15 Temmuz 2019 - Pazartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / RÜYADA EVLENMEK YORUMLARI

RÜYADA EVLENMEK YORUMLARI

Rüyada Evlenmek Yorumları

Rüyada evlenmek ile ilgili olarak birçok çeşitli rivayetler bulunmakta bunlardan bazılarını sizler için hazırladık.

Rüyada Evlenmek

Evlenmek büyük borç altına girmeye, üzüntüye, kötülüğe, bir üst mertebeye geçmek için birilerine ağız bükmeye işaret eder. Eğer kişi tanıdığı biri ile rüyada evlenirse bu kişi onun geçimine katkıda bulunacaktır.

Tanımadığı Biri İle Evlenmek

Eğer hiç tanımadığı biri ile evlendiğini görüyor ise bu kişinin ölümünün yaklaştığı veya evini bir yerden başka bir yere taşıyacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Şahitler Huzurunda Evlendiğini Görmek

Allah-ü Teala’nın rızasını almak şeklinde yorumlanır. Evlenmek bazı rüya tabircilerine göre sanat ile uğraşmak manasına gelmektedir. Bu amaçla rüyasında evlenen kişi bir sanata ilgi duyacaktır.

Rüyada Evlenmekten Vazgeçtiğini Görmek

Rüyada evlenmekten vazgeçen kişi eğer evlilik hazırlıkları yapıyor ise kendinden ve evlilikten emin değildir. Bu konu ile ilgili zamana ihtiyacı vardır, diye yorumlanmaktadır. Eğer bu kişinin evlilik ile ilgili bir durumu yok ise kötü bir evliliğe delalet etmektedir. Evleneceği kişi ondan menfaat ummakta ve onun duygularını kullanmak istemektedir.Rüyada evlenmek, gelinlik giymek

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada evlenip gelinlik giydiğini gören kişi eğer bekar biri ise yakında evlenecektir. Eğer gelinlik ışıltılı ve parlak ise ömür boyu mutlu olunacak bir evliliğe delalet ederken, kirli ve çamurla dolu bir gelinlik giymek ise sonu kötü bitecek bir evliliğe işaret etmektedir.

Rüyada Evlenmek Üzere Olduğunu Görmek

Kişinin rüyada evlenmek üzere olduğunu görmesi içerisindeki korkuların gün yüzüne çıkması manasına gelmektedir.

Rüyada Evlenmek İstememek

Rüyada evlenmek istemediğini gören bir kişi muhtemelen bir konu hakkında zorlanmaktadır. Ayrıca bazı rüya tabircilerinin söylemlerine göre bir konu hakkında zorlanmak ve bunu yapmak istememek ise huzurun kaçmasına delalet etmektedir.

Rüyada Yeniden Evlenmek

Rüyada yeniden evlendiğini gören kişinin hayatında çok önemli hayatını değiştirecek bir olay yaşanacaktır manası çıkmaktadır. Yaşayacağınız bu olay karşısında aile bireyleriniz ve çevrenizdekiler size destek olacaklar ve izi yarı yolda bırakmayacaklar. Hayatınızda köklü bir değişiklik olmuş olsa da bir süre sonra her şey düzelecek ve normal akışına devam edecektir.

Bir çoğumuz rüyalarımızda evlenen veya evlenirken yada evlilikle ilgili rüyaları görmüşüzdür. Umarım bu paylaşımımızda sizlere yardımcı olabilecek yorumları hazırlamışızdır.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

10 Yorum

 1. Rüyada bir düğün salonunda imisim bir erkek ile dans ediyorum siyah saçlı mavi gözlü bir erkek zayıf kardeşlerim bizim fotoğraflari çekiyordu sonra bir baktım bu erkek bizim akrabadan bir kızın eşi diyorum tugbadan ayrıldı herhalde sevgili sanıyorum ama bunlar evli diyorum acaba onun tarafından mi evlenecek gibi düşüncem oluyor.

  • Rüyada düğün salonunda siyah saçlı mavi gözlü bir erkek ile dans etmek, hayatınızda olacak büyük değişikliğe, şu anki durumunuzdan çok daha iyi durumlara yükselmenize, zevkli bir hayatınız olmasına Rüyada Kardeşlerin Fotoğraflarınızı Çekmesi, sizin rahatınız ve mutluluğunuza sevinecek aile yakınlarınıza, kendinizin dahi inanamayacağı, şüpheyle bakacağınız bir habere veya gelişmeye yorumlanır.

