30 Mart 2023 - Perşembe
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Bir Ağacın Yandığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada Bir Ağacın Yandığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada Bir Ağacın Yandığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada Bir Ağacın Yandığını Görmek İslami Yorumu, Rüyada ağacın yanması farklı şekillerde yorumlanmaktadır, yeni başlayacağınız bir işte zahmet çekerek başarıya ulaşılacağına, bazen bu rüya ayrılığa veya üzüntüye yorumlanmaktadır, yeşil ağaç bir bayana, kuru ağaç ise erkek olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Yeşil Ağaç Yakmak

Rüyada yeşil ağaç yakmak, umutların, beklentilerin yanlış bir kararla bitirilmesine, sıkıntı ve yaşanacak üzüntüye, yeni başlangıç kapısının kapatılmasına yorumlanır.

Rüyada Havada Asılı Duran Bir Ağaç Görmek

Rüyada havada asılı ağaç, rüya sahibinin kimsesiz veya zor anlarında yardımcı olacak birilerini olmadığına, yalnız olmasına rağmen hayat mücadelesinden başarılı çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Yanan Ağacı Söndürmeye Çalışmak

Rüyada yanan bir ağacı söndürmeye çalışmak, rüya dahibinin çekeceği zorluklara ve zorlukların arkasından gelecek başarıyı simgeler, yanan ağaçtaki alevler parlaksa, yükselmeye, makama sahibi olmaya, toplum tarafından tanınan bir olacağına yorumlanır.

Rüyada Ağaç Fidanı Görmek 

Yeni bir evlada, yeni başlayacak bir işe girişimine, kurulacak bir yuvaya, tanışılacak hayat arkadaşına yeni başlanılacak olan her-şeyin bütününe işaret eder.

Rüyada Yeşil Ağaçtan Düşmek

Rüyada ağaçtan düştüğünü gören kişi, hayatında olacak aksiliklere, işlerinin kötüye gideceğin, büyük zahmetler sonucu kazandığı mülk ve maddi imkanlarından kayıplar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Kuru Ağaçtan Düşmek Nedir?

Rüyada kuru bir ağaçtan düştüğünü gören, zaten yolunda olmayan işlerinin daha da kötü olacağına, kişinin hayatından bıkarak kendini büyük boşlukta hissedeceğine bazende bu rüya daha evvel edeceği zararı fark ederek önlemlerini alacağına, zara etmeden kurtulacağına, hayatındaki kurduğu düzenin devamını sağlayacağına yorumlanmaktadır.

Mehmet´in Rüyası

Selamün aleyküm; rüyamda evimizin önünde ki birkaç ağaç kısmen yanıyordu yanılmıyorsam hepsininde sağ tarafı yanıyordu ama ateş yayilmiyordu. Ben ablamdan hortum istiyordum (ablam şuan evli ve evinde) hortumu bağlayıp suyu acincaya kadar yangın kendiliğinden sön-muştu. Bende ağaçları suluyordum birden ağacın meyve dolu olduğunu fark ettim.

Mehmet´in Rüya Yorumu

Sevgili Mehmet yeni başlamayı düşündüğünüz bir kaç işten çekeceğiniz zorluklardan sonra ulaşacağınıza işaret eder. Yana ağacı ablanız dan istediğiniz hortumla söndürmeye çalışmanız ise sizin ailenizden birinden alacağınız destekle hedefinizde daha hızlı ilerleyeceğinize ve meyve dolan ağacın manası ise çalışmalarınız sonunda kazanacağınız kar ve paraya dolaysla rahata huzura ve mutlu bir yaşantıya yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

25 Yorum

  1. Merhaba, rüyamda yapraksız kuru dalları olan şeftali ağacı yanıyordu ama yandıkça yeşil yaprakları çıkıyordu bunun anlamı nedir

    • Sevgili Aytaç, rüyada yapraksız kuru şeftali ağacı yandıkça yeşil yapraklar çıkması, rüyada yanan kuru meyve ağacından çıkan yeşil yapraklar sizin için, büyük sıkıntı içinde olduğunuzu, çevrenizide etkiliyen sıkıntılardan yakın zamanda kurtulmanıza tabir edilir.

  2. Merhaba rüyamda yeşil heybetli büyük bir dut ağacının bir kısmının alev aldığını ve benimde onu söndürmek için ağlayıp yardım istediğimi gördüm ağaç sonunda söndürüluyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.