12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Beyaz Köpek Görmek İslami Yorumları

Rüyada Beyaz Köpek Görmek İslami Yorumları

Rüyada Beyaz Köpek Görmek İslami Yorumları

Rüyada Beyaz Köpek

Kişi rüyasında beyaz köpek görmüşse, kişinin tanımadığı kişiler içinde olan bir düşmana yorumlanır. Ayrıca iş çevresinde kıskananların ve zarar vermek isteyenlerin olduğunu herşeye karşılık kişinin iş hayatında başarılı olcağını helala bir kazaç sağlayacağına yorumlanır.

İslami Yorumcular ise rüyada beyaz köpek görmeyi: İş hayatında başarılı olur, kıskananları ve çekemeyenleri işlerini bozmak isteyen düşmanlarının olacağına yorumlanır. demişlerdir.

İmamı Nablusi‘ nin yorumu ise : Rüyasında köpeğin beyazını gören, etrafında bilmediği tanımadığı düşmanlarının olduğuna, bu düşmanların kendilerini saklayacağına alamettir.

Rüyada Beyaz Köpek Yavrusu Görmek

Rüya sahibine düşman olan kimselerin düşman olmaktan, kişiye zara vermekten vazgeçeceklerine zaman geçtikçe, kinlerinin azalacağına yorumlanır. Ancak bazı rüya yorumcularına göre: rüyada görülen yavru beyaz köpek yeni bir arkadaşa, dostluğa yorumlanır.

Rüyada Beyaz Bir Köpek Sevmek

Rüyada Beyaz bir köpek sevmek yorumu, Rüya sahibi kişi için: zarar etmesini isteyen birinin kötü düşüncelerinden vazgeçeceğine kötü düşüncelerinden pişmanlık duyacağına yorumlanacağına. Aynı zamanda rüya sahibinin herhangi bir zarar görmeyeceği ile tabir edilir.

Rüyada Beyaz Bir Köpek Tarafından Isırılması

Rüya sahibi için:  Ikisini dost gördüğü biri tarafından zarara uğratılmaya yaptığı işten  para kazanacağına yorumlanır. Fakat bu rüya farklı rüya tabirlerine göre beyaz bir köpek tarafından ısırıldığını gören kadınlar için yakın bir komşusu ile veya bir kadın ile kavga edeceğine, Rüyayı gören erkek ise bir arkadaşına arasının açılacağına yorumlanır.

Rüyada beyaz bir köpek tarafından kovalanmak

Rüya sahibi için bu rüya beklediği bir şeyi elde edemeden ertelenmesine ya da çok sevdiği birinden ayrılmasına ve maddi olarak zara edeceği bir işlem farkında olmadan kurtulacağına yorumlanır. Bazı Rüya yorumcuları ise Bu rüyayı bir seyahate çıkmak olarak yorumlanmıştır.

Rüyada beyaz bir köpek gezdirmek

Beyaz köpek gezdirmek Rüya sahibi için makamı yüksek şanslı bir kişi olarak yorumlanır, hiçbir şeyi kendine dert etmeyen Zevki sefa Sıla Düzgün biri olacağına yorumlanır.

Okuyucu Rüyası

Merhaba ben rüyamda dilimin bir yılana dönüştüğünü gördüm daha sonra nasıl oldu bilmiyorum sanırım kestim vaya farklı bir şekilde ondan kurtuldum annem ise onu alıp bir saksıya gömdü çiçeğe dolansın diye sonra beni onu oradan da çıkarıp yere attım ve küçüldüğünü gördüm son olarak ise kardeşimin elinde gördüm o yılanı ve ardından yılanı kardeşimin elinde gördüm o yılanı. Birde aynı gün içinde sanırım farklı bir rüyada simsiyah bir kopek gördüm gözleri beyazdı ve bana baktığını gördüm çok korktum ve ona yaklaşamadım.

