14 Temmuz 2020 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Hayat Sigortası Yaptırdığını Görmek

Rüyada Hayat Sigortası Yaptırdığını Görmek

Rüyada Hayat Sigortası Yaptırdığını Görmek

Rüyada hayat sigortası yaptırmak; sorumluluğunu aldığı konularda tedbirli olmaya tabir edilir. Rüyada kendine hayat sigortası yaptırmak, kendi için bir konuda göreceği zararı veya sıkıntıyı berteraf etmek, zarar görmekten emin olması için aldığı önlemlere yorumlanır. Rüyada başkası için hayat sigortası yaptırmak, kişinin sevdiği bir insanın hayatında olumsuz gideceğinden endişe ettiği bir konuda önlem almaya, zarar görmeden veya en az zararla kurtulmasına destek vereceğine tabir edilir.

Rüyada Sigorta Yaptırdığını Görmek

Rüyada sigorta yaptırmak, aldığı sorumluluklar veya sorumlu olduğu işlere yenisinin eklenmesi ile birlikde gelecek aşırı çalışmaya, ailesi ve çalışanlarının hayatını maddi olarak garantiye almak istegine, kişiyi ileriki hayatta sıkıntlı bir durumda kalmaması için tebirler almasına, gelecek kaygısı yaşayan kişinin her manada yaşamı içeren detaylarda pinpiriklenmesi ve kendince iyi olacağına inandığı önlemler almak veya almaya çalışacağına tabir edilir. Rüyada sigorta yaptırdığını gören kişinin kendini ve çevresinin zarar göreceği saplantılı düşüncesinden, akrabası, eş dostan birini tarafından kişinin düşüncesinin aşırıya kaçtığı konusunda ikna etmesine ve bu saplantıdan geri adım atmasına yorumlanır.

Rüyada Sigorta Görmek

Rüyada sigorta görmek, rüya sahibinin düşüncelerini karıştıran endişe ettiği sıkıntısından kurtulması ve şüphelerinden kurtulup şüphelerinden emin olmasına yorulu. Birçok konuda aşırı titiz ve şüpheci yaklaşımlarının işaretidir. Rüya da sigorta görmek yapacağı herkonuda garantici, her adımını dikkali olmakiş yaşantısında  hiçbirşeyi riske etmeden planlarını yapacağını ve çizdigi buyolda, çabalarının karşılığını alacağına, aynı zamanda bu rüya, kişinin memuriyetine, hayatını sıkıntı çekmeden yaşamasını sağlayacak bir işe girmesine yorumlanır. Şayet kişi kendi işinin kurmuşsa, kendinin, ailesinin ve çocuklarının ileriki yaşamımlarında garantiye almasına, işini büyütmesine ve çalıştığı sektörde sayılan tanınan biri olmasına tabir edilir. Rüya sahibinin yediemin gibi olduğuna emanete ihanet etmeyeceğine, yüklendiği bir görevi hakkıyla yerine getirip taltif göreceğine tabir edilir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.