14 Ağustos 2022 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık yıkamak ile ilgili islami rüya tabirlerini okuyucularımız için yayımladık. Rüyalarınızın yazmadan önce benzer rüya yorumlarını okuyumanızı ve sonra rüyanızın yorumunu almanızı tavsiye ediyorum.

İmam Cafer Sadık (a.s) 

Tabakları bulaşık, pis görmek; ev işleri konusunda tedirgin olmaya…

Tabakları  yıkamak; dostlukta, yarenlikte veya aşkta uyuma… olarak yorumlamıştır.

Kişi rüyasında bulaşık yıkadığını görmüş ise, rüya sahibinin kazanımlarını gereksiz yere israf etmesine, yaşadığı zorgünleri geride bırakıp, feraha kavuşmaya, yapacağı işler konusunda tedirgin olmaya, arkadaşlarına karşı hoşgörülü olmaya, sevdiği kişinin hatalarını görmezden gelmeye, bu rüya aynızamanda kişinin kirli olan manevi veya maddi duygulardan kurtulmasına arınmasına tabir edilir.

Rüyada Başka Evde Bulaşık Yıkamak Nedir

Rüyada başkasının evinde bulaşık yıkamak ise bulaşık yıkadığı ev tanıdığı birine ait ise; kişi zorda kaldığı bir durumdan kurtulmak için ev sahibinden maddi manevi yardım görmesine, rüya sahibini kötü alışkanlıklarından kurtulmasına, düşülen nahoş durumdan kurtulmaya tabir edilir.

Rüyada Bulaşık Görmek Nedir

Rüyada kirli bulaşık görmek, rüya sahibinin hatalarından kaynaklı yaşadığı durumlara, hayatındaki veya işlerindeki düzensilige, kişinin vaktinde yapmadığı işlerin  birikerek iş hayatını veya özel hayatını zora sokmasına, düzensiliği neticesinde kaybedeceği zaman ve itibara, aile içinde çıkacak zorluklara karşıklıklara işarettir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Katlı Otopark Görmek

Rüyada Katlı Otopark Görmek Rüyada katlı otopark görmek peş peşe müjdeli haber alınmasına işaret eder, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.