12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Evlenmek Yorumları

Rüyada Evlenmek Yorumları

Rüyada Evlenmek Yorumları

Rüyada evlenmek ile ilgili olarak birçok çeşitli rivayetler bulunmakta bunlardan bazılarını sizler için hazırladık.

Rüyada Evlenmek

Evlenmek büyük borç altına girmeye, üzüntüye, kötülüğe, bir üst mertebeye geçmek için birilerine ağız bükmeye işaret eder. Eğer kişi tanıdığı biri ile rüyada evlenirse bu kişi onun geçimine katkıda bulunacaktır.

Tanımadığı Biri İle Evlenmek

Eğer hiç tanımadığı biri ile evlendiğini görüyor ise bu kişinin ölümünün yaklaştığı veya evini bir yerden başka bir yere taşıyacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Şahitler Huzurunda Evlendiğini Görmek

Allah-ü Teala’nın rızasını almak şeklinde yorumlanır. Evlenmek bazı rüya tabircilerine göre sanat ile uğraşmak manasına gelmektedir. Bu amaçla rüyasında evlenen kişi bir sanata ilgi duyacaktır.

Rüyada Evlenmekten Vazgeçtiğini Görmek

Rüyada evlenmekten vazgeçen kişi eğer evlilik hazırlıkları yapıyor ise kendinden ve evlilikten emin değildir. Bu konu ile ilgili zamana ihtiyacı vardır, diye yorumlanmaktadır. Eğer bu kişinin evlilik ile ilgili bir durumu yok ise kötü bir evliliğe delalet etmektedir. Evleneceği kişi ondan menfaat ummakta ve onun duygularını kullanmak istemektedir.Rüyada evlenmek, gelinlik giymek

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada evlenip gelinlik giydiğini gören kişi eğer bekar biri ise yakında evlenecektir. Eğer gelinlik ışıltılı ve parlak ise ömür boyu mutlu olunacak bir evliliğe delalet ederken, kirli ve çamurla dolu bir gelinlik giymek ise sonu kötü bitecek bir evliliğe işaret etmektedir.

Rüyada Evlenmek Üzere Olduğunu Görmek

Kişinin rüyada evlenmek üzere olduğunu görmesi içerisindeki korkuların gün yüzüne çıkması manasına gelmektedir.

Rüyada Evlenmek İstememek

Rüyada evlenmek istemediğini gören bir kişi muhtemelen bir konu hakkında zorlanmaktadır. Ayrıca bazı rüya tabircilerinin söylemlerine göre bir konu hakkında zorlanmak ve bunu yapmak istememek ise huzurun kaçmasına delalet etmektedir.

Rüyada Yeniden Evlenmek

Rüyada yeniden evlendiğini gören kişinin hayatında çok önemli hayatını değiştirecek bir olay yaşanacaktır manası çıkmaktadır. Yaşayacağınız bu olay karşısında aile bireyleriniz ve çevrenizdekiler size destek olacaklar ve izi yarı yolda bırakmayacaklar. Hayatınızda köklü bir değişiklik olmuş olsa da bir süre sonra her şey düzelecek ve normal akışına devam edecektir.

Bir çoğumuz rüyalarımızda evlenen veya evlenirken yada evlilikle ilgili rüyaları görmüşüzdür. Umarım bu paylaşımımızda sizlere yardımcı olabilecek yorumları hazırlamışızdır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

20 Yorum

 1. Merhabalar
  Rüyamda araba sürüyordum o sıra lüks bir araba birkaç defa bana çarptı. Sinirlenip dışarı çıktım bacağım ağrıyordu. Arabanın söförü kadındı ama asıl sahibi erkekti ve arkada oturuyordu. Beni görünce dışarı çıktı. Biraz atıştık.
  Sonra ben bu adamla gittiğim festival yerinde karşılaştım. Bana alaylı bir şekilde Ne oldu iyi misin dedi.
  Bende karşılık verdim.
  Bana kes sesini seni döverim dedi.
  O sıra annem gördüm yanına gittim.
  Yine o adamla karşılaştım. Bu sefer büyük kavga ederken beni kendine çekti. Bakıştık

  • Rüyada araba çarptığını görmeniz, sizin çevrenizle yaşadığınız bir uyum sorunu olduğuna işarettir, arabanın sahibiyle bakışmanız zaman içinde uyum sağlamanıza ve mutlu olmanıza işarettir.

 2. Rüyamda düğün salonundayız ben evleniyorum damadı görüyorum ama tanımadığım biri galiba bembeyaz çok güzel bi gelinlik giymişim bütün akrabalrım tebrik ediyo 1 hafta sonra tekrar rüyamda evlenme arefesinde olduğumu ama düğün tarihim ne zaman sürekli onu konuşuyorum bi emin değilim tarihi bilmiyorum ve yine o kişiyi görmüyorum son 1 yuldur rüyamda evlendiğimi çok sık görür oldum psikolojik mi yoksa bir anlamı var mı merak ediyprum yanıtlarsanız sevinirim:)

  • Sevgili Sultan rüyanızda çok sık evlendiğinizi gördüğünüzü yazmışsınız, bu rüyanız niyetinizin ve hayalinizin rüyalarınıza yansımasına tabir edilir.

 3. Artık yorumlamıyormusunuz

 4. Merhaba rüyamda uçakla kıbrıs a gidiyorum düğünüm orda olacak diye ailem daha sonra geliyor yanıma gelinliğimi bir kız arkadaşım almis oluyor bende diyorum gelinligi kendim begenecektim diye.sonra evlenmekten vazgecicem ben diyorum o sirada ailem geliyor ve anneme sarılıp ağlıyorum ben evlenmekten vazgecicem diye

  • Hande hanım rüyada düğünden vazgeçmek istediğinizi görmek, gelinliği bir başkasının beğenmesi, annenizin bu durum üzülüp ağlaması, rızanızın olmayacağı bir konuda kendinizi zorunlu hissetmenize ve annenizin sağlığı geçimiyle alakalı alacağınız iyi habere delalet eder.

 5. Merhaba rüyamda düğünüm olacakti evleniyordum ama ailem pek istemiyordu o kişiyi ama yinede dugune geliyorlardi normalde bekarım yorumunuz icin teşekkürler

  • Aslı hanım rüyada düğününüzün olmasına ailenizin karşı olması ve yinede düğününe gelmeleri, hayrınıza olcak bir işte ailenizin terdeddüt içinde olması fakat sonradan hayırlı olcak bu işe evet demelerine tabir olunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.