 2. Rüyamda karanlık büyük bahçeli güzel bi evdeyim yanımda gerçek hayatta karşılaşmadığım tanımadığım fakat rüyada birbirimizi çok sevdiğimi biri var biz evlenicekmişiz orasıda bizim evimizmiş bana evi tanıtıyor biz çok mutluyuz sonra bişey oluyo biz sarılıyoruz ve ağlamaya başlıyoruz ayrılmak zorunda kalıyomulız bunun sebebi büyüymüş galiba iki tane cüce gibi bişey görüyprum onlar galiba bunu yapan ve onlardan saklanmak istiyorum ardından çocugu görmüyorum ama aynı evin başka odasında bi arkadaşımı görüyorum nişanı varmıl galiba elbise seçiyo başka arkadaşımda elbise deniyor fakat ona elbise gelmiyor ben çok üzgünmüşüm pencereden dışarı üzgün üzgün bakıyorum

  • Melike hanım rüyanız sizin önünüze çıkacak hayırlı bir kısmet, mutluluk, mutlu olacağınız bir duruma,alacağınız bir mal, eşya veya hediye, çok sevdiğiniz huzurlu olduğunuz bir anda karşınıza çıkacak kötü bir olayla üzüntü yaşayacağınıza fakat bu üzüntü, sizi çokda uzun etkilemeyecek, karşınıza çıkacak sevimli birler aracılığıyla alacağınız ümidinizi kestiğiniz bir haberle, kendinize gelecek, sıkıntılarınızı kendi gücünüzle sevince dönüştüreceksiniz.

 3. Neden cevap vermediniz

  • Melike hanım bazen rüyalarınızı gece bırakıyorum çünkü o an rüyanızın yorumuna konsantre olamıyorum, rüya yorumlarınızı dikkatim toplu ve iyi hissettiğim zamanlarda yapıyorum. Rüyalarınızın yorumunu geçte olsa mutlaka yorumlarda bulabilirsiniz.

 4. Merhaba
  Benim bir kuzenim var herkes evlenmesini bekliyor ama o evlenmiyor.
  Rüyamda onun düğünündeyiz. Evden düğün salonuna geçeceğiz. Bende düğün elbisemi giyiniyorum. Elbise pudra pembe üzerinde elmas taşlar var ve sıfır kollu saçlarımı kestirmişim ve fön çekiyorum

  • Rüyada düğün görmek, sizin için sıkıntılarınızın bitmesine işaret eder fakat düğünü olan kişinin yaşayacağı bir üzüntü, kötü haber veya hasta birinin ölümüne işaret eder. Rüyada taşlı pembe elbise giymek, sizin elit, daha iyi bir yaşam ve kendi şahsi bakımınıza imkanlar doğrultusunda önem vermenize, hayatınızda yeni bir sevgi başlangıcına işarettir. Saçlarınızı kestirip fönlemeniz, itibarınızdaki bir eksilmeye ve sizin bu durumu bilmenize ve sıkıntı yaşamanıza yorumlanır.

 5. Merhabalar
  Rüyamda araba sürüyordum o sıra lüks bir araba birkaç defa bana çarptı. Sinirlenip dışarı çıktım bacağım ağrıyordu. Arabanın söförü kadındı ama asıl sahibi erkekti ve arkada oturuyordu. Beni görünce dışarı çıktı. Biraz atıştık.
  Sonra ben bu adamla gittiğim festival yerinde karşılaştım. Bana alaylı bir şekilde Ne oldu iyi misin dedi.
  Bende karşılık verdim.
  Bana kes sesini seni döverim dedi.
  O sıra annem gördüm yanına gittim.
  Yine o adamla karşılaştım. Bu sefer büyük kavga ederken beni kendine çekti. Bakıştık

  • Rüyada araba çarptığını görmeniz, sizin çevrenizle yaşadığınız bir uyum sorunu olduğuna işarettir, arabanın sahibiyle bakışmanız zaman içinde uyum sağlamanıza ve mutlu olmanıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.