8 Ağustos 2020 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Gökkuşağı Görmek

Rüyada Gökkuşağı Görmek

Rüyada Gökkuşağı Görmek 

Rüyada gök kuşağı görmek veya halk arasındaki diğer adıyla; ebem kuşağı görmek rüya yorumcuları tarafından kişinin yaşamında olacak güzelliklere yorumlanmıştır.

Rüyada gökkuşağı görmek, hayatın güzelliklerini bilmek, kendiyle barışık, rahatı yerinde, kişinin hayatı boyunca bu güzellikleri tatmasına, yaşamasına, mutlu olmasının işaretçisidir. Rüyasında gökkuşağı gören kişinin, nasip ve kısmetinin açık, şanslı, hayatında mutluluğu yaşayan Allahın şanslı kullanırından biri olmasına yorumlanır. Gökkuşağını rüyasında gören kişinin yalan dünyadan göçtüğünde içi rahat, geride bıraktıklarının yaşamından emin olmasına huzur içinde olacağına işarettir. Rüya sahibinin hayatında bıkkınlık, umutsuzluğa yer vermeyen, hayata bakışı güzel, her olayda, yaşananda mutlu olmayı bilen, yaşadığı özlem duygusundan kurtulmayı başarmasına işarettir.

Rüyada Ebem Kuşağı Görmek

Halk arasında gök kuşagının diğer ismi ebem kuşağıdır yorumu, yaşamı boyunca cansağlığı ve parasal olarak rahat olcağına, kişinin yaşadığı darlık ve yokluktan kurtulmasına, hayatta maddi manevi rahata kavuşmasına, hayatında negatif hiç bir şeye yer vermeyen, neşeli, çevresine ışık, umut yaymasına işarettir.

Rüyada Gökkuşağına Dokunmak

Rüyada gökkuşağına dokunduğunu gören kişinin gönlüne hitap eden bir seveceği biri ile karşılaşmasına tabir edilir. Karar vermekte güçlük çeken, ikilemde kalmamasına, çalışkanlığıyla, iş hayatında başarılı olmasına, maceracı yapısına uygun olarak kazanacağı paralarla, risk alarak kendi iş yerini kurmasına, heyecanı sevdiği için davranışları ve yaşadıkları olaylardan dolayı çevresi tarafından adının kirleneceğine, cansıkıntısı ve dökeceği gözyaşına, yaptığı işi tamalamadan başka işler yapması, dikkatinini başka yerlere çevireceğine, kurduğu işe odaklanamayacağına, edeceği zarara işarettir.

Rüyada Gökkuşağı Altından Geçmek

Rüyada gökkuşağının altından geçtiğini gören, şansının açılması, arzuladığı kazanca ulaşan işi bulacağının işaretidir. Bu rüya rüya sahibinin, umutlarının kırılmayacağına yaşamı boyunca hayalkırıklığı yaşamayacağı, iyi bir sağlığı olacağına, hayatını güven içinde yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Gökkuşağının Renklerini Görmek

Rüyada Gökkuşağının Renklerini Görmek, Kişinin yaşamında yapmayı hedeflediği, arzu ettiği herşeyi en iyi şekilde yapacağına, gezip görmek istediği yerlere gideceği birçok ülke  gezerek kendini mutlu edeceğine, hayatındaki güzelliklere ve düşünce yapısındaki esneklige tabir edilir

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.