12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Hazine Bekleyen Yılan İslami Yorumu

Rüyada Hazine Bekleyen Yılan İslami Yorumu

Rüyada Hazine Bekleyen Yılan İslami Yorumu

Rüyada Hazine ve Yılanın Kazılan Yerden Çıkması

Hazine ve yılanın bir arada olması, malın esas sahibinin malının yönetimini ve idaresini kimseye vermemesine yorumlanır.

meliha Rüyamda hazine yeri gösterdiler kazıyorum 2mt kazdım sonra oda çıktı içinde hazine ve yılan hemen kazdığım yerden çıktım örtüyle yılanın üstünü kapatmaya çalıştım olmadı bulunduğu yere yaklaştırmıyor kazma kürek boğuşuyoruz ama öldürmüyorum sonra büyüdü bana zarar vermeye çalıştı veremedi Boğuşurken uyandım.

Yorum
Size kalacak olan bir miktar miras malının varlığına ve bu malı biriktiren kişinin, servetinin idaresini ve işletilmesinin kimseye güvenmemesine rivayet eder. Sizin yılanla boğuşmanız, malın sahibinin sizinle ters düşeceğine, size zara vermeye çalışacağına ve sizin ona zara vermemeniz ise gerçek hayatta, mirasından pay alacağınız kişinin, yakınınız olduğu içi sizi bir süre mirastan pay alma hevesinizden vazgeçeceğinize yorumlanır.

Eşref Beyin Rüyası

Eşref

Ben rüyamda bir değerli eşya koruyucusu yılan gördüm oradan ayrıldım sonra tekrar gittim aynı yılanı gördüm bu sefer yılanla boğuşurken ayağımdan ısırdı bende bir sopayla kafasına vurmaya başladım sonra yılan dügüm dügüm olmaya başladı anlamı nedir acaba.

Eşref Bin Rüya Yorumu

Sevgili okuyucumuz rüyanızda gördüğünüz kıymetli bir şeyi bekleyen yılan sizin nasibiniz olan bir eşyaya veya paraya yorumlanır, sizin oradan uzaklaşmanız ise bu kısmetin daha sizin olması için vaktin olduğuna ve bir düşmanınızdan zara görmeye, oradan uzaklaşarak düşmanın zararından kurtulacagınıza yorumlanır. Tekrar aynı yere gitmeniz ve yılanla boğuşmanız sizin ona şiddet uygulamanız vaktinden önce almak istediğiniz kısmetinizin önünde olan resmi mir engel olmasına yorumlanır. Yılanın düğüm düğüm olması işlerinizde ve alacağınız kısmette bir çok sıkıntılar olacağına yorumlanır.

Rüyanız hayırlara çıksın. Aminn…

 Rüyada Hazine Bekleyen Yılan

Rüyasında kişi bir define veya hazine bekleyen bir yılan görmüşse bu nasip, kısmet, para olarak tabir edilir. Gördüğünüz yılan da o malı veya hazineyi biriktiren kişiyle tabir edilir.

Rüyada Yılanla Boğuşmak Kavga Etmek

Rüya sahibinin hasmından zara görmesine yorumlanır. Kişinin rüyada yılanı kesmesi veya öldürmesi ise  düşmanını yeneceğine gelip vereceği zarardan kurtulacağına tabir edilