Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Bir Ateistin İslam Dinine Geçişi
İslami Videolar

Bir Ateistin İslam Dinine Geçişi

 Bir Ateistin İslam Dinine Geçişi

Ateistlere neden İslam doğru dindir diye soru sormak yerine bir ateistin neden İslam dinini seçtiğini kendi ağzından yayınlamak daha doğru bir hareket tarzı diye seçtik. 4 dinin hepsinin arasından yada hiçbirini seçmeyip bizim yaratıcımız zeus diyen, herkes için geçerli ve ibret verici bir video.

Bir Ateistin İslam Dinine Geçişi hikayesini kendi ağzından dinleyecek siniz alt yazılı olan video yu izler iken duygulanmamak elde değil.

Bu hikaye Dr Alle`yin Müslümanlığı neden seçtiğinin hikayesi hikayesi. bütün dinler ve dinsilerinde görüş düşüncelerini inceleyip İslamı seçtiğini ve  soruyu soran konuğa; ben birşeyi inandırmayacağım ancak kendi tecrübelerimi ve araştırmalarımdan örnekler vereceğim diye başlayıp Kuranın arkasında ilahi bir gücün olduğu hakkında bilgiler verirken orada kuranın matematiksel zekasından bahsederken ilgimi çeken HZ İsanın ve HZ Adem`in adlarının 25 kez zikredildiğini Kuranın 25 yılda indirildiğini ve başka bir çok örnekler vererek neden İslam sorusunun cevabını incelemelerinden ince detaylar bahsedip İslamı  seçtiğini İslamın MANTIK OLDUĞUNU ANLATIMI bu videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum ve yayınlıyorum. Benim bu İslam dini ile yayınladığım herkesin izleyip paylaşması gerek bir çalışma olduğu kanaatimden yola çıkarak yayınlıyorum.

 

admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

1 Yorum

    • DanGeRGhosT
    • 10 Mart 2015

    allah razı olsun bu güzel hocamızdan çok teşekkür ederiz bir kardeşimiz daha aramıza katıldı 🙂

    Cevapla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.