13 Ekim 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Beyaz Dişli Ayı Görmek

Rüyada Beyaz Dişli Ayı Görmek

Rüyada Beyaz Dişli Ayı Görmek

Rüyada Beyaz Dişli Ayı Görmek, rüya sahibinin yanında olan, temiz görünüşlü, dost bilinen güçlü bir hasıma veya düşman olarak yorumlanır. Rüyayı görenin dost sandığı bu kişi, kötü niyetli olup, kişinin işlerine ve, yükselmesine mani olacak kuvvette biri olacağına tabir edilir.

Rüyada Ayı Görmek Nedir

Rüyada ayı gören kişinin güçlü hasmına yorumlanır. Rüyada sahibinin yanında olduğu izlenimi veren bir insan tarafından maddi kayba uğratılacağına rivayet eder. Rüyada gördüğünüz ayı; kötü niyetli, kıskanç bir bayana da yorumlanır. Rüyada ayı gören, çoğunlukla, sorunlar, sıkıntılar, zorluklar yaşanacağına, güçlü rakiplerle yaşayacağı sorunlara tabir edilir.

Rüyada Ayı Öldürdüğünü Görmek Nedir

Rüyada ayı öldürdüğünü görmek iyi olarak yorumlanır. Sorunların ve güçlü rakiplerle başa çıkmaya işaret eder.

Rüyada Ayı Avladığını Görmek

Rüyada Ayı Avladığını Görmek, kötü niyetli, yalanı çok olan, kurnazlığıyla çevresindeki insanları kandıran itibar sahibi olan insanın varlığına rivayet eder. Rüyasında ayı avlamak veya ayı avlandığını görmek aynı biçimde tabir edilir.

Rüyada Ayıya Bindiğini Görmek

Rüyada Ayıya Bindiğini Gören, makam sahibi birinin bir insanı veya bir şeyi koruması altına alacağına, başka bir yoruma ise, gayri meşru bir ilişki yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Ayı Eti Görmek Nedir

Rüyada ayı eti görmek, rakibin servetine işaret eder. Ayı postu da aynı şekilde yorumlanır.  Rüyada ayı sütü; Rüya sahibini şüphelendirecek bir gelişme yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada görülen vahşi hayvanlar düşmana işaret eder. Kişi rüyasında bir den çok vahşi hayvan görmüşse etrafını saran düşmanların çokluğuna rivayet eder. Kurt, ayı, tilki, çakal gibi yabani hayvan sürüleri düşmana, Bu hayvanlara ait olan postlar ise düşmanın mal varlığına yorumlanır.

Rüyada Ayı Yavrusu Görmek.

Rüyada ayı yavrusu görmek, çevredeki insanlara zararı dokunan, kötülük düşünen, zayıf karakteri olan bir erkeğe tabir edilir. Rüya, sahibinin etrafında olan bela ve şerlere, bunları sağlayan hilebaz,  ahlaksız adamlara işaret olabilmektedir. Ayı yavrusu görmek; günah işlemekten çekinmeyen, münafık, gerçek yüzünü kamufle ederek toplumda fitne fesat çıkarıp kaos yaratan olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişi etrafındaki insanlara karşı daha dikkatli davranmalı, iyi tanımadığı kişilerin laf, sözüne kanmamalı çünkü bu insan; dost görünen, kötü biri biri olduğunun işaretçisidir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.