14 Temmuz 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Böcek Görmek İslami Tabiri

Rüyada Böcek Görmek İslami Tabiri

Rüyada Böcek Görmek İslami Tabiri

Rüyada Böcek Görmek

Rüyada böcek görmek sıkıntıyla yorumlanır. Rüya sahibi için böcek görmek büyük sıkıntılar ve üzüntüler olarak yorumlanmakta. Pek hayırlı bir rüya sayılmaz. Evlilik hayatında veya evlenecek kişilerin ilişkisinde huzursuzluğa, mutsuzluğa yorumlanır.

Bu Rüyayı gören insanların yaşadıkları zorluklar sonucunda hiç kusurlarının ve psikolojilerinin bozulacağına yorumlanır rüyada böcek gören insanın evliliğinde huzursuzluklar olacağına dair tabir edilmiştir. Bazı rüya tabircileri tam aksini söylemektedir rüyada görülen böcek gören kişinin hayatında iyiye bir gelişme olacağına yorumlamıştır. Rüyaların tam olarak yorumlanabilmesi için gören kişinin rüyasına iyi analiz etmesi gerekir.

Rüyada Böcek Ezmek

Güçlü birinin güçsüzü ezmek istemesi demektir. Yüksek Makamı olan, çevresi geniş, paralı, bir insanın sessiz olan kendinden madden daha geride, çevresi az olan veya çevresi güçlü olmayan birini sindirmesine haksı yere susturulmasına işarettir. Bu rüya gören kişinin kendisini, kazanç veya bir maldan nasiplenmesini engellemeye çalışan birine karşı gelmesine yorumlanır.

Rüyada Vücutta Dolaşan Böcek

Rüya sahibi rüyasında böceğin vücudunda dolaştığını görmüşse bu hayırlı bir şekilde yorumlanır. Fakat bu Hayır çekilecek bir cefadan sonra kazanılacak refaha ve huzura yorumlanır. Rüya sahibi için vücutta dolaşan böcek uzun süredir beklediği bir habere delalet eder. Aynı zamanda kişinin uzun süredir devam eden bir sorununu alacağı bir haberle çözeceğine huzura erişeceğine yorumlanır.

Rüyada Böceğin Isırması

Rüya sahibinin rüyasında bir böcek tarafından ısırıldığını görmüş de kişi uzun zamandır bir üzüntü yaşadığını yorumlanır. Aynı zamanda böcek tarafından ısırılan kişinin Hasta olacağını ve acı çekeceğini yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi yaşadığı zorluklar ve hastalıklardan bir süre sonra kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Böcek Yakalamak

Rüyayı gören kişi rüyasında bir böcek yakalamışsa bu hayra yorumlanır. Kişinin etrafında bulunan fitne dedikoducu bir insanı yakalayıp bertaraf edeceğini ve yada rüya sahibinin kötü bir evlilik yapacağına tabir edilir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin yakınlarında bulunan bir kişiyle yapacağı huzursuz evlilik kişinin hep mutsuz olacağız şeklinde yorumlanır.

Rüyada Konuşan Böcek Görmek

Rüyada konuşan böcek görmek, Çalışarak hak edilen hayır olarak yorumlanır. Uzun bir çalışmanın ve bekleyişin sonunda ettiği hayra, kısa bir zaman içinde alınacak sevinçli habere, uğraşarak edindiği sanata hünere tabir edilir. Bazı yorumculara göre: rüyada konuşan böcek görmek, Büyük çalışmalar ve sabrın sonunda kazanacağı bir galibiyete, sıkıntı çekerek hayal ettiği huzurlu yaşama, makama, bol kazanca, hak ettiği saygınlığa, çok çalışmasının ve sabrının karşılığında zorda olsa hak etiği seviyeli huzurlu, rahat yaşama tabir edilir.

Hamit’ in Rüyası

Lütfen beni cevapsız bırakmayın rüyamda kız arkadaşımla evde huzurluyuz küçük bir poşetin için de küçük beyaz bur fare var hava alsın diye küçük bir delik açıyoruz ama sonra dan oradan kaçabileceği düşüncesiyle paniğe kapılıyoruz ve etraf kararmaya başlıyor etrafta böcekler var ve sevgilim yatak da beyaz elbisesiyle gözleri kapalı dümdüz duruyor ben onu kurtarmak istiyorum ama bende kilitleniyorum lütfen bir cevap verin.

