22 Eylül 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Haberler / Müslümana İşkencenin Böylesi MYANBAR

Müslümana İşkencenin Böylesi MYANBAR

Müslümana İşkencenin Böylesi MYANBAR

Müslümana İşkencenin Böylesi MYANBAR da Yaşanıyor!!! Müslüman devletlerin haçlı zihniyetli yöneticileri de seyirci kalıyor.

Bu iğrenç, insanlık ayıbı durumun önüne neden geçilemiyor? Çünkü Müslümanım diye geçinen bütün Müslüman devletlerin yöneticileri, bir birine sahip çıkmak, İslam dinine inananlara ve İslama sahip çıkmak yerine, kendi nefislerinin ve çıkarlarının peşine düşmüşler. Makam, mevki sahibi olabilmek ve bu isteklerini karşılayan haçlı zihniyetli DEVLETLETLER ve üst akılların kölesi ve maşası olmuşlar. Müslümanların sahibi önce kendiler sonra Allah başka hiçbir devletten yardım yok artık uyanalım. Müslümanlara ve İslamiyete açılmış topyekun bir haçlı ittifakı var maalesef ki, İslama karşı yapılan bu ittifakın tarafları da Müslüman devletlerin yöneticileridir. İslamın temsilcisi olan Osmanlı hayranı olduğunu söyleyen ve hatta bunun için toplanan imamlara ve Türkiye cumhuriyetinin devlet yöneticilerine, İslam alimlerine ve hatta Müslümanlık ve dinimizden pirim yapıp dini kullanan  herkese, her devlete soruyorum: bu görüntüler nedir? Bumudur İslama olan saygınız? Bumudur sizin İslama bakışınız? korumanız, akıllı idareniz bumudur?

Müslümana İşkencenin Böylesi MYANBAR da Yaşanıyor demek bile içimi sızlatıyor..

Başını kapa, tırnağını ört, namaz kıl, oruç tut, sesini kimse duymasın, kadın cehennemde yanacak kadın, öte olacak kadın, beri olacak kadın. İslama sahipliği bu sözlerden ibaret sayan yönetimlerin aklı fikri kadında. SERGİLENEN GÖRÜNTÜ BU.

Oysa kadınların giyimi, kuşamı ile değilde vatansız kalan Müslümanın ibadetinin bile kabul olmadığını bilseler hatırlasalar çok daha iyi olacak.

Günlerce sosyal paylaşım sayfalarında yayılan MYANBAR görüntülerini bir izleyin, buna seyirci kalmak insanlık dışı bir davranış. Tabi insanlık kaldıysa.

Başkanlık seçimi için; Evet mi? Hayır mı? kaygısına düşen yöneticilerin önce MYANBAR` A bakmasını istemek en doğal hakkımız. İslamın savunucu ve koruyucusu yöneticilerimiz ve insanlığa sesleniyorum. Öncelikle MYANBAR` da. Müslüman kıyımına son verilirse, bu yolda adımlar atılırsa, Referandum da “evet demeyen namerttir“. sözlerini duyar gibiyim..

Müslümana İşkencenin Böylesi MYANBAR da Yaşanıyor, gözünüzü, kulağınızı açın, İslamın, Müslümanların üstüne oynanan oyunları görün..!!

Toprak için din için cihat eden Resul’un yolunda olanlara sahipliğiniz bumudur? yüzünüze gözünüze bulaştırdınız. Artık çekin ellerinizi bırakın da bari başımızın çaresine bakalım. Allah Bütün Gerçek Müslümanların yardımcımız olsun.. Amin.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

Yemen'e Hava Saldırısı

Yemen’e Hava Saldırısı

 Yemen’e Hava Saldırısı 27.03.2015 23:10 Hizbullah Genel Sekreteri Nasrallah:  Ne Oldu da Araplar Bu Kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.