14 Temmuz 2020 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Donmuş Balık Görmek

Rüyada Donmuş Balık Görmek

Rüyada Donmuş Balık Görmek

Rüyada donmuş balık, gerçek hayatya yapmak istediğiniz ve gerçekleşmesi için Allaha yalvardığınız tüm gücünüzle gecenizi gündüzünüze katarak uğraştığınız bir konuda yapmak istediğiniz davranış ve kısıtlamak zorunda kalacağınız hareketleriniz, üstünde konuşmanız gereken bu durumu dillendiremeyeceğiniz ancak hazırlıklarınızı biridiğiniz o gün geldiğinde herşeyi ortaya koyacağınızın işaretidir.

Rüyada Donmuş Balık Yediğinizi Görmek

Rüyada donmuş balık yediğini görmek, kişinin hazırlık yaparak büyük zahmetler çektiği bir konu üüzerinde umduklarının ve çabalarının boşa gitmesine, içinden geçen duygu ve düşünceleri kendi içinde kalacağına, hayatının dönüm noktası olduğunu düşündüğü bu konu gerçekleşmiyeceğine ve yaşayacağı üzüntüye işarettir.

Rüyada Donmuş Balık Aldığını Görmek

Rüyada donmuş balık alan kişinin yükleneceği gerçekleşmesini istediği konuda büyük bir sorumluluk almasına ve bu ümitsiz konuda çalışmalara başlamasına, üstüne aldığı kendi hayali olan bu konuda başarmak için gece gündüz çalışacağına tabir edilir. Bazende bu rüya kişinin içinde sakladığı paylaşmaktan kortuğu büyük hayaline işaret eder.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.