22 Şubat 2020 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Beyaz Yaratık Görmek

Rüyada Beyaz Yaratık Görmek

Rüyada Beyaz Yaratık Görmek

Rüyada beyaz yaratık görmek, kişinin yaşadığı, kötülükler ihanetler, düştüğü dar günlerinde yüz çevirenle, dost sandığı hilekar insanları tanıyıp gerçek dostunu düşmanını bilerek, hayatına yön vermesine, büyük çabalar sonucu karanlık günleri arkasında bırakıp aydınlık günlere geleceğine, fakat zor zamanlarında yüz çevirenleri ve ihanet edenleri asla affetmeyeceğine, başarılı günlerinde iyi yüzünü dar günlerinde yanında olanlara, yaşadıklarının sorumlusu olan ve dar gününde yanında olmayanlara öfkeli ve merhametsiz yüzünü göstermesine tabir edilir.

Rüyada görülen beyaz canavar; yaşadığı büyük zorlukların arkasından ulaşacağı, şansa, çektiği zahmetlerin ödülü olarak, hayalini kurduğu maddi manevi rahatlığa, kendi çabalarıyla elde ettiği, makama işaret eder.

Rüyada Kırmızı Yaratuk Görmek

Rüyada kırmızı yaratık görmek, etrafınızda dolaşan sinsi, vereceği zarar geleceği tahmin etmilmeyen, tehlikeli birinin varlığına işaret eder. Evinizdekilere yakın olan bu kişiye karşı dikkatli olunmasına tabir edilir. Kırmızı yaratık gören kişinin, başından sıkıntı ve uğursuluk eksik olmayacağına bir süre zor zamanlar yaşayacağına ve dara düşeceğine işarettir.

Rüyada kırmızı yaratık görmek çeşitli şekillerde tabir edilir; kişinin cesaretine, yapacağı cesur girişimlere, göz önünde olmaya, herdaim dikkatleri üstünde toplayan bir kişi olacağına, becerileri ve başarılarıyla önplanda olamasını hazmedemeylerin sinsi planlarına maruz kalmasına tabir edilir.

Rüyada Yeşil Yaratık Görmek

rüyada yeşil yaratık görmek maddi ve manevi olarak yanında duracağına ve sıkıntılarını gidermeye, şükretmeye ve hayatı yaşamayı çok sevmeye rivayet eder. Rüyayı gören yaşlı birisi ise hayırlı ve güzel bir hayata ve sorumluluk almayı bilmeye alamettir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.