22 Şubat 2020 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Ayna Görmek

Rüyada Ayna Görmek

Rüyada Ayna Görmek

Rüyada Ayna Kırdığını Görmek

Kişi rüyasında Ayna kırdığını görmüşse,  kırılması kadının ölümüne rivayet eder.  Rüya sahibi için yaşayacağı bir şanssızlıkla yorumlanır. Kişi büyük üzüntüler yaşayacağını ve etrafında bulunan dost gördüğü insanların Gerçek yüzlerini göreceğine, aynı zamanda Dostunu düşmanını daha iyi seçeceğine yorumlanır.

Rüyada Ayna Görmek

Aynaya ya da su yüzüne bakıp kendi sıfatını görmesi bekar kişi için; evlliliğe veya  bir çocuğa tabir edilir. Evli kişi rüyasında ayna görmüşse, hayal ettiklerine kavuşmasına tabir edilir.

Rüyada Aynaya Bakıp Birşey Görmemek

Kişi rüyasında aynaya baktığı halde birşeyler görmemesi, kişinin hayal kurmasına tabir edilir. Kurulan hayallerin büyüklüğü ve hayallere kavuşmak için gösterilecek çabaya tabir edilir.

Rüyada Güzel Bir Ayna Görmek

Rüyada güzel bir ayna, hayal edilen, özlem duyulan güzel bir kadının varlığına tabir edilir.

Rüyada Çirkin Ayna Görmek

Aynanın çirkinliği, çirkin olan kadın veya erkeğe tabir edilir. İçi kadar dışıda çirkin olan bu insanlardan uzak durmaya  tabir edilir.

Rüyada Temiz Aynaya Sevinçle Bakmak

Rüyada kişi temiz bir aynaya baktığını görmüşse, geçmişten gelen sorunların bugününe yansıyan sıkıntılardan kurtulmasına rivayet eder.

Rüyada Gümüş Ayna Görmek

Rüyada gümüş ayna görmek, yaşanacak mihnet neticesinde bozulacak sağlığın işaretçisidir.

Rüyada Altın Ayna Görmek

Rüyasında altın ayna gören kişinin, dince güzelliğe, kişinin amellerinin güzelliğine, yaptığı çalışmalarının neticesini almasına dünyalık birikimlerinin çokluğuna tabir edilir.

Rüyada Kirli ve lekeli Ayna Görmek

Kişinin gördüğü kirli lekeli ayna, kirli düşüncelerinin, fesat kalbinin rüyasına yansımasının işaretçisidir.

Rüyada Kadının Aynada Kendini Erkek Suretinde Görmesi , hayırlı oğul evladına, kız simasında görmesi kız çocuğuna tabir edilir. Bazende Rüyada Ayna; çıkılacak yolculuğa, seyhate tabir edilir.

Rüyada Anaya Bakmak

Rüyada aynaya bakmak, yeni bir çevre edinmek  ile birlikte kazanılacak yeni dostlara, kazanacağı saygın bir konuma gelelineceğinin, akrabalar, eş dost ile bozuk olan ilişkilerin yeniden düzenlenmesine işaretidir. Rüyada ayna görmenin çeşitli yorumları vardır, kişi rüyasında aynaya bakıp çok güzel olduğunu görmüş veya düşünmüşse, hayatında başlayacak güzel evrenin başladığına işaret ettiği gibi, aynaya baktığında kendini çirkin görenin; hayatında başlayacak kötü döneme işaret eder. Rüyada görülen ayna; kişinin hayaline, gururuna tabir edildiği gibi bu rüya; bir kadının işaretidir, rüyada cilalanmış, berrak bir aynaya bakmak kişi için; hayâl ve gurur ile tabir olunur. Aynanın kadına delâlet ettiği de söylenir. Rüyada cilâlı ve berrak bir aynaya baktığını gören kişi, keder, hüzün, küskünlüklerine son vermesi, gam ve sıkıntıdan uzak olmasına tabir edilir. Aynada kendinizi gördüyseniz, sıkıntının ve hastalığın işaretidir. Başka bir kişiyi görmek başkaları tarafından kullanılacağınız anlamına gelir.

Rüyada El Aynası Görmek

Rüyada el aynasi ile kendi yüzünüzü inceledigini gören, zeki ve bir okadarda hilekar, yalanci arkadaşının ihanetine maruz kalacağı, etrafında güvendiği birçok kişi tarafından gerçekleri saklamalarına kişinin aldatılmasına, ticarette zarara uğratılmasına tabir edilir.

Rüyada Mahkumun Aynada Kendini Görmesi

Hapise düşmüş bir mahkumun rüyada kendi yüzünü aynada görmesi, hapishaneden kurtulacağına işarettir.

Rüyada ayna silmek, şan şöhret ünlü olmaya; ayna sırlamak, ugranılacak bir kötülüğe, sırları dökülmüş ayna görmek; kazançlı bir yardım almaya; yuvarlak ayna; dedikodular yüzünden üzntüyle geçireceği zamana; çerçeveli ayna görmek: para ve kazancındaki kaybına; rüyada kırık ayna; eşin ölümüne, veya aynanın kayıp olması: büyük paralar kazanmaya işarettir.

Rüyada Ayna Satmak

Ayna satmak, işlerde girilecek zarara kişinin maddi açıdan çekeceği sıkıntıya tabir edilir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.