12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Beyaz Gömlek İslami Yorumu

Rüyada Beyaz Gömlek İslami Yorumu

Rüyada Beyaz Gömlek İslami Yorumu

Rüyada Beyaz Gömlek

Rüyada beyaz gömlek, hayal ettiğiniz önemli düşüncelerinizden bir tanesinin olumlu şekilde sonuçlanacağını yorumlanır. Huzur, rahatlamak, sorunlarınızın iyi sonuçlanması ile tabir edilir. Hayırlı rüyalardan birisi olarak yorumlanır. Rüyanızda beyaz gömlek görmek, kısmet kapısının açılması olacakta, Maddi manevi kısmetinizin açılacağına tabir edilir. Sizin için hayatınızda önemli yer tutan bir suçtan aklanacağınıza veya rüya sahibinin uğradığı bir iftiradan temize çıkacağını delalet eder.

Rüyada Beyaz Tişört Giymek

Rüyada Beyaz Tişört Giymek, Sakinliğe, hayır yapmaya , şöhrete, kişinin istek ve arzularının gerçek olacağına, orta yaşta bir erkeğin varlığına, sevgiye, aşka, getirisi olan işlere, eli açık devlet görevlisine işaret eder.

Rüyada Gelinlikle Köprüden Geçmek

Rüyada Gelinlikle Köprüden Geçmek, Rüya sahibinin bekarsa evlenmesine, evliyse bir kız çocuğu sahibi olmasına, hayat tecrübesinin artacağına, doğru alacağı karalara, çekeceği zahmetler, sıkıntılar ve kargaşalardan sonra, erişeceği saygınlığa yorumlanır.

Rüyada Gelinlikle Köprüden Geçerken Köprünün Yıkılması

Rüyada  Gelinlikle Köprüden Geçerken Köprünün yıkılması, mutsuz giden bir evliliğin bitmesine yorumlanır. Bir şekilde yıkılan köprüden geçtiğini görmek: kişinin evliliğinin veya nişanında yaşanan sorunları aşacağına işaret eder.

Rüyada Kan Dolu Çukur

Rüyada Kan Dolu Çukur, görmek çekilecek sıkıntıların arkasından kavuşulacak mutlulukla tabir edilir.

Gelinlikle Kan Dolu Çukurdan Geçmek

Gelinlikle Kan Dolu Çukurdan Geçmek, çekilecek büyük sıkıntı, zorluklar, sonrası düzenli hayata, mutlu aileye, işaret eder.

Rüyada Yanan Ateş

Rüyada Yanan Ateş görmek farklı yorumlara sahiptir,  Ateş kimi zaman  bereket, müjde olarak yorumlanırken; bazı yorumcular: hapis, korku, günah, zarara uğramak, savaş ve günaha tabir edilir. sevdalanma, kişinin kalbini acıtan, sızlatan, kara sevdaya yorumlamıştır.

Rüyada İstihare Yapılan Kişinin Yanına Gitmek

Rüyada İstihare Yapılan Kişinin Yanına Gitmek yorumu,

Yaşamakta olduğunuz sıkıntılardan kurtulmak için çıkar yol aramaya yorumlanır. Rüyayı gören kişi için, maddi, manevi, hayra çıkacak birçok hayalinin, olumlu olacağına tabir edilir. Rüyada İstihare yapan kişi Rüyasında açık renk görmüşse: işlerinin olumlu ilerleyeceği, şayet koyu renk görmüş ise Çalışma hayatında  çok sıkıntılar çekeceğine, maddi anlamda zor günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada  Çatlak Toprakta Yürüdüğünü Görmek

Rüyada  Çatlak Toprakta Yürüdüğünü Görmek, Rüyada Toprak yaşamın kendisine işarettir, soyun devamına ve insanın hayatında olabilecek olan her-şeyi kapsar. Huzur, doğum, ölüm, sıkıntı, kıtlık, savaş, mutluluk, mal, servet, hastalık, hak yolundan çıkma, gibi insanın yaşayacağı her-şeyin dahil olduğu rüyalar-dandır.   hayatın biteceği son gelmeye işaret eder ve birbirine zıt olan şeyleri tanımlar. Rüyada Toprak Görmek, zenginliğe, bolluğa, makama, yorumlanırken tersi olacakta yorumlanabilir. Bireyin Rüyada toprak üzerinde yürümesi, kişi için gideceği yola, müjdeli haber alınacağına, alçak gönüllü olmaya, sevineceği bir haberle müjdeleneceğine, güzel ahlaka tabir edilir.

Rüyada Yürüdüğü Çatlak Toprağın Renkli Olması

Rüyada Yürüdüğü Çatlak Toprağın Renkli Olması, rüya sahibi için güzel renkli hayata, mutlu yaşantıya, fereha, çekilen zahmetlerin arkasına huzur edeceği bir yaşama, şan, şöhrete tabir edilir.

Rüyada İstihareye Yattığınız Kişiyle Renkli Çatlak Toprak Üzerinde Dolaşmak

Rüyada İstihareye Yattığınız Kişiyle Renkli Çatlak Toprak Üzerinde Dolaştığını görmek,Hayali kurlan istek ve arzuya kavuşmak hedefine ulaşmaya yorumlanır.