Hamit Beyin Rüya Yorumu

Hamdi bey rüyanızın hayıra çıksın. Küçük beyaz fare öncelikle bir çocuğa ve bazenda rüyanın gidişine göre fesat bir kadına yorulur. Beyaz saflık temizliktir. böcek ise çekeceğiniz büyük sıkıntılarının arkasından kavuşacağınız rahat huzura yorumlanır. İleriki günlerde sevdiğiniz insanla mutlu bir evlilik ve birde zor bulacağınız evlada yorumlanır, sevdiğiniz insanla evlenmek için oldukça zahmet sıkıntı çekeceksiniz sonunda zorda olsa olacak ve siz hayırlı bir eşe, bol kazanca,  huzura kavuşacağınıza yorumlanır. Sevdiğiniz bir kişi hastalanacağına ve kısa bir süre çekilen zahmetten sonra, iyileşeceğine yorumlanır. Rüyanız hayırlı olsun. İşaret verici rüyalardandır.

 

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

18 Yorum

 1. Selami aleyküm hocam ben bir rüya gördüm ama bu rüyadan hiç hoşnut olmadım. Belki de ben yanılıyorumdur. Şimdi ben yerde yatakta uyuyordum birden bi böcek gördüm etrafımda sonra gördüm ki yatağın kenarında içinde beni benim etrafımda dolaşan bi kaç bocek gördüm. Sonra bi karıncalanma hissedince yorgani kaldırdım herhalde yatakta uyurken yanlışlıkla oldu ki ölü böcekler vardı onları ezmişim galiba ben uyurken de bedenimde de dolasmis olabilirler diye rüyada öyle düşündüm. Ama onları farkedince ölü böcekler olmakla beraber hala sağda solda dolaşan bir kaç böcek de gördüm Bunun anlamı ne olabilir hocam.

  • Rüyanız hayırla yorumlanır rüyada görülen ölü böcek veya karınca, yaşayan böcekler, kazanç elde edeceğiniz bir gelirden sizi mahrum etmeye çalışan birilerine karşı çıkacağınıza işarettir.

 2. merhaba ben cinsel organıma girmeye çalışan yeşil tüylü kuyruğunda kancası olan bir böcek gördüm. tam girecekken tuttum. aldım. ayrı ayrı farklı şeyler yazıyor tabirini yaparsanınız çok sevinirim.

  • Rüyada cinsel organına yeşil tüylü kancalı böcek girmeye çalışması, sizin yaşayacağınız sıkıntılardan son anda kurtulmanıza veya kötü bir olay arkasından, yaşayacağınız mutluluğa ve şaşkınlığa tabir edilir.

 3. Selamın Aleyküm evli bir bayanım rüyamda yatağın içinde uzun ince bir böcek gördüm. Vuruyorum oldurmek için ölmüyor vurduktan sonra bölünüyor ikiye ayrılıyor ama ölmuyor yine hareket ediyor nekadar vurup öldurmek istesemde ölmuyor sadece uzun bir böcek oldugundan bir kaç parçaya ayrılıyor. Rahmetli dedem mi patronum mu tam bilemdiğim bir erkek de bunları yaaprken beni izliyor. Nedir acaba yorumunuz.

  • Rüyada Böçek bölmek, sizin yaşayacağınız bir sıkıntınıza ve bu sıkıntıdan zaman içinde yavaş yavaş atlatmanıza işaret eder, bilmediğiniz bir kişininde sizi izlemesi, hayra alamet dildir.
   Öneri, sizi zora sokmak isteyen kişiler olabilir, çevrenizdeki insanlara dikkat etmeniz ve yapacağınız işlerde dikkat etmelisiniz.

 4. Rüyamda bulunduğum şehri böcekler basmıştı siyahtı rengi ama tam olarak ne olduğunu bilmiyorum , rüyada uyuyorum üstümde yüzümde falan hissettim bişeyler uyandım rüyada hemen telaşlı bi şekilde evimin pencerelerini kapatıyordum daha fazla içeri girmesinler diye ..

  • Ali bey, ikamet ettiğiniz yerde yaşanacak bir sıkıntının sizi de etkileyeceğine işaret etsede bu rüya, pencerelerinizi kapatmak istemeniz sizin bu sıkıntılı dönemi az hasarla kurtulmanıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.