13 Ekim 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Deveyle Uyuduğunu Görmek

Rüyada Deveyle Uyuduğunu Görmek

Rüyada Deveyle Uyuduğunu Görmek

Rüyada Deveyle Uyuduğunu Görmek, rüya sahibinin yüklü bir mal kazanacağına, olan borçlarını ödeyeceğine ve yakın birinin sırlarına şahit olacağına, korkularından kurtulmaya, hayra rivayet eder.
Rüyada uyuyan deve, var olan malın daha çok artacağına, borçlarını ödemeye, rahatlamaya, dinsiz biri görmüşse, Müslüman olmaya, bazı yorumculara göre, açılacak bir işte, işsiz insanlara iş vermeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Uykulu Hal Nedir?

Rüyada Uykulu Halde kendini gören kişi, yaşadığı olayların etkisinden kurtulmak için çaba sarf edeceğine, hayatını kötü etkileyen olumsuzluklardan bıkkınlık yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Uyuyan Hayvan Görmek

Rüyada Görülen Uyuyan Hayvan, vahşi ise bu rüya sahibi için genelde hayırsız yorumlanır, uyuyan hayvan evcil ise: rüya sahibi için çoğunlukla hayırla yorumlanır.

Uyumak

Dış dünyayla ilişkinin kesilip insanın dinlenmesi durumudur. O bakımdan rüyada uyumak, başkasının uyuduğunu görmek, devamlı birşeyleri unutmaya veya kötü olan olaylardan kurtulmaya yorumlanır.

 

Sema
Rüyada deveyle uyumak

Rüyada deve ile uyuduğunuzu görmeniz: sizin unutmaya çalıştığınız bir olaya veya sırra yorumlanır. Yakın zamanda ödemeniz gereken borçlarınızı ödemede kolaylık yaşayacağınıza, veya size yakın birinin sırrını öğrenip, o sırrı saklayacağınıza tabir edilir.

 

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.