14 Ağustos 2022 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Geç Kalmak İslami Yorumları

Rüyada Geç Kalmak İslami Yorumları

Rüyada Geç Kalmak İslami Yorumları

Rüyada geç kalmak, rüyayı gören kişinin yaşadığı toplum içindeki önemini ve yerini yitirmesinin işaretçisidir. Rüya sahibi, ayıp sayılan yanlış işler yapması akabinde halk arasındaki kendine duyulan sevgi, saygı ve takdiri yitirmesine delalettir. Kişinin gördüğü rüyada geç kalması, maneviyatında çökme, pisikolojisinde bozulma, yaşayacağı üzüntü ve ağır depresyon durumuna yorumlanır. Bazen de Rüyada geç kalmak,  güven telkin etmeyen bir insanın varlığına yorumlanır.

Rüyada Gecikmek 

Rüyada gecikmek, kusurlarına, başarısılıklarına,  düşüncesizce yapılan ani davranışlara, sözü ile yaptığı uyuşmamamasından sebep emin sayılmayan güven duyulmayacağına işarettir. Kişinin sorumsuz davranması, konuşması tutarsız davranış içine girmesi nedeni ile sahip olduğu işini veya işyerini kaybetmesine rivayet eder.

Rüyada İşe Geç Kalmak

Rüyada işe geç kalmak, çevresindeki insanları, çalıştığı işi ve gelirini yitirmesine sebep olacak yanlış söz söylemesi veya yaptığı işe hile, haram ve fesat karıştırmasına tabir edilir. Kişinin kendisine güvenen ve yaptığı işlerin güvencesini veren kişileri sukutu hayale uğratacağına rivayet eder.

Rüyada Sınava Geç Kalmak

Rüyasında sınava geç kaldığını gören insanın olmayacak bir iş için çok üzüleceği ağlamasına, kahredip hayata küsme noktasına gelmesine ancak kaybettiğinin üztünden geçen zaman, kaybettiği o işin kendi hayrına olmadığına, o işten zarar göreceğine, karından çok kişi kendisi için zarar olacağını fark edip, başına gelecek uğursuluklardan kıl payı kurtulduğuna bu işin şerrine uğramadığı için Allaha Şükredeceğine tabir edilir.

Rüyada Okula Geç Kalmak

Rüyasında okula geç kalmak, çok temiz, hayırlı olan kısmetini düşünmeden reddeceğine, ayağına kadar gelmiş kısmetin kıymetini bilmeyeceğine tabir edilir. Bu kısmet, işi, hayatı veya kişiyi sırtlanıp yükseltecek biri olabir.

Rüyada Nikâha Geç Kalmak

Rüyada nikâha geç kaldığını gören rüya sahibi, söverdiği halde, sözünü tutmayıp, kişiden medet uman kişilere yaşatacağı üzüntüye ve mutsuzluklarına sebep olmasına tabir edilir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.