21 Şubat 2020 - Cuma
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Cumhurbaşkanının Öldüğünü Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanının Öldüğünü Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanının Öldüğünü Görmek

Cumhurbaşkanının öldüğünü görmek, yakın geçmişte başlanılan bir işte engelerle karşılaşıp, yaşanılan sıkıntılardan mütevellit aile içinde ayrılıklar çıkması, işte kurulan ortaklık sebebi ile zarara girileceği, yaşanılacak hayal kırıklıkları ve kırılan kalplere, çekilecek sıkıntılara işarettir.

Rüyada Cumhurbaşkanının Hasta Olduğunu Görmek

Cumhurbaşkanını hasta görmek, başındaki sıkıntılardan kurtulmak, aydınlık geleceğin engellerinden kurtulmaya işaret eder. Dvlette kapısında olan işleri ve evraklarını sorunsuz tamamlanma haberini alınmasına, beyhude endişelerinizin yersiz olduğuna ve sevincinize tabir edilir.

Rüyada Cumhurbaşkanın Naaşını Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanının naaşını görmek, hyatı hayallerinde yaşayan rüya sahibinin, yaşadığı kötü durumları kabullenmeyeceğine, mutsuzluğuna, yaşamına dönük ümitlerinin kırılmasına, hayatın bir çok alanında ümitlerinin yok olması yaşayacağı üzüntünün büyüklüğüne işaretidir.

Rüyada Cumhurbaşkanının Tabutunu Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanının tabutunu görmek, kişinin sonuçlarının vahim olacağını bile bile aldığı bir kararın sonucunda, yaşadığı hayatın ve güzelliklerine sırtını dönüp yaşayacağı sıkıntı, keder ve üzüntü ile yalnız başına kalmasına tabir edilir. Aynı zamanda cumhurbaşkanının sevdiği, yaptığı başarıları takdir ettiği bir kişiye karşı olan vefa  borcunu ödemek için gayretine ve çabalarına işarettir.

Rüyada Cumhurbaşkanının Heykelini Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanı heykeli görmek, cömer, eli açık, yüce gönüllü birinden alınacak yardıma kişinin rahatına yorumlanır. Rüyasında Cumhurbaşkanı heykeli gören kimsenin, çevresi sevecen, yardım isteyenlerin yardımına koşan sevilen, herkesin takdirini kazanıp gönüllerde taht kurmuş bir kişiye, mutluluk dolu bir kişiye tabir edilir.

Rüyada Cumhurbaşkanı Resmi Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanı resmi görmek, elde edeceği hatrı sayılır kazanca, rüya sahibi için açılan yeni kapılara, parasal bakımdan  rahata ermesine, yorumlanır. Cumhurbaşkanı resmi görmek, devlet erkanın da sözü geçen, söz sahibi olan çevresinde karşı saygınlık kazanacak kişiye ve kişinin sevdiği, kimseye karşı duyduğu özleme tabir edilir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.