12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Dev Adamın Üstünden Uçmak

Rüyada Dev Adamın Üstünden Uçmak

Rüyada Dev Adamın Üstünden Uçmak

Rüyasında uçarak dev bir adamın üstünde geçtiğini görmek, Rüya sahibinin kötülük göreceği kişiden zarar görmeden uzaklaşacağına ve kendisini ailesini veya işini bu insandan gelecek bütün zararlara karşı önlemler alacağına, düşmanından haberdar olacağına yorumlanır.

Rüyada Dev Adamım Üstünden Korkarak Uçmak

Rüyada gördüğü dev adamdan korkarak üstünden uçmak, dev adamın tanınmış biri olduğuna, bu tanınmış insandan zara göreceğine işinden düzeninden olacağına fakat doğru karalarla zara görmeden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Dev Bir Adam Görmek Ne Demektir?

Rüyasında görülen dev adam, Kişinin çalışma ortamında yoluna engeller çıkaracak bir kişinin varlığına, bu kişinin rüya sahibinin yerinde gözü olduğuna, iftira, hile ile yerinden etmeye çalışacağına tabir edilir.

Rüyada Yeşil, Çiçekli Dağın Üstünden Uçmak

Sonsuz nimetlerden faydalanmaya, huzurun, bereketin, yardımın, bol kazancın, mutluluğun ve yükselmenin başlangıç noktasına işaret eder.

Rüyada Yeşil, Çiçekli Dağ Görmek

Rüyada yeşil, Çiçekli dağ görmek, Hayırlı İşlerini aksatmamaya, güç yetki sahibi olmaya,Tanıdığı insanların kalbini fetih etmeye, çevresini mutlu etmeye , iyi amellere,kudret sahibi olmak, hayırlı işler yapmak, ahir-etliğini hazırlamaya,Kişinin dünya işlerindeki başarısına, Rüya sahibinin güzel geleceğine aileden yadigar maneviyatı çok olan mirasa kavuşacağına, rızkının devamlı olacağına işaret eder.

Dolunay´ ın Rüyası

Rüyamda cok güzel her yerin yemyeşil dağların,çiçeklerin,ağaçların olduğu bir yerde yürürken birden uçtuğumu görüyorum ama cok heyecanlı ve sevinçliyim uçtuğum için. diyorum ki bu bir rüya uç uçabildiğin kadar. ayaklarımla çabalıyorum havalanmak için ve arada yere değip tekrar havalanıyorum. sanki kuşlar gibi süzülüyorum. sonra birden bir dev adam görüyorum ben üstünden korkarak uçuyorum. beni yakalamaya çalışıyor fakat hızla dahada yükselip uçuyorum.sonra cok mutlu oluyorum devi atlattığım için.hadi diyorum biraz daha uçup tadını çıkarayım.öle sevinçli bir şekilde uçarken doğayı izliyorum. yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Dolunay´ ın Rüya Yorumu

Dolunay öncelikle belirtmek isterim istikbaliniz maddi manevi bir düzelme ve başlamayı planladığınız bir işte başarı alacağınıza, sizin işlerinize veya başarınıza engel olacak bir insana, fakat sizin bu kişiden zara görmeden kurtularak istediğiniz başarıyı yakalayacağınıza, dönem dönem duraklamalar yaşasanız da başarınızın geleceğinizin iyi olacağına yorumlanır.

Tavsiye: Sevgili kardeşim sizin bugünlerde gerek iş çevrenizde, gerekse arkadaş çevrenizle ilişkilerinizde daha dikkatli olmanızı, yapacağınız işler ve alacağınız karaları mutlaka bilen birinden akıl araka iş koyulmanızı tavsiye edebilirim. Beklemediğiniz birinden beklenmedik bir zara görebilirsiniz. Bu zara sizi kötü etkileye bilir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

4 Yorum

  1. Iyi gunler bu sabah ruyamda uzerimde bir gelinlik vardi kiz arkadasimla beraberkosuyorduk karsimiza kavga eden iki cocuk cikti birinin yuzu buyuktu fakat cüceydi baya dayak yemisti digerinden haline acıdık ordan bi araba gecti ve icinde iki adam vardi indiler cuceyi o digerinin elinden kurtardilar biz onlarla beraber cuceyi evine biraktik sonra ordan donmek isterken cuce siz benim esirimsiniz gidemezsiniz dedi sonra bizi orda tutan tuhaf bisey vardi etrafimiz çöldü yakinlarda kocaman kirmizi bi gemi vardi ona dogru yururken ordan kacmak icin uyandim

    • Rüyanızda gördüğünüz beyaz gelinlik; yakın zamanda nişana veya evliliğe işaret eder. Çevrenizde korunmaya muhtaç gibi görünen aslında göründüğü gibi olmayan fena bir insana yorumlanır.
      Tavsiye: Bugünlerde çevrenizde olan insanlara dikkatli yaklaşın olmadık birinden bir zara göre bilirsiniz, erkek arkadaşınız varsa ondan ayrıla bilirsiniz, nişan veya düğün gibi güzel bir toplantıda o kişi olay çıkara bilir. Akılınız karıştırabilir hatta sizi yanlış yönlendirerek zorda bıraka bilir. Kesinlikle size tehdit olarak dönecek hiç bir konuyu aileniz dışında kimseyle paylaşmamanız.

  2. Salam elaykum ben ruyada. Deniz gordum gemiler vardi sonra guzel bir balik cikdi yuzuyordu suda sonra deniz birden dalğalaandı cosdu denizde arabalari su apariyordu sonrada denizin bi tarafinda ağaclarin yandirilmaqini gordum nolur cevab yazarsuz

    • Zezi Aleykümselam öncelikle herhangi bir konuda yapacağınız yeni bir başlangıcın arefesindesiniz, işler yolunda gideceğine kazanacağınız kısmetinize, işleriniz yolunda giderken birden zora gireceğinize, sizin yaşayacağınız kötü gidişattan kurtulmak için göstereceğiniz çabaya ve selametine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.