4 Aralık 2021 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Deprem İslam Yorumları

Rüyada Deprem İslam Yorumları

Rüyada Deprem İslam Yorumları

Alimlere göre rüyada deprem (yer sarsıntısı)  olduğunu görmek, hissetmek hayatınızda olacak karışıklıklara, eviçinde deprem olması, ailenizdeki yıkıma, huzuzurun bozulmasına, mal almaya veya mal satmaya, depremin şideti ölçüsünde yaşanacak kıtlık, yokluk ve açlığa yorumlanır.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada deprem olduğunu görmek huzursuluk, dağılan bir aile, yokluğa düşen bir kişi veya toplu olarak yaşanacak afete şahit olunacağına yorumlanır. Rüyda zelzele, yerin sallanması, sarsıntısı ve deprem diye anlatılan tabirlerin hepsi aynı manaya gelir yorumları aynıdır.

Rüyada Dünyada Deprem Olduğunu Görmek

Kişi dünyanın heryerinde deprem olduğunu görmüşse ya ülkeler arası çıkacak  savaşa veya kişinin kendisinin yaşayacağı acıya veya ölüm haberine, kendi vefaatına, işinde yaşayacağı sıkıntı, bazende bu rüya başka biryere taşınmaya tabir edilir.

Rüya yorumcularından İbn-i Sîrîn

Rüyada deprem olduğunu veya evin sallandığını gören; depremin şiddetinin büyüklüğüne göre, o bölgenin idarecisi veya söz sahibi birinin yapacağı yanlış uygulamaları, halkı dara düşürmesine, ortaya çıkacak belaya tabir edilir. Rüyada görülen Deprem korku ve şiddetin alametidir. Bazen de deprem, kişinin uğrayacağı zarar, işinde yaşayacağı iflas veya büyük sıkıntı, üzüntünün alametidir.

Rüyada Deprem Olması

Rüyada kişinin bulunduğun yerde bir deprem olması, o an bulunduğu yerden başka bir yere göç etmesine, Rüyada tanınan bir bölgede birden çok depremlerin olduğunu görmek, o bölgeye ve bölge halkının uğrayacağı belaya, yokluğa, göreceği zulma yorumlanır.

Rüyada Bir Dağın Sarsılarak Yerinden Oynayıp Tekrar Yerine Gelmesi

Rüyada Bir Dağın Sarsılarak Yerinden oynayıp tekrar yerine oturması, bölge halkına gelecek olan korku ve şiddetin işaretçisidir.

Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem görmek, yaşanacak büyük hayal kırıklıklarına ve duyulan acılara, kişinin hayatındaki değişime işaret eder.

Rüyada Gerçek Gibi Deprem Yaşadığını Görmek

Kişi rüyada gercek gibi deprem yaşadığını görmesi, yaşayacağı, acılara, edeceği feryata, akıl karıştıran karmaşık laflara, can sıkan haber almaya, gizlenen, saklı kalmış sırların ortaya çıkmasına işarettir.

Rüyada Depremde Öldüğünü Görmek

Rüyada depremde ölmek, rüya sahibinin ömrünüzün uzun olacağına işarettir.

Rüyada Depremden Zarar Gördüğünü Görmek

Rüyada depremden zarar görmek, yaşanılan ülkede ekonomik çalkantılar yaşanacağına, kişi için ise hayatının altüst olmasına, kurulu düzeninin tepe taklak olacağına, büyük felaketlere tabir edilir.

Rüyada Yerin Sarsıldığını Görmek

Rüyada yerin sarsıldığını görmek, rüya sahibinin, geçiminde, yaşamında ve işinde yaşanacak iyileşmeye tabir edilir.

Rüyada Mahallede Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada bir mahalde deprem olduğunu görmek, devleti yöneticiler tarafından iyi idare edilmeyeceğine, meleket olarak vatandaşların göreceği kötü muameleye, yokluğa, darlığa işarettir.

Rüyada Depremde İnsanların Yere Battığını Görmek

Devleti yöneten yöneticilerin edeceği zulme ve vatandaşların yaşayacağı zor günlere, millet olarak yaşanacak afete ve acıya, kıtlığa, darlığa tabir edilir.

Rüyada Depremde Heryerin Yıkıldığını

Rüyada depremde her tarafın yıkıldığını görmek, devletin ileri gelenlerinin birinden gelecek büyük felakete tabir edilir.

Rüyada Depremden Kurtulduğunu Görmek

Rüyada depremden kurtulmak, kişinin karşısına çıkan sıkıntı ve zorluklardan kendi azmi ve çalışması sonucunda kendi çabalarıyla yeniden ayağa kalkacağı kendi ayakları üstünde durmasına, hayatını yeniden tesis edeceğine tabir edilir..

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.