22 Ekim 2021 - Cuma
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Boynuzlu Keçi Görmek

Rüyada Boynuzlu Keçi Görmek

Rüyada Boynuzlu Keçi Görmek

Rüyada Boynuzlu Keçi Görmek, kişi rüyasında boynuzlu bir evcil keçi görmüş ise; üzüntü, keder, kahırla tabir edilir. Fakat rüyada görülen boynuzlu keçi yabani ise; başkalarına zulüm etmeye yorumlanır.

Rüyada Keçi Görmek Nedir?

Rüyada keçi görmek ise, hiç beklemedik yerden mal, miras, gayrimenkul kalması, edinilecek helal kazanca, mala, evlada, ticarete, temkinli birisine, nimete, çıkara yorumlanır.

Havanın iyi olacağını haber veren hayvanlardır. Rüyada keçi görmek, iyi geçecek mevsime rivayet eder. güzel bir mevsim geçirileceğine de yorumlanır.

Hazret-i Ali (r.a.) buyurmuştur ki:

“Rüyada bir erkek oğlağı kulağından yakalayıp evine çektiğini ve evinde onu kesip etini yediğini görmek, kırk sene fakirlikten uzak olmaya delâlet eder.”

Ayşe’ nin Rüyası

Rüyamda boynuzlu keçiler vardı ben onlardan korkuyorum bir tanesi bana bana bakıyor üstüme doğru gelirken 2 tane yılan beni ondan koruyor bunun anlamı ne?

Ayşe’ nin Rüya Tabiri

Uzun sürecek bir hastalığa ve hastalığa sebep olacak düşmanlara yorumlanır. Ama hastalığınıza sebep olan düşmanların sizin doğruluğun-uzu anlayıp size bakacaklarına yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

6 Yorum

  1. rüyamda sacimi kasimak maksadiyla elimi atiyorum ve sacimin bir kismi elimde kaliyor koparak kafamda da alerji seklinde yaralar vardi. bu sirada boynumda bi tane siyah inci kolye onun altinda da bi tane de cumhuriyet altinindan cerceveli kalin zincirli bi altin kolye vardi. bunlarin anlami nedir yorumlarsaniz sevinirim. bu arada hamile biriyim

  2. merhaba. rüyamda köpeğe benzer keçi gördüm çok sertlerdi. boynuzları gözlük gibiydi bir anda boynuz açılıyor ve boyuzun içindeki lamba yanıyordu.

    • Çevrenizde size düşman olan fakat sizi seven birinin aniden fikir değiştirerek, size olan sevgisinden dolayı, yardımcı ve destek olacağına, aldığınız bu destekle bol kazanca erişeceğinize veya yüklü bir mala,mirasa, kazanca erişeceğinize işarettir.

  3. rüyamda yemyeşil dağlık bi alanda yaban keçisi sürüsü gördüm. hepsi dişiydi. bi tanesi hariç. tek boynuzlu erkek keçi bana baktı ve birden koşmaya başladı. fakat zarar veremedi. yanımda bir bebekle ondan kaçtık. bizi dişi keçilerden korumaya çalışan bi kurt sürüsü de vardı

    • Rüyada yaban keçisi görmek ahlaksız bir kadına işaret eder, rüyada yaban keçisi sürüsü görmek, kişinin çevresindeki kötü niyetli kadınlar ve onların yarattığı ahlak dışı davranışlara yorumlanır. Sizin farkında olmadan yanlış insanlarla arkadaşlık kuracağınıza fakat sizi bu yanlısı gösterecek bir insanın ve sizi koruyacak bir dostun varlığına yorumlanır. Mutlu olacağınıza veya hayırlı bir evlada sahip olacağınıza veya alacanız bir çocuk haberiyle sevineceğinize, sizi koruyan kollayan yetkili insanlara, yaşayacağınız sıkıntıların ve çektiğiniz bir konudaki sıkıntıdan korunacağınıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.