22 Eylül 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Araba İle Yolculuk Yapmak

Rüyada Araba İle Yolculuk Yapmak

Rüyada Araba İle Yolculuk Yapmak

Rüyasında arabaya bindiğini gören kişi, hayırlı bir evlada sahip olacağına tabir edilir.

Rüyada Arabaya Binmek

Çıkılacak uzun bir yolculuğa, bir evlat sahibi olmaya, mesleğinde ehil kişi olmaya, çalıştığı işte makamında yükselmeye, işlerindeki başarının artmasını, başarılarının getirisi olarak kazanacağı, itibar, çok paraya v.s  işaret eder.

Rüyada Arabadan İndiğini Görmek

Çıkmayı düşündüğü yolculuktan vazgeçilmesine, çalışarak geldiği makamı kaybetmeye, işlerinde başarısızlığa, maddi manevi kayıplarının olacağına yorumlanır.

Rüyada Arabadan Düşmek

Rüya sahibinin çalıştığı işten ayrılmasına, ummadığı kayıplar yaşayacağına, sıkıntı ve kedere yorumlanır.

Rüyada Araba Vapuru Görmek

Çıkılacak hayırlı bir yolculuğa, gidilen yolculukta yaşanacak sevinç ve neşe işaretçisidir.

Rüyada Kaza Yapan Araba

Erişilecek makama, seçkin bir kişiliğe, makamının tam hakkını vereceğine, idare ettiği insanların hayır dualarını alacak, tanınmış bir insan olmasına rivayet eder.

Rüyada Araba Peşinden Koşmak

Rüyayı gören kişinin işsiz kalacağına, maddi sıkıntılar yaşayacağına, uzun süre iş arayacağına yorumlanır.

Rüyada Araba Altında Kalmak

Rüyasında kendisinin araba altını gören insanın, şu anki hayatındaki maddi durumundan çok daha iyi olacak, büyük maddi birikim yapacağına tabir edilir.

Rüyada Araba Sürmek

Aktif iş hayatının arkasından iş hayatında başarılar yakalayacak, yapmak istediği yeni projelerde çok başarılı olacağına yorumlanır.

 

ÖZGE İyi akşamlar rüyamda annem ve babamla birlikte araba ile yolculuk yapıyoruz hava karanlık akşam vakti sonra bir yerde duruyoruz annemle ben arabadan iniyoruz tam karşımızda kocaman dolunay duruyor ama o kadar güzel ki etrafını aydınlatıyordu şaşkınlıkla bakıyorum anneme diyorum ”bak anne dolunay nasıl büyük burada” yorumlarsanız sevinirim.

Yorum

Ailecek hepinizi ilgilendiren bir sorunun veya işin hayırla sonuçlanması, gittiğiniz yerde ailecek bir devlet büyüğü ile tanışıp, sorununuzu iletecek ve bu soruna olumulu çözüm bulacaksınız, sizin veya aileden birine iş kapısı açılacağına işaret eder.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Etrafı Gri Görmek

Rüyada Etrafı Gri Görmek Rüyada etrafı gri görmek, kişinin hayatında oluşan olumsuzluk, başarısılık, piskolojik sorunlar, …

4 Yorum

  1. iyi akşamlar kolay gelsin.ben rüyamda arabayla gezdiğimizi gördüm.teyzem vardı birtek.o da arabayı sürüyordu.bende arkadaydım.teyze ben süreyim diyordum.o da bana olmaz abin kızar diyordu.yorumlarsanız sevinirim.iyi aksamlar

    • Size yakın birinin yaptığı bir işte yer almak onunla birlikte çalışmak isteyeceğinize ve bu isteğiniz geri çevrilmesine işaret eder.

  2. Selamin aleykum ben ve abim ablalarimla birlikte arabada seyahat ediyorduk sonra eski nisanlim erkek kardesi ve ablasi geldi benle barismak istedigini ve annesinin ve babasinin yanina gitmemizi istedi her iki ablam arabadan indi onlar bindi onun ailesine dogru yola ciktik

    • Onur rüyan hayırlara çıksın, hayırlı bir bebek veya hamilelik haberi almanıza işarettir. Kırgın olduğunuz biriyle aranızı düzeltmeye işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.