse ummadığı bir yardan mirasa kavuşacağına işarettir.
Rüyada yetim sevindiren kimse Allah’ın lütuflarından faydalanır.
Rüyada bir yetim yahut öksüzü evlendirdiğini gören bir kimse Allah katında cennet nasip olacağına müjdeler ve bu gibi hayırları dünya evinde yapmasını beklendiğinin habercisidir.
Görüldüğü üzere yetim öksüz sevindirmek dünyada da ahirette te kapılar acıyor hayır sahiplerine umarızki böylesi güzel sevaplar nasip olur cümlemize

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.