22 Ekim 2021 - Cuma
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Annesinin Ölüm Haberini Almak ve Ağlamak

Rüyada Annesinin Ölüm Haberini Almak ve Ağlamak

Rüyada Annesinin Ölüm Haberini Almak ve Ağlamak

Rüyada Annesinin Ölüm Haberini Almak ve Ağlamak, gerçek yaşamında gülmeye yorumlanır. Rüyayı görenin ağlaması ne kadar çoksa o kadar çok güleceğine, annesinin sağlık, huzur haberlerini alıp sevinçten ağlayacağına yorumlanır.

Rüyada Ölüm Kokusu Almak

Rüyada Ölüm Kokusu Almak, kişinin rüyasında ölüm kokusu alması çok nadir bir durumdur. Rüyada duyulan koku güzelse o kişinin hayatındaki yaşayacağı güzel günlere işaret eder. Şayet duyulan koku kötü ise, buda kişinin bu dünyada çekeceği zorluklara ve yapacağı hatalara ve Ahirette çekeceği eziyet işarettir.

Rüyada Annesinin Öldüğünün Haberini Almak

Rüyada Annesinin Öldüğünün Haberini Almak, rüya sahibinin annesinin uzayacak ömrüne, sağlığının, sıhhatinin artacağına, huzuruna ve mutluluğuna ve rüya sahibinin bu güzel günlere şahitlik edeceğine yorumlanır.

Rüyada Annesinin Öldüğünü Görmek

Rüyada annesinin öldüğünü görmek, kişi için annesi ile ilgili güzel haberler alacağına, annesi ile güzel günler yaşayacağına, yaşamı boyunca annesi ile ilgili sıkıntılı, kötü olan hiçbir olaya şahit etmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi için yaşayacağı mutluluk, sevince.

Rüyada Annesinin Öldüğünü Görüp Ağlamak

Rüyada Annesinin Öldüğünü Görüp Ağlayan, kişiyi sevindirecek, bahtiyar edecek olaylar yaşamasına işaret eder. Rüyayı gören kişi annesiyle bir ömür boyu ayrılmadan huzur içinde yaşayacağına, rüya sahibinin annesine gereksinim duyduğunda annesinin hep yanında bulacağına yorumlanır.

Rüyada Annesinin Ölüp Sonra Geri  Dirildiğini Görmek

Rüyada Annesinin Ölüp Sonra Geri  Dirildiğini Görmek, ise hayırlara, iyiliğe, makbul olan kavuşmaya, çok özlenilen sevdikleriyle kavuşmaya, özlemlerin biteceğine işaret eder.

Rüyada Annesinin Ölüm Haberini Duymak

Rüyada Annesinin Ölüm Haberini Duymak, annesi ve ailesiyle uzun yıllar huzur içinde yaşayacağına, sağlığı ve rahatı yerinde olmaya, annesiyle uzun yıllar yaşamanın işaretçisidir.

Rabia’ nın Rüyası

Selâmün aleyküm. Ben rüyamdan çok fazla etkilendim o yüzden yazmak istedim.Rüyamda merdivenlerin başında dururken kim olduğunu tam hatırlamıyorum bir tanıdığımız annemin öldüğünü söylüyor bana bende sesli bir şekilde Ağlıyorum. Annem oldu ne yapacak şimdi orada namaz borçları vardı ne yapar diye koşarak oradan uzaklaştım. Dua etmek için ağlaya ağlaya gittim oradan. Yorumlayabilirseniz çok mutlu olurum.