Rüyada Kirlenmiş Beyaz Kap Yıkamak

Rüyada kirlenmiş beyaz kabı çeşmede yıkamak, kişinin adına gelen asılsız bir iftirayı temizlemeye, aydınlığa çıkmaya işaret eder.

 

Merve

İstihare namazı kıldım ve uyuduğumda karışık bir rüyaydı ama beyaz bir gömlek gördüm. Daha sonra gelinlikle ilk önce bir kanal gibi yerde yanan ateş ve üzerinde bir köprü bu köprüden geçtim geçerken köprü koptu ve ben nasılsa karşıya geçmiş oldum ayağımın önünde kan dolu ufak bir çukur vardı ilk önce gelinligimle o kanın üzerinden geçtim ama ayaklarım gelinliğim kan olmadı ikincide çukurun yanından geçtim ve istihareye yaptığım kişinin yanına gitti yerdeki topraklar hep çatlak catlakdi değişik renklere sahipti ve biz bu şekilde dolastik.

Merve` Hanımın Rüya Yorumu:

Merve Hanım rüyanızda gördüğünüz her başlığı öncelikle detayıyla açıkladık akabinde de rüyanızın yorumunu yaptık Hayırlı olur inşallah.

Gördüğünüz rüya hayırlara vesile olacak bütün güzelliklere işaret eder. evlilik düşünceniz varsa evleneceğinize veya iş için düşündüğünüz bir mevkiye kavuşacağınıza, çevreniz tarafından sevilen, sayılan şerefli, bir kişiliğe kavuşacağınıza, hayatın içinde yaşayacağınız bütün na olayların hepsinde başarıya kavuşacağınıza, ünlü bir kişilik, herkesin konuşacağı şöhretli bir insan olacağınıza yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

48 Yorum

 1. ALLAH razi olsun

 2. Slm aleykum

  Ruyamda buyuk bi minubus suruyorum rengi beyaz gibime geldi suratli bi sekilde yukari gidiyordum sonra bi daha rayli sistem uzerinde tekrar yukari cikiyorum acele ederekten on tarafini biraz surttum yukari ciktiktan sonra inip baktim on tarafi biraz cizilmis

  • Simdiden ALLAH razi olsun

  • Zehra hanım rüyada beyaz münübüs sürmek veya beyaz sandığınız bir münübüsü sürmeniz, bir konuda aldığınız tavsiyeyi kendiniz tahlil ederek kendi faydanıza en iyi şekilde kullanmanıza işarettir, her konuda kendinize olan güveniniz ve kendi dogrularınızı yapmanızın işareti fakat, münübüsün çizilmesi, raylı sistem üzerinden geçmeniz zor bir dönemden geçtiğiniz ve aldığınız bir karar veya bir iş üzerinde çalışmalarınız kısacası yeni yapacağınız bir işte veya alacağınız kararda alacağınız küçük bir hata sonucu alacağınız darbeye işaret eder.

 3. Hayirli aksamlar

  Ruyamda bisikletin uzerindeyim sag sol bakiyorum tren varmi yokmu diye karsiya gectim sulak ve buyuk bir tarlaya girdim uc bes insan vardi bana dediler ki daha fazla gitme buyuk kanal var dusersin baktim kendi kendime evet diyorum buyuk kanal var sonra asagi baktim ayaklarim suyun icinde buyuyen sari sari otlar vardi sonra o insanlarla birlikte geldigim yoldan geri donduk bi eve gittim ev bana ait degil eski pis bi yer disarida bi odanin icinde sanki biriyle konusuyorum ama kimse yok gibi disardan bi kiz beni dinliyor sanki ispiyon gibi bana bakti guldu

  • Zehra hanım, bisiklet; trenin gelmesini kontrol etmek; sulak büyük bir tarla; bikaç insan; büyük bir su kanalı; ayaklarınızın su içinde olması; suyun içinde büyümüş sarı otlar; insanlarla birlikte geldiğiniz yoldan geri dönmeniz; size ait olmayan bir eve gitmek; eski pis bir ev; biriyle konuşmak bundan emin değilsiniz, yine emin olmadıgınız dışarda ispiyoncu sandığınız bir kız, size bakıp gülen kız.
   Rüyanız karma karışık duygularınız ve sizi rahatsız eden bişeler bu maddi manevi, iş, arkadaş aile içinde yaşanacak bişeler, korku duyacağınız olaylar, sararan umutlar, aydınlığa çıkmanız için size destek olan insanlar, sağlık sorunları, rüyanız çok karışık olsada sonucunda sizi bekleyen huzurun ve büyük bir yükten kurtulmanıza rahatlamanıza işarettir.
   Tavsiye; Zehra hanım oldukça duygusal boşluk içindesiniz biraz kendiniz aileniz varsa eşiniz yoksa anne babanız, kardeşinile vakit geçirin sohbet edin ama mutlaka sizin kendi ailenizden birleri olsun biraz takıldığınız konularda yardım isteyin düşüncelerinizi paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.