5 Ekim 2022 - Çarşamba
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Beyaz Köpek Görmek İslami Yorumları

Rüyada Beyaz Köpek Görmek İslami Yorumları

Rüyada Beyaz Köpek Görmek İslami Yorumları

Rüyada Beyaz Köpek

Kişi rüyasında beyaz köpek görmüşse, kişinin tanımadığı kişiler içinde olan bir düşmana yorumlanır. Ayrıca iş çevresinde kıskananların ve zarar vermek isteyenlerin olduğunu herşeye karşılık kişinin iş hayatında başarılı olcağını helala bir kazaç sağlayacağına yorumlanır.

İslami Yorumcular ise rüyada beyaz köpek görmeyi: İş hayatında başarılı olur, kıskananları ve çekemeyenleri işlerini bozmak isteyen düşmanlarının olacağına yorumlanır. demişlerdir.

İmamı Nablusi‘ nin yorumu ise : Rüyasında köpeğin beyazını gören, etrafında bilmediği tanımadığı düşmanlarının olduğuna, bu düşmanların kendilerini saklayacağına alamettir.

Rüyada Beyaz Köpek Yavrusu Görmek

Rüya sahibine düşman olan kimselerin düşman olmaktan, kişiye zara vermekten vazgeçeceklerine zaman geçtikçe, kinlerinin azalacağına yorumlanır. Ancak bazı rüya yorumcularına göre: rüyada görülen yavru beyaz köpek yeni bir arkadaşa, dostluğa yorumlanır.

Rüyada Beyaz Bir Köpek Sevmek

Rüyada Beyaz bir köpek sevmek yorumu, Rüya sahibi kişi için: zarar etmesini isteyen birinin kötü düşüncelerinden vazgeçeceğine kötü düşüncelerinden pişmanlık duyacağına yorumlanacağına. Aynı zamanda rüya sahibinin herhangi bir zarar görmeyeceği ile tabir edilir.

Rüyada Beyaz Bir Köpek Tarafından Isırılması

Rüya sahibi için:  Ikisini dost gördüğü biri tarafından zarara uğratılmaya yaptığı işten  para kazanacağına yorumlanır. Fakat bu rüya farklı rüya tabirlerine göre beyaz bir köpek tarafından ısırıldığını gören kadınlar için yakın bir komşusu ile veya bir kadın ile kavga edeceğine, Rüyayı gören erkek ise bir arkadaşına arasının açılacağına yorumlanır.

Rüyada beyaz bir köpek tarafından kovalanmak

Rüya sahibi için bu rüya beklediği bir şeyi elde edemeden ertelenmesine ya da çok sevdiği birinden ayrılmasına ve maddi olarak zara edeceği bir işlem farkında olmadan kurtulacağına yorumlanır. Bazı Rüya yorumcuları ise Bu rüyayı bir seyahate çıkmak olarak yorumlanmıştır.

Rüyada beyaz bir köpek gezdirmek

Beyaz köpek gezdirmek Rüya sahibi için makamı yüksek şanslı bir kişi olarak yorumlanır, hiçbir şeyi kendine dert etmeyen Zevki sefa Sıla Düzgün biri olacağına yorumlanır.

Okuyucu Rüyası

Merhaba ben rüyamda dilimin bir yılana dönüştüğünü gördüm daha sonra nasıl oldu bilmiyorum sanırım kestim vaya farklı bir şekilde ondan kurtuldum annem ise onu alıp bir saksıya gömdü çiçeğe dolansın diye sonra beni onu oradan da çıkarıp yere attım ve küçüldüğünü gördüm son olarak ise kardeşimin elinde gördüm o yılanı ve ardından yılanı kardeşimin elinde gördüm o yılanı. Birde aynı gün içinde sanırım farklı bir rüyada simsiyah bir kopek gördüm gözleri beyazdı ve bana baktığını gördüm çok korktum ve ona yaklaşamadım.

Okuyucu Rüyasının Tabiri

Rüyanızda dilinizin yılana dönmesi sizin birine  haksızlık edeceğinize işaret ama siz o haksılığı görüp geri dönmüşsünüz. İçinizdeki şüphe her ne ise bir süre karşınızdaki insanı gözleme almışsınız, hata yapmadınıza fakat bu düşüncelerinizi bir yakınınızla paylaşacağınıza ve sırrınızı paylaştığınız kişi tarafından deşifre edileceğine sizin zara görmeden kurtulacağınıza yorumlanır.

Beyaz köpek ise tanımadığınız bir düşmanınıza yorumlanır, sizin size kötülük yapacak şahsı tanımadığınız için neler yapacağını size nasıl zara vereceğini bilmediğiniz bir şeyden korkmanıza yorumlanır.

Rüyanız hayırlara vesile olsun. Aminn..

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

52 Yorum

  1. Ben 1 kaç kişiyle 1 arabada biryerlere gidiyom yanımda eltimde oluyor ve biz arabadan iniyoz sonra ben 1 kaç adım atıyom ayağıma bir beyaz köpek yavrusu gelip ısırıyor bende diger ayagımla köpeğin üstüne basıyor sahibine diyon a lköpegi oda alıyor ve ayagım hiç acımıyor

    • Sevgili ultan, iki kişi arasında olan bir sır veya olayın açığa çıkması sonucu yaşayacağınız cansıkıntısı ve gizli bir düşman edineceğinize işaret eder.

  2. Bir köpek seviyordum koyu renkli siyahtı galiba, seviyordum sonra koştum uzaklaşmak için köpekte benimle oyun oynamak icin peşinden kosunca korktum geri sevmeye başladım.

  3. Rüyamda gece kardeşimle yolda otururken bir iri köpek yaklaştığını gördüm sinsice geliyor zor görünüyor tam iyice yaklaşınca korkup uyanıyorum

  4. Rüyamda kendimi zümrüdü anka kuşu olarak gördüm ve insanların beni yakalamak istediklerini gördüm

  5. Beyaz iki Iri iki Koppel gordum once elimi isirdi acimadi daha sonrayavas yavas evcillesmeye basladi bende onu sevmeye basladim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.