12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Düşman Askeri Nedir

Rüyada Düşman Askeri Nedir

Rüyada Düşman Askeri Nedir

Rüyada düşman askeri görmek, Gören kişi için: yaşantısında normal giden işlerin ve hayat akışını bozmaya çalışan insanların varlığına ve iş hayatında ki rakiplerin gücüne yorumlanır.

Rüyada Düşman Askerlerinin Mızrakla İnsan Öldürmesi

Rüyada Düşman Askerlerinin Mızrakla İnsan Öldürmesi, vara olan düşmanların, işinize ve çevrenizdeki kişilere verilecek zararla yorumlanır.

 Rüyada Düşman Askerini Öldürdüğünüzü görmek ise: size engel olmaya çalışan kişileri yeneceğinize tabir edilir.

Rüyada Düşman Askeriyle Yemek Yediğini Görmek

Rüyada Düşman Askeriyle Yemek Yediğini Görmek, rakiplerinizle anlaşmaya, ortak başlanacak bir projede birlikte çalışmaya ve bu işten kazanılacak geliri bölüşüleceğinize yorumlanır.

Perihan’ nın Rüyası

Rüyamda askerler gördüm düşman askerleri gördükleri herkesi mızraklayarak öldürüyorlardı. ben ve oğlum ve bilmediğim birkaç kisi daha harabe yerlerde saklanmaya çalışıyorduk ama yıkık yerlerden gördükleri birini de mızrakladılar o anda oğlumun çişi geldi ve ve onu yatırmaya çalıştık ve ben oğlumu görürler diye çişini yaparken yanıma doğru çektim bizi görmeyip gittiler ben bu rüyanın manasını çok merak ettim yanıtlar-mısın lütfen.

Perihan’ nın Rüya Tabiri

Perihan hanım bugünlerde yapmayı planladığınız işin karşında olacak rakiplerinizin, sizin işlerinizi bozmak için, size destek olacak kişiler de dahil, kötülük etmeye, zarar vererek yolunuzdan ve işinizden vazgeçmeniz için yoğun bir baskı altına alacaklarına ve bu arada yakınlarınıza zarar vermeden sizin önlem alacağınıza, bütün engellemelere karşılık herhangi bir zarar veremeden çevrenizden uzaklaşacaklarına yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

6 Yorum

  1. Merhaba! Ben askeri personelim Rüyamda ilkokul arkadaşımı astsubay olarak aynı ilde çalıştığımızı önce revirde tedavi gördüğünü sonrasında iyileştiğini aynı yatakta uzandığımızı ona yorganımı verdiğimi ve sonrasında onla aynı evde kalıyorduk muhabbet ediyorduk ve sabah iş yerine beraber geldiğimizi girişte sıra beklediğimizi ve o an yemek dağıtıldığını ve o ardımda kalıyordu sıra bana gelmişti yemeği alıyor gibiydim uyandım.

    • sevgili Polat güven içinde mutlu bir hayatınızın işaretçisi, yaptığınız hatadan dolayı bir süre canınız sıkılsa da bu hatadan dönerek, huzuru bulacağınıza, sizin başarınızla başkalarını mutlu edeceğinize işaret eder.

  2. Rüyamda bölük merkezinde, Lojmandayiz. Eşim, benim arkadaşımın oğlunu ayaklarından tutup ters çevirmiş. Madde kullandığını iddia edip cezalandiriyordu. Bir anda evimizi düşman askerleri bastı. Ellerinde silahlar vardi.Ben önce korkup kaçtım; dışarda kimseler yoktu.Anonslar yapılıyordu:” Ülkemiz istila edildi.”diye…ben oğlumu düşündüm. Ayrı yerlerde esir dusecegiz. Hiç değilse, eşim ve oglumla bir arada olayım diye, evime geri döndüm…Bu arada sokakta silah sesleri vardı.Sanırım artık düşman esiriydik… çok korkuyordum. .lütfen yorumlar misiniz…teşekkür ederim…

    • Türkmenli hayatınızın ve ailenizin alacağınız bir haberle şakinlik içine düşeceğinize, beklemediğiniz haber karşısında önce korkacağınıza fakat sonradan bu haberle hayatınızda olumlu değişikler olacağına ancak, hayatınızdaki olumlu değişikliklerin başkaları tarafından kıskanılacağına, size ve ailenize zara vermek için büyük yaygara çıkcağağına, sizin bütün bu lafları dikkate almakla birlikte önlemler alarak hayatınızı şuan ki durumundan daha iyiye çekeceğinize yorumlanır.

  3. Rüyamda savaş çıktığını silahlanıp dışarı çıktığimı düşman askeri tarafından yakalandığimi gördüm bu ne demektir yorumlarsaniz teşekkür ederim

    • Elif hanım rüyada düşman askeri tarafından yakalanmanız, başınıza gelecek bir olay sonucunda göreceğiniz zarara tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.