5 Ekim 2022 - Çarşamba
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Cinsel Saldırıya Uğramak

Cinsel Saldırıya Uğramak

 Cinsel Saldırıya Uğramak

Rüyada Babanın Cinsel Saldırısına Uğramak

Kişi rüyasında babası tarafından cinsel saldırıya uğradığını görmesi, aklına gelmedik olmayacak diye düşündüğü bir bir konunun, olumlu neticelenmesi ve kişinin büyük mutluluk yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Çocuğa Tecavüz Etmek İstemeleri

Tanımadığınız kişiler Tarafından çocuğunuza tecavüz etmek istemeleri, rüya sahibin başınıza gele bilecek beklenmedik bir yıkıma ve büyük üzüntünün kıyısından dönmeye işaret eder.

Rüyada Kendine Tecavüz Edildiğini Görmek

Rüyada Kendine Tecavüz Edildiğini Görmesirüyada tecavüze uğrayan kişi erkek ise kişinin hayatında sürpriz olacak bir gelişmeye, sıkıntıya ve yaşayacağı büyük korkuya işaret eder. Rüyada tecavüze uğrayan bayansa, alacağı bir habere, şaşkınlığa ve beklemediği bir sevince veya üzüntüye yorumlanır.

Hülya Rüyamda babamın bana cinsel saldırıda bulunduğunu gördüm lütfen acil yorumlar mısınız kendimi kötü hissediyorum ne anlama geliyor ?

Yorum

Hülya hanım rüyada babanın cinsel saldırıda bulunması, yaşdığınız bir sıkıntı, mahkeme, darlık veya yokluk gibi her hangi bir sorunun olumlu olarak çözümleneceğine tabir edilir.

Tavsiye

Sevgili Hülya rüyanız sizi oldukça korkutmuş tedirgin etmiş. Rüyanız Korkmanızı gerektirecek bir durumu işaret etmiyor. Şu günlerde olması için büyük mücadele verdiğiniz bir konu, iş v.s gibi bir şeyler varsa sizi memnun edecek bir sonuç alacaksınız. Sizi tedirgin eden konu ruh halinize de yansımış, önerim yardım almanız ve düşüncelerinizi paylaşmanız sizi az rahatlatacaktır. Şayet güvendiğiniz biri yoksa bir psikologla görüşe bilirsiniz.

 

müzeyyen rüyamda babam beni çöp atmaya çıkartıyordu, bende atmak için yola çıktığımda adamın bitanesi bana laf atmaya başladı sonra ben kaçmaya başladım sonra yolun başında bir polis memuru ona göz kırparak oda beni tutmaya başladı sonra kilolu bir adam dediğimi yapmazsan gibi birşeyler zırvaladı, sonra ben bağırmaya başlıyorum anne diye fakat sesim oyle çıkıyorki karga sesi gibi sonradan kalınlaşıyor sonra uyandım tekrar uyudum bu sefer asker görünümlü bir adam sevgilimle beni bir yere götürüyordu bizde onu takıp ediyorduk böyle açık tonlarda denizin üstünden geçiyorduk sonra durdurdum ben sevgilimi sonra takıp ettiğimiz adam ortadan kayboldu sonra sevgilimi ellerinden tutuyorlar banada adamın bitanesi tecavüz etmeye çalışacakken ben onu ozel bölgesinden tutup ittiriyorum ve gücümde yetiyor bana bunu yapma diyorum.

Yorum

İçinizde birine karşı birikmiş nefretinizi babanızın da yardımıyla söylemek ve sizi rahatsız eden durumun ortadan kalkması için mücadele etmenizin önüne geçmeye çalışacak, sizi rahatsız eden konu her neyse açıklamanız durumda zara görecek, çevrede saygın görünen bir insanın gerçek yüzünün ortaya çıkması durunda saygınlığını kaybedeceğinin işaretçisidir. Annenizle paylaştığınız rahatsızlığınızı dile getirmek için annenizden ve ailenizden yardım beklediğinize tabir edilir.

İkinci rüyanızın işaret ettiği durumlar, Sıkıntı ve zor günlerin geride kalacağı maddi anlamda bir rahata kavuşacağınız, devlet kademesinde birinden alacağınız destek ve yardımla umulmadık bir seçkin kişiliğe kavuşacak, elinize geçen bir fırsatı da geri iticeğinize rivayet eder.

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

2 Yorum

  1. Selamun Aleyküm iyi çalışmalar kolay gelsin ben 36 yaşındayım dün gece rüyamda çocuğum ile birlikte bir sokağa girdik ve orda anlamadığım bi ortam muhabbet oldu çocuğuma tecavüz edeceklerdi bende hayır yapmayın deyip feryat ettim ve ona yapmayın bana yapın dedim ve bana tecavüz ettiler bir uyandım rüyamış ve çok etkilendim yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

    • Hiç beklemediğiniz bir gelişmeye ve zarar göreceğiniz kişilerin varlığına yorumlanır. Almanız yalvarmanız hak yoluna ilerlemenize, çocuğunuzu korumak için kendinizden ödün vermeniz, hayırlı bir işte alınacak müjdeye ve çekilen sıkıntılar arkasından gelecek huzura yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.