Rabia’ nın Rüya Tabiri

Annenizin bilerek yaptığı bir yanlıştan döndüğü  haberlerini bir yakınınızdan alıp sevineceğinize, hatta o kadar çok mutlu olunacaksınız sevinçten ağlayacağınıza yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

79 Yorum

 1. Rüyamda yengemin evimdeyim ama huzursuzum. Evin üst katında bir asker var. Neyse yengem rahatsızlandı annem yengemi hastaneye götüreyim dedi. Neyse bunlar gittiler. Sonra askerler kapıya geldi anneniz vefat etti dedi. Çok ağladım. Yengemi aradım annem nerede dedim öldü dedi. Öyle uyandım. Yorumlarsanız sevinirim

  • Kübra hanım, annenizle daha fazla ilgilenmenize ve annenize, ailenize faydalı bir evlat olduğunuza tabir edilir.

 2. Annem teyzem falan mutfakta oturuyorken teyzem yaşlı gözle, anneni üzme annen kanser oldu dedi bende çok agladim. Annemler 5 kiz kardeş hep beraber namaz kılarken büyük teyzemin kulağına annem için dua et dedim annemde gülümseyerek ne dedi dedi. Babama kızıyorum daha sonra annemin kimseyi uzmesine izin verme diye. Hayirdir insallah.

  • Brn hanım, Rüyanızda teyzenin annenize olan bir kırğınlığının bitmesine ve kardeşler arasında daha sıkı ilişkilere tabir edilir. Rüyada annenizin kanser olduğunu öğrenmeniz, Rüyada 5 teyzenizin namaz kılması, Rüyada Teyzenizin kulağına annenize dua etmesinin istemek, Rüyada annenizi kimsenin üzmesine izin vermemeniz, bunların hepsi hayırlara, geçmişten gelen bir sorunun, mal bölüşülmesi, veya aileyi ilgilendiren bir mahkeme, haklarını alamamaları v.s gibi bir konunun tatlıya bağlanarak, annenize hak edişlerini almasına bu sıkıntılı süreçte sizin annenizin destek olacağınıza işarettir.

 3. Rüyamda annemin doğum yaptığini ama kısa zaman sonra annemin öleceğini öğrendim yorumlar mısınız lütfen

  • Berkay bey, bebek hayırı haber demektir, annenizin ölümü ise annenizden alıcanız hayırlı sağlık haberlerine yorumlanır.

 4. Rüyamda babamın düşmanları evin her yerini misina benzeri şeffaf zehirli iplerle örmüş babam eve gelince bak baba bunlara sakin çarpma bunlar zehirli diyorum . Annemde içerde uyuyor annem uyanmadan korkmasın diye ona hiç bişey demiyoruz halletmeye çalışıyoruz. Ben dışarda çözüm yolu ararken babam beni arıyor annen bu zehirli iplere değmiş ve ölecek ben bunu yapan adamı buldum ve pan zehri varmis diyor ama bu panzehiri olan adam bana 2 saat uzaklıkta babam annenin 10 dk si var sonra ölecek diyor bende ne ölmesi saçmalama diyorum babamda yapacak bişey yok diyor pişkin pişkin hiç ağlamiyor kendi çabalamiyor birşeyler yapayım diye bende bağırıyorum babama ne demek ölecek ölmeyecek diye sonrada uyanıyorum çok etkiledi beni anlamını merak ediyorum şimdiden teşekkürler

  • Ahmet bey, aileniz ve sizi sağlık, maddi, manevi açıdan zor bir dönemden geçeceğinize, çevrenizde size düşman insanların olduğuna ve bu durumların sizi manevi olarak çok etkilediğine tabir edilir

 5. Rüyamda annem 1 kız 1 erkek çocuk doğuruyor.Kız kendi yüzünü boydan boya kesiyor.2 çocuk da doğumdan sonra ölüyor annem de intihar edip ölüyor.Rüyada rüya görüp annemle buluşuyorum ona sarılıp ağlıyorum.Yorumlarsanız sevinirim.

  • Su hanı, annenizin alacağı kötü bir haber ve devamında gelen üzüntü, yaşanacak üzüntü her ne ise tatlıya bağlanacak, annenizin yaşadığı sağlık sıkıntılarından kurtulacağına ve yaşayan evlatlarına iyilik haberlerini vereceğine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.