Okuyucu Rüyasının Tabiri

Rüyanızda dilinizin yılana dönmesi sizin birine  haksızlık edeceğinize işaret ama siz o haksılığı görüp geri dönmüşsünüz. İçinizdeki şüphe her ne ise bir süre karşınızdaki insanı gözleme almışsınız, hata yapmadınıza fakat bu düşüncelerinizi bir yakınınızla paylaşacağınıza ve sırrınızı paylaştığınız kişi tarafından deşifre edileceğine sizin zara görmeden kurtulacağınıza yorumlanır.

Beyaz köpek ise tanımadığınız bir düşmanınıza yorumlanır, sizin size kötülük yapacak şahsı tanımadığınız için neler yapacağını size nasıl zara vereceğini bilmediğiniz bir şeyden korkmanıza yorumlanır.

Rüyanız hayırlara vesile olsun. Aminn..

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

36 Yorum

 1. Her rüyayı yorumlamissiniz bi benimkini yorumlamamissiniz
  Tessekkurler

  • Nazlı hanım rüyalarınız bazen yorumlayamıyorum oldukça karışık bir ruh haliniz var bu yorumladığım rüyalarınız günlük yaşamınızdan, rüyalarınıza yansımalarda olabilir yaşam şeklinizi bilmediğim için arda daha dikkat ederek yorumluyorum.

 2. İnci kılıç

  Rüyamda evden çıktık akşam üstüydü mahalleye doğru yürüyodum bakkalın karşısında bir site var o an yüzünü görmedim ama tanıdığım bir küçük kız çocuğu elinde kormızı kurdale tutuyodu sonra seydiğim çocuk geldi bir şeyler söyledi ama hatırlamıyorum yanında iki tane daha arkadaşı vardı uzun boylularladı ve ikiside siyah giyinmişti sevdiğim çocuk ise mavi tişört giymişti bunlar yanımıza gelip sonrada gittiler ben tekrardan küçük kıza baktım o sırada sevdiğim çocuk binanın arka bahçesinden çıktı çalılıklara doğru gel oğlum falan dedi sonra kirli ama beyaz olduğu anlaşılan bir köpek çıktı küçük kızın elindeki kırmızı kurdaleyi gördü köpek sonra bize doğru yaklaştı kurdaleyoe onu oynattık biraz sonra beyaz mavi gözlü bi köpek tarafından kovalanmaya başladım babamda balkondan seyrediyodu beni bu köpek sürekli aynı yöne doğru koşuyodu hani sanki beni ve yanımda olan diğerlerini 3 kişiymişiz diye gördüm ama diğer ikisinden sadece birinin yüzünü gördüm tanıdığım bir ablaydı köpek bizi kovalarken sevdiğim çocuk ve yanındaki iki kişi gülerk bakıyodu ama bu gülme alaycı bir gülme değildi tebbessümdü sonra bn bir fırsatını bulup kendi oturduğum binaya giriyodum teşekkür ederim şimdiden yorumlarsanız çok mutlu olurum

  • Sevgili okuyucu, sizin hayatınızda gelişen çevrenizde sizin güvendiğiniz birinden dostluk fakat yakınlarından size gelecek bir fenalığın olacağı kanaatindeyim. bugünlerde dostlarınıza ve tanımadığınız kişilerle arkadaşlık kurar iken daha dikkatli olmalı ve masum görünen kötü insanlara dikkat etmelisiniz. Alacağınız karalarda aile büyüklerinizden bilgi ve onay almaya dikkat edin.
   Yapacağınız bir iş veya bir kararda, belirsiz olan bazı konular, aklınızı kurcalayan samimiyetine güvendiğiniz fakat fikirlerinden çok emin olamadığınız kişilerin, size yardımcı olacağına, işarettir. Kısa bir sıkıntı yaşayacağınıza, sıkıntının arkasından gelecek, iyi bir habere veya imkana kavuşacağınıza veya sizi sevdiğiniz birinin kavuşacağı feraha ortak olacağınıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.