26 Mayıs 2020 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Annesinin Ölüm Haberini Almak ve Ağlamak

Rüyada Annesinin Ölüm Haberini Almak ve Ağlamak

Rüyada Annesinin Ölüm Haberini Almak ve Ağlamak

Rüyada Annesinin Ölüm Haberini Almak ve Ağlamak, gerçek yaşamında gülmeye yorumlanır. Rüyayı görenin ağlaması ne kadar çoksa o kadar çok güleceğine, annesinin sağlık, huzur haberlerini alıp sevinçten ağlayacağına yorumlanır.

Rüyada Ölüm Kokusu Almak

Rüyada Ölüm Kokusu Almak, kişinin rüyasında ölüm kokusu alması çok nadir bir durumdur. Rüyada duyulan koku güzelse o kişinin hayatındaki yaşayacağı güzel günlere işaret eder. Şayet duyulan koku kötü ise, buda kişinin bu dünyada çekeceği zorluklara ve yapacağı hatalara ve Ahirette çekeceği eziyet işarettir.

Rüyada Annesinin Öldüğünün Haberini Almak

Rüyada Annesinin Öldüğünün Haberini Almak, rüya sahibinin annesinin uzayacak ömrüne, sağlığının, sıhhatinin artacağına, huzuruna ve mutluluğuna ve rüya sahibinin bu güzel günlere şahitlik edeceğine yorumlanır.

Rüyada Annesinin Öldüğünü Görmek

Rüyada annesinin öldüğünü görmek, kişi için annesi ile ilgili güzel haberler alacağına, annesi ile güzel günler yaşayacağına, yaşamı boyunca annesi ile ilgili sıkıntılı, kötü olan hiçbir olaya şahit etmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi için yaşayacağı mutluluk, sevince.

Rüyada Annesinin Öldüğünü Görüp Ağlamak

Rüyada Annesinin Öldüğünü Görüp Ağlayan, kişiyi sevindirecek, bahtiyar edecek olaylar yaşamasına işaret eder. Rüyayı gören kişi annesiyle bir ömür boyu ayrılmadan huzur içinde yaşayacağına, rüya sahibinin annesine gereksinim duyduğunda annesinin hep yanında bulacağına yorumlanır.

Rüyada Annesinin Ölüp Sonra Geri  Dirildiğini Görmek

Rüyada Annesinin Ölüp Sonra Geri  Dirildiğini Görmek, ise hayırlara, iyiliğe, makbul olan kavuşmaya, çok özlenilen sevdikleriyle kavuşmaya, özlemlerin biteceğine işaret eder.

Rüyada Annesinin Ölüm Haberini Duymak

Rüyada Annesinin Ölüm Haberini Duymak, annesi ve ailesiyle uzun yıllar huzur içinde yaşayacağına, sağlığı ve rahatı yerinde olmaya, annesiyle uzun yıllar yaşamanın işaretçisidir.

Rabia’ nın Rüyası

Selâmün aleyküm. Ben rüyamdan çok fazla etkilendim o yüzden yazmak istedim.Rüyamda merdivenlerin başında dururken kim olduğunu tam hatırlamıyorum bir tanıdığımız annemin öldüğünü söylüyor bana bende sesli bir şekilde Ağlıyorum. Annem oldu ne yapacak şimdi orada namaz borçları vardı ne yapar diye koşarak oradan uzaklaştım. Dua etmek için ağlaya ağlaya gittim oradan. Yorumlayabilirseniz çok mutlu olurum.

Rabia’ nın Rüya Tabiri

Annenizin bilerek yaptığı bir yanlıştan döndüğü  haberlerini bir yakınınızdan alıp sevineceğinize, hatta o kadar çok mutlu olunacaksınız sevinçten ağlayacağınıza yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

73 Yorum

  1. Selamun aleyküm rüyamda annemin öldüğünü öğreniyorum ve ağlıyarak yanina gidiyorum ama annemi görüyorum ve onunla konuşuyorum onu çok sevdiğimi söylüyorum ve annemle konuşuyoruz çok ağladım çok etkisinde kaldım acaba yorumlarmisiniz

    • ALEYKÜMSELAM Betül hanım, Rüyanızda annenizin öldüğünü görmeniz, bu habere çok üzülmeniz, Rüyada annenize sevdiğinizi söylemeniz, rüyanızın işaret ettikleri hayırlara vesile olsun annenizin sağlık haberlerine, annenizin herhangi bir rahatsızlığı varsa düzelmesine, beklediğiniz bir konuda, sevinçli haberler almanıza, işarettir. Rüyanızın tam yorumunu yapmam için annenizin yaşayıp yaşamadığını yazmamışsınız, rüyanızın yorumunu anneniz yaşıyor düşüncesi ile yaptım.

  2. Ruyada annemin öldügünü duyuyorum ama o kadar agliyorumki kalktigimda basim agriyordu o derece ruyam boyunca agladim ve birine kim oldugunu hatirlamiyorum ama cok zormuş cok faan diyorum yorumlarsaniz sevinirim

    • Sevgili Fatmanur anneninizin yaşadığı sağlık sıkıntılarından kurtulup iyilşmesi ile ilgili alacağınız bir habere aşırı derecede sevineceğinizn işaretçisi olan bir rüya görmüşsünüz. Rüyada annenizin öldüğünü ağlayarak bilmediğiniz birine anlatmanız, annenizin rahatsılanmasını götürdüğünüz doktora anlatmanız ve alacağınız sonuçların sevindirici olmasına tabir edilir. Anneniz şayet yaşıyorsa sizi bu rüyayı görmüşseniz annenizden size kalacak bir şeylere ve sizin üzüntünün yanısıra minnet duymanıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.