22 Eylül 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Beyaz Fare İslami Rüya Yorumu

Beyaz Fare İslami Rüya Yorumu

Beyaz Fare İslami Rüya Yorumu

Rüyada Beyaz Fare görmek Yorumu

Rüyada görülen fare: Rızka yorumlandığı gibi, hayırlı bir işten kazanılacak kazanç olarak-ta yorumlanır.

Rüyada Derisi Yüzülmüş Beyaz Fare Görmek

Keder, acı, üzüntü yaşanacağına, bazı tabircilerde derisi yüzülmüş beyaz fareyi, kişilik çatışması yaşanacağına yorumlar.

Derisi yüzülmüş beyaz fareyi yemek

kötülüklerden uzaklaşarak, iyilik yapacağına, hayat mücadelesini bırakıp, psikolojik sorunlar yaşayacağına tabir edilir.

Taşköprü-Zâde Kemâleddîn Efendi, yorumunda, aile yakınlarının zor  günlerinde yardım etmeye işarettir demiştir.

Cabir Mağribî: ”Beyaz fare, siyah fareye göre daha hayırlıdır” demiştir.

 Birden çok beyaz fare görmek; Herhangi bir konuda sebepsiz olarak endişeye düşeceğinize yorumlanır.

Beyaz fare aynı zamanda: rüya sahibinin çevre kurarken arkadaş seçimlerinde biraz daha dikkatli olması gerektiği ile tabir edilir.

Siyah Fare: Geceyi temsilcisi olarak yorumlanır.

Beyaz fare: Gündüze tabir edilir.

 

Esra

Ruyamda beyaz renkli bir farenin acık bir alanda dolaştığını gordum. Fare normal fareler gibi değildi, farklıydı. Ailem de yanımdaydı ben korkuyordum ve babam korkmamamı söylüyordu. Bu rüyanın yorumu nedir? Simdiden tesekkurler.

Esra` nın rüya yorumu: Hayırlara vesile olması niyetiyle: hiç beklemediğiniz iş veya kısmet karşınında şaşıracaksınız ailenizin de desteğiyle bu nasibinizi en iyi şeklide değerlendireceksiniz.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Etrafı Gri Görmek

Rüyada Etrafı Gri Görmek Rüyada etrafı gri görmek, kişinin hayatında oluşan olumsuzluk, başarısılık, piskolojik sorunlar, …

9 Yorum

 1. Hayır olsun gece rüyamda sırayla dizilmiş insanlar vardı bende bu sıranın en sonundayım. Beyaz bir fare bu sıradaki herkesin ayaklarına dokunmaya çalışıyordu. Dokunup dokunmadığını hatırlamıyorum. Ancak son olarak benim ayağıma geldi dokundu ve bende güldüm. Normalde fareleri hiç sevmem tiksinirim ama bu beyaz ve sevimli bir şeydi. Ne anlama geliyor acaba yorumlarsanız çok sevinirim.

  • Rüyanızda ayağınıza dokunan beyaz bir fare ve sırayla dizilen insanlarında ayağına dokunması, sizin farenin dokunmasına gülmeniz, hayra işarettir. Bir iş veya bir seçme gibi bir olayla karşılaşa bileceğinize ve bu seçilmeden sizin seçileceğinize sevineceğinize işarettir.

 2. Rüyanda yemek yapıyorum. Komşum içine fare koymamı söyluyor(yemek tarifinde varmis fare). 3 tane derisi yüzülmüş bembeyaz fareler temizlenmiş fakat yemeğe eklemedim. Hayırdır insallah. Yorumlasanız sevinirim.

  • Eda son anda vazgeçeceğiniz bir hataya ve helalinize haram katmayacağınıza işarettir. Kendini gizleyen bir düşmana ve elçilerine işaret eder.
   Tavsiye: dışarıdan akıl danıştığınız veya derdinizi paylaştığınız birleri varsa dikkatli olmanız, yaptığınız bir iş varsa, zor durumda kalmamak için daha dikkatli olmanızı öneriyorum.

 3. Rüyamda tanımadığım 2 adamla tartışırken içlerinden biri küçük beyaz bir fareyi omzuma attı. Fare omzumda öylece durdu. Ben korkudan bakamadım ama tüylerini yüzümde boynumda hissettim.

  • Rüyada tanımadığı bir ile tartıştığını görmek, samimi olmadığınız bir kişiden fayda sağlayacağınıza ve ilerleyen günlerde beklediğiniz bir konu hakkında olumlu veya olumusuz bir haber alacağınıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.