29 Kasım 2022 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Fare Görmek İslami Yorumları

Rüyada Fare Görmek İslami Yorumları

Rüyada Fare Görmek İslami Yorumları

Rüyada Fare Sürüsü Görmek

Rüyada Fare Sürüsü Görmek, yanlış içinde olan dedikoducu kadınlara yorumlanır,bu rüya bazende bolluğa berekete yorumlanır, hayırlı evlatlara işaret eder.

Rüyada Yakalamak İçin Fare Yuvası Deşmek

Rüyanızda fare yakalamak için, farenin yuvasını deştiğin-izi görmüşseniz, boş durmayı sevmediğinize, maddi bakımdan rahat olmak için kendi kazancınızın peşine düşeceğinize bu sabır ve azimle kendi maddi imkanlarınızı oldukça yukarı taşımanıza işrettir.

Rüyada Fare Sürüsü Saldırdığını Görmek

Rüyada Fare Sürüsü Saldırdığını gören kişinin çevresinde bulunan dedikoducu insanların, haksız suçlamalarına ve gerçeğini bilmedikleri bir konuda, laf üstüne laf koyarak yalan yanlış konuşmalarına ve bu kişilerden size gelecek can sıkısına işaret eder.

Rüyada Doğuran Fare Görmek

 Rüyada farenin doğurması, yaşamınızda size yakın birinin sizi aldatması, sizi kandırmaya, hile sizi zora koyacak yeni sıkıntılarla karşılaşacağınızı gösterir.

Rüyada Makattan Fare Çıkması

Rüyada Makattan Fare Çıkması, rüyayı gören kişinin hayatını mahveden, kötü bir kadından gelecek tüm zara ve ziyanları göze alarak, hayatından ve kendinden çıkarıp uzaklaştırcağına yorumlanır.

Rüyada Siyah Beyaz Fare Görmek

Rüyada Siyah Beyaz Fare Gören, çevresinde yakınlarından, rüyayı gören kişi tarafından dost bilinen birinin, kötülüğüne ve aile içinde yalanlarla karışıklık çıkaracak bir kadına işarettir. 

Rüyada Ayakkabı Taşıyan Fare Görmk

Rüyada ayakkabı taşıyan fare görmek; kişinin başına gelecek sıkıntılı bir işin, temizlenmesi için çalışacak evlatlara, veya dostlara, aileye işaret eder. Bu rüya bazende kaybedilecek mala, servete, kötü insanlardan görülecek zarara olarak yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Fareyi Kedilere Yedirdiğini Görmek

Rüyada ölü fareyi kediye yedirdiğini gören kişinin, düşmanı olan birinden, zara görmeden kurtulacağına ve düşmanını başka biri tarafından alt edileceğine, rüya sahibi kişininde kerhen lutfa uğramasına, büyük bir düşmanından kurtulmasına tabir edilir.

Rüyada Saldırgan Fare Görmek

Rüyada görülen saldırgan fare normal renginde ise, farkında olmadan yaptığınız bir hatadan dolayı, size kızacak bir evlada, saldırgan fare normal renginin dışındaysa, dişli bir düşmana tabir edilir.

Rüyada Akrabanın Kılığına Girmiş Fare Görmek

Rüyada Akrabanın Kılığına Girmiş Fare, yakınınızda,ü olan zarar beklemediğiniz bir akraba veya dosttan gelecek kötülüğe, fitne veya çıkarılacak asılı olmayan dedikoduya işaret eder.

İş Yerindeki Sebzeleri Farelerin Yediğini Görmek

Rüyada çalıştığınız iş yerindeki sebzeleri Farelerin yediğini görmek, çalıştığınız yere zarar vermeye çalışan kişilerin varlığına işaret eder, Rüya sahibinin verilen zararı görmesi ile bu insanları, işyeri sahibine bildirip, doğruluğuyla kazanacağı, itibara ve alacağı ödüle işaret eder.

Rüyada Fare Görmek

Farenin  Rüyada görülmesi hayra yorulmaz: Fesatlık, hırsılık, korkaklık, kötü kimse gibi tabirleri vardır. Bazı yorumculardan da bolluk bereket şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kiye göre rüya yorumu değişmektedir.

Rüyada Tuvalet Deliğine Giren Fare Görmek

Kötü bir insanın yapacağı asılsız dedikoduya ve bu dedikodunun ortaya çıkması ile, kendi yaptığı lafta boğulacağına yorumlanır.

Rüyada Fare görmek, İyiye ve hayıra işaret değildir.

 

Rüyada Fare Görmek İslami Yorumları
Rüyada Fare Görmek İslami Yorumları

Rüyada fare sağlığa işaret eder. Bunun yanı sıra maddi zarar ve kayıplar anlamınada gelir. Mesela iş hayatında hayal kırıklıkları ve başarısız olmak gibi.Rüyasında fare gören insan hiç bir sağlık sorunu yokken birden bire hastalanabilir ve yatağa düşer. Hane içinde fare görülmüşse bu maddi zarar
anlamı taşır. Rüyada fare kötü huylu haset bir kadını ifade eder.Ayrıca fare görmek rızk olarak da söylenir.

Rüyada evinde fareler gezindiğini gören kimsenin,

evinde bolluk ve bereket olur. Aynı zamanda yıl boyu ucuzluğu ve bereketi yakalar. Rüyada bulunduğu yerden fare çıktığını görmek, rızkın ve bereketin azalacağına işarettir. Gündüz uykusunda rüyada görülen fare, sürekli olarak geziyorsa bu uzun ömre işaret eder. Rüyadaki fare evde bir yeri kemirip delik açarsa o eve hırsız girecek demektir. Rüyada fare yakalanır yada bir faresinin olduğunu görürse kötü halli kadın anlamına gelir.

Rüyada Fare Öldürmek

Art niyetli kötü emelleri olan bir kişiyi yenmeye ve ona karşı kazanılacak olan galibiyete işaret eder. Rüyada öldürülen fare, içten içe küçük planlar yaparak küçük zararlar vermeye çalışan birini işaret eder. Yani fare küçük planlar yapan gizli bir düşmandır.

Rüyada Fareye Ok Yada Taş Atmak

Kötü bir kadının arkasından konuşmak yada o kötü düşünceli kadınla konuşmak anlamına gelir.

Rüyada Fare Yakalamak

Bir kadını bir yerde oyuna getirmek ve ondan faydalanmak anlamını taşır. Başka bir anlatıma göre size kötülük yapmayı amaçlayan ve arkanızdan işler çeviren kötü bir insanı yenmeye yani ondan uyanık çıkıp planlarını savurmaya işarettir. Bir diğer rivayete göre boş işleri bırakıp
doğru yolu bulup takva ehli olmaya işarettir.

Rüyada Kuyruğu Kopmuş Fare Görmek

Kuyruğunun kopması ahlaklı kadına işarettir. Fare aynı zamanda düşman anlamına gelmektedir. Rüyada Kuyruğu kopan fare, içten pazarlıklı
kötü niyetli küçük planlar yaparak küçük zararlar verme amacında olan bir kadına işarettir. Farenin rengi değişikse olması gereken renkten değişikse kadın değildir. Fiziksel ve ruhsal olarak çirkin bir erkektir.

Rüyada Ölü Fare Görmek

Çok dişli ve güçlü bir düşman olarak söylenir. Rüyada Ölü fare, gizli ve güçlü düşmandır.Adete bu düşman izinizi sürer ve zarar vermek için fırsat kollar.

Rüyada Siyah ve Beyaz Fare Görmek

Metruk yada harap olmuş bir kuyuda siyah ve beyaz olmak üzere bir çok fare görmek, o kişinin ömrünün kısa olduğuna işarettir. Evde görülen çok sayıda fare, o eve hiçbir zaman kendisi için hayırlı kadınlar girmeyeceğine işarettir. Fare rüya sahibinin yatağında ve kıyafetlerinin üzerindeyse sürekli işine karışan hayırsız ve kötü bir kadına işarettir.

Rüyada Farenin Eve Girdiğini Görmek

Evine fare girdiğini gören kişi maddi kayba uğrar.Dost görünümlü tehlikeli bir düşmana işarettir. Arkanızda iş çeviren ve kötülüğünü isteyen bu kişi sizi takip ederek zarar vermeye ve sıkıntıya sokmaya çalışır. Bazende arkadaşlarınızdan veya ailenizden birinden gelecek bir belaya onlar yüzünden sıkıntıya uğramaya işarettir.Eve girmiş olan fare sinsi bir düşman büyücü bir kadın veya evladından kötülük görmeye evladı yüzünden sıkıntıya düşmeye işarettir.

Rüyada Fare ile Konuştuğunu Görmek

Sürekli insanlara kötülük düşünen ve doğru yoldan sapmış bir kişi ile arkadaş olacağınıza onunla zaman geçireceğinize işarettir.Size zararı dokunacak dostlar edineceğinize ve kötü niyet taşıyan insanlar bulunan bir mekanda bulunmanıza işarettir.Doğru yoldan çıkmanıza ve insanlara zarar verecek şeyler yapmanıza iş hayatında başarısızlık yaşamaya boşa harcanan zamana ve anne babayı üzmeye işaret eder.

Rüyada Farenin Birşey Yediğini Görmek

Durgun bir dönem geçireceğinize işarettir.Eğer fare sizin evinizden birşeyleri yiyorsa, evinizden çıkacak mal ve paraya fakirleşmeye umduğu kazancı kazanamamaya bazen haram mal yemeye helal olmayan kazanca anne babadan geçinmeye çalışmayan hayırsız evlada evden birşeylerin kaybolmasına işarettir. Evinize rahatça girip çıkabilen size kötülük düşünen bir düşmana işarettir.

Rüyada Farenin Isırdığını Görmek

Fare tarafından ısırılan kişi insanlardan bazı zararlara uğrar. Aslında bu durum temkinli ve dikkatli davranmanız anlamını taşır. Bu rüyayı gören kişi özellikle akrabaları arasında sık görüştüğü insanlara karşı dikkatli olmalıdır. Eğer kötülüğünü isteyen biri varsa onlara karşı uyanık olmalıdır.

Rüyada Fare Yuvası Görmek

Fare evi görmek munafik evlerine kötü insanların evlerine yorulur. Farenin yuvaya girdiğini görmek böyle insanların yaşadığı mekana işaret eder. Kişi kendini farenin yuvasında görüyorsa aslını bilmediği bir kişinin evine gitmesine kötü kişilikteki insanlarla oturup kalkmaya vakit geçirmeye işarettir. Fare yuvası gören kişi kötü niyetli insanlara uyarak onlar gibi davranır ve kendisine zarar verir.Fare yuvası görmek zinaya da işarettir.

Rüyada Fare Takip Etmek

Fareyi takip eden insan hidayete erdikten sonra sapıklığa düşer insanların kötülüklerine hareket eder dışlanır ve tahrik edilir. Günahlarından sakınmayan doğruyu yanlışı ayıramayan kişi olur.

Rüyada Bir Sürü Fare Görmek

Çokça görülen fare farklı şekillerde yorumlanmıştır. Bazı alimlere göre bu durum rızkın genişlemesine maddi yönden ferahlığa bütün sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Bazısına göre bu rüya ele geçecek haram mal ve paraya işarettir. Rüya sahibi meşru olmayan yoldan para kazanır ve farklı yollarda harcar. Farklı günahlar işler ve sonunda bu günahlarından tövbe eder. Yağacak yağmur olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Gözsüz Fare Görmek

Gözsüz fare görmek körlüğe, geçim darlığına,bazı zararların rüyayı gören kişiye gelmesine, sıkıntıya düşmeye, yalancı şahitliğe,iş hayatında yaşanacak zorluklara işarettir. Rüyayı gören kimse hastalanır ve sağlığı bozulur. Maddi sıkıntı çeken biri ise bir müddet daha bu sıkıntıların devam edeceğine işarettir. Alimlere göre ise gözsüz fare kötülüklere gözünü kapatmaya insanları uyarmamaya ve hiç bir şey ile ilgili olmamaya işarettir.

Rüyada Yavru Fare Görmek

Yavru fare iffetsiz ve ahlaksız bir kadındır.Fare yavrusu ile karşılaştığını gören kimse o şekilde bir kadınla karşılaşacak demektir ve ondan kötülük görecek demektir. Yavru fare insanları kandıran arkadan iş çeviren sıkıntıya girmelerine sebep olan iyi gibi görünüp gerçek yüzünü saklayan bir kadındır.

Rüyada Fare Sesi Duymak

Karşılaşacağınız tehlikelerin işaretidir. Bu rüyayı gören kişi dikkatli davranmalıdır. Sıkıntılar yaşamaya musibetlere kötü insanlarla muhabbete ahlaksız bir kadınla düşüp kalkmaya ölüm tehlikesinden kurtulmaya işarettir.

Rüyada Fare Kapanı Görmek

Rüya sahibinin insanları kandıracak zor durumlara düşmelerine sebep olacak işler yapmasına, hileyle mal almaya, yalancılığa işarettir. Fare kapanında bir fare yakaladığını görmek, kötü niyetli insanların üzerinizdeki niyetlerini engeller mağlup edersiniz. Fare kapanında birden fazla fare görmek, size zarar vermek isteyen ancak başaramayan insanların bulunduğuna işarettir.

Rüyada Dişi Fare Görmek

Dişi fare ahlaksız bir kadındır.Bu kadın iffetsiz davranışlarla erkekleri kandırmaya onların üzerinden kazanc sağlamaya çalışır. Bu rüya sahibi bu kadının oyununa inanarak onun oyuncağı halini alır. Alimlere göre bu rüya ahlaksız bir kadına aşık olamaya yada böyle bir kadınla evlenmeye uzun süreli sıkıntılar çekmeye ailede huzursuzluğa nefis kölesi olmaya ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya işarettir.

Rüyada Fare Pisliği Görmek

Dedikoduya küfürlü sözlere ahlaksız davranışlara günahlara ve münafık kimselerin oyunlarına işarettir. Fare pisliği yemek, dedikoduya maruz kalmaya yada bu rüya o kimsenin küfürbaz olduğuna insanlara diliyle eza ettiğini gösterir. Yatağında fare pisliği görmek, ahlaksız ve güvensiz bir kadınla evlenir onun yüzünden aile yaşamı cehenneme döner.

Rüyada Fare İle Oynamak

Ahlaksız bir kadınla zaman geçirmeye, onunla aynı evde yaşamaya ve uzun süre bir kadınla birlikte olarak zarara uğrar. Zulüm eden bir adamada işarettir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

512 Yorum

  1. Rüyamda oturduğum odadan fare sürüsü çıkıyordu dış kapının altından gidiyordu çok hızlı bir şekilde. Yere patır patır sesler çıkıyordu rengi siyahtı. Çok korkup.videosunu çekiyordum. Daha sonra evin içinde dolandiğını görüyorum ve laf söylüyorum. Fare sol elimi ısırıyor boğazını sıkıyorum bırakıyor ısırık izi kalıyordu

    • Sevgili Göz bir hamilelegie, fare sürüsü, bolluğa, elinizi ısıran fare ise kötü niyetli bir kadının size vereceği zarara ve sizin bu kişiyiye gerekli cevabı vermenize işarettir.

  2. rüyamda yatagimda birden fazla orta büyüklükte fareler bana doğru geliyordu hepsi ve bende yatakta cebelesiyordum ve en sonda onlardan kaçarken birden bire yataktan fırlayıp yere düştüm uykulu halimle neye uğradığımı şaşırdım kac gündür bu rüyanın etkisindeyim anlamı nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.