14 Temmuz 2020 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Böcek Görmek İslami Tabiri

Rüyada Böcek Görmek İslami Tabiri

Rüyada Böcek Görmek İslami Tabiri

Rüyada Siyah Böcek Görmek

Rüyada siyah böcek görmek, rüyada kara böcek görmek ile siyah böcek görmek aynı anlamdadır.
Rüyada siyah böcek, uzun yıllar yürütülecek işyeri sahibi olmaya, işinde başarılı olmaya, aşırı çalışmaları sebeyle kişinin kendine zaman ayıramayacağına ve yorgun düşmesine, rüya sahibinin yükselişini ve başarısında gözü olan kişilerin varlığına rivayet eder.

Rüyada kara böcek görmek, aynı zamanda çözülmesi karmaşık bir sorunla karşılaşacağına, maddi zararlar yaşamasına, rüya sahibinin, kişin iş ve aile yaşantısında çıkan sorunları çözümlemeye bilgisi ve maddi gücü olduğuna işarettir.

Rüyada beyaz çarşaf Üstünde Böcek Sürüsü Görmek 

Rüyada beyaz çarşaf üstünde böcek sürüsü göremek, kişinin çevresine veya kendine sıkıntı olan bir olayın hayırla sonuçlanmasına işarettir.

Rüyada Böcek Görmek

Rüyada böcek görmek sıkıntıyla yorumlanır. Rüya sahibi için böcek görmek büyük sıkıntılar ve üzüntüler olarak yorumlanmakta. Pek hayırlı bir rüya sayılmaz. Evlilik hayatında veya evlenecek kişilerin ilişkisinde huzursuzluğa, mutsuzluğa yorumlanır.

Bu rüyayı gören insanların yaşadıkları zorluklar sonucunda hiç kusurlarının ve psikolojilerinin bozulacağına yorumlanır rüyada böcek gören insanın evliliğinde huzursuzluklar olacağına dair tabir edilmiştir. Bazı rüya tabircileri tam aksini söylemektedir rüyada görülen böcek gören kişinin hayatında iyiye bir gelişme olacağına yorumlamıştır. Rüyaların tam olarak yorumlanabilmesi için gören kişinin rüyasına iyi analiz etmesi gerekir.

Rüyada Böceğin Kovalaması

Rüyada böcek tarafından kovalanmak, Rüya sahibinin uğrayacağı bir kötülükten kendini kurtarmaya çalışması, rüya sahibine düşmanlık besleyen birilerin varlığına, bu insandan gelecek zarlardan uzak durmaya işarettir.

Rüyada Pencereden Böceğin Uçarak Çıktığını Görmek

Rüyada evin veya içinde bulunulan mekanın açık duran penceresinden böceğin uçarak çıktığını gören kişinin, kendine gelecek zararları akıllı davranarak berteraf etmmesine tabir edilir. Maddi kayıplar yaşamayacağına tabir edilir.

Rüyada Böcek Ezmek

Güçlü birinin güçsüzü ezmek istemesi demektir. Yüksek Makamı olan, çevresi geniş, paralı, bir insanın sessiz olan kendinden madden daha geride, çevresi az olan veya çevresi güçlü olmayan birini sindirmesine haksı yere susturulmasına işarettir. Bu rüya gören kişinin kendisini, kazanç veya bir maldan nasiplenmesini engellemeye çalışan birine karşı gelmesine yorumlanır.

Rüyada Vücutta Dolaşan Böcek

Rüya sahibi rüyasında böceğin vücudunda dolaştığını görmüşse bu hayırlı bir şekilde yorumlanır. Fakat bu Hayır çekilecek bir cefadan sonra kazanılacak refaha ve huzura yorumlanır. Rüya sahibi için vücutta dolaşan böcek uzun süredir beklediği bir habere delalet eder. Aynı zamanda kişinin uzun süredir devam eden bir sorununu alacağı bir haberle çözeceğine huzura erişeceğine yorumlanır.

Rüyada Böceğin Isırması

Rüya sahibinin rüyasında bir böcek tarafından ısırıldığını görmüş de kişi uzun zamandır bir üzüntü yaşadığını yorumlanır. Aynı zamanda böcek tarafından ısırılan kişinin Hasta olacağını ve acı çekeceğini yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi yaşadığı zorluklar ve hastalıklardan bir süre sonra kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Böcek Yakalamak

Rüyayı gören kişi rüyasında bir böcek yakalamışsa bu hayra yorumlanır. Kişinin etrafında bulunan fitne dedikoducu bir insanı yakalayıp bertaraf edeceğini ve yada rüya sahibinin kötü bir evlilik yapacağına tabir edilir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin yakınlarında bulunan bir kişiyle yapacağı huzursuz evlilik kişinin hep mutsuz olacağız şeklinde yorumlanır.

Rüyada Konuşan Böcek Görmek

Rüyada konuşan böcek görmek, Çalışarak hak edilen hayır olarak yorumlanır. Uzun bir çalışmanın ve bekleyişin sonunda ettiği hayra, kısa bir zaman içinde alınacak sevinçli habere, uğraşarak edindiği sanata hünere tabir edilir. Bazı yorumculara göre: rüyada konuşan böcek görmek, Büyük çalışmalar ve sabrın sonunda kazanacağı bir galibiyete, sıkıntı çekerek hayal ettiği huzurlu yaşama, makama, bol kazanca, hak ettiği saygınlığa, çok çalışmasının ve sabrının karşılığında zorda olsa hak etiği seviyeli huzurlu, rahat yaşama tabir edilir.

Hamit’ in Rüyası

Lütfen beni cevapsız bırakmayın rüyamda kız arkadaşımla evde huzurluyuz küçük bir poşetin için de küçük beyaz bur fare var hava alsın diye küçük bir delik açıyoruz ama sonra dan oradan kaçabileceği düşüncesiyle paniğe kapılıyoruz ve etraf kararmaya başlıyor etrafta böcekler var ve sevgilim yatak da beyaz elbisesiyle gözleri kapalı dümdüz duruyor ben onu kurtarmak istiyorum ama bende kilitleniyorum lütfen bir cevap verin.

Hamit Beyin Rüya Yorumu

Hamdi bey rüyanızın hayıra çıksın. Küçük beyaz fare öncelikle bir çocuğa ve bazenda rüyanın gidişine göre fesat bir kadına yorulur. Beyaz saflık temizliktir. böcek ise çekeceğiniz büyük sıkıntılarının arkasından kavuşacağınız rahat huzura yorumlanır. İleriki günlerde sevdiğiniz insanla mutlu bir evlilik ve birde zor bulacağınız evlada yorumlanır, sevdiğiniz insanla evlenmek için oldukça zahmet sıkıntı çekeceksiniz sonunda zorda olsa olacak ve siz hayırlı bir eşe, bol kazanca,  huzura kavuşacağınıza yorumlanır. Sevdiğiniz bir kişi hastalanacağına ve kısa bir süre çekilen zahmetten sonra, iyileşeceğine yorumlanır. Rüyanız hayırlı olsun. İşaret verici rüyalardandır.

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

51 Yorum

 1. Merhaba, rüyamda vücudumda minik minik böceklerin dolaaşdigini gördüm, lakin bu böcekler yeşil renklilerdi.

  • Meryem hanım, vucunuzda yeşil renkli böceklerin dolaşması, hayra alamettir. kazancınızın çoğalacağına muradınıza işarettir.

 2. Merabalar ben bi rüya gördüm rüyamda yatağın üstünde ilkten kara böcekler vardı ama sonradan sayıları daha da fazlalaştı sanki sürü gibiydiler yalnış hatırlamıyorsam beyaz çarşafın üstüydü ben tiksinip kaçıyodum galiba

  • Eda Hanım rüyanızda gördüğünüz kara böcekler ve beyaz çarşaf üstünde sürü şeklinde gördüğünüz böcekler, sizin yaşayacağınız sıkıntılara ve o sıkıntılardan kurtulmanıza tabir olunur. Canınızı sıkacak ufak tefek bu sorunlar sizin doğru davranışlarınızla, sizin zarar görmeden istedğinize kavuşacağınıza işarettir.

 3. Rüyamda yemek için bi avuç tahıl gibi bişey alıyorum. Yediğim şeyin böceklendiğini görüyorum. Sonra odada kocaman böcekler beliriyo perdede falan ve çok büyükler. Odadan çıkamıyorum. Aynaya bakıyorum kulağımın içinde karınca gezdiğini görüyorum. Psikolojik açıdan baya yıprattı bu rüya beni çünkü normal hayatya böcek fobim var ve en büyük korkumda kulağıma o tarz bi canlının girmesi. Bütün korkularımı yaşadım bu rüyada tabiri nedir?

  • Semra hanım, rüyanızda rızkınızdaki darlık, duyulacak kötü bir haber, hırsa delalet etsede, Rüyada karınca görmek, evinizdeki aile bireylerine nimete işarettir, Rüyada kulağın içinde karınca gezmesi, sizin duyacağınız beklediğiniz bir haberin olduğuna ve bu haberin size ulaşmasına ve rızkınızdaki bolluğa yorumlanır

 4. Merhaba ben rüyamda uyandığımda evde hamamböceğine benzer bir böceğimn dolaştığını gördüm. Annemden böceği yakalamasını istiyorum böceği bi süre arıyoruz kovalıyoruz daha sonra böcek beni kovalamaya başlıyor. En son açık bir pencereden uçup gidiyor. Anlamı nedir acaba şimdiden teşekkürler

  • Aleyna hanım,Sizin ailenizle iyi diyoloklar içinde olduğunuzu bu diyaloklarlar sayesinde dışardan gelecek olan kötülüklerden rüyanızın da işaret ettiği zarardan kurtulmanıza tabir edilir.

 5. Merhaba bende ruyamda piknik gibi bir yere gidiyoruz eve donucekkende altin bileziklerimin olmadığını farkediyorum sonra da gidip topragin altindan buluyorum sizce nedir anlami birde bir baska rüyamda da yemegin icinden kara bocegin ciktigini goruyorum hic dokunmuyo4um zaten orda uyandim birde bunun anlami lutfen.

  • Yağmur hanım, rüyanızda altın bileziğinizi kaybedip sonra toprağın altından çıkarmanız, sizin yaptığınız işteki kalite düşüklüğü bu sebeple yaşayacağınız sıkıntı, işinizi yeniden önemsemenize ve tekrar kendinizi kanıtlamanıza tabir edilir.
   Rüyada tabaktan Karar böcek çıkması, aile içinde yaşanacak bir sıkıntının sonuça bağlanmasına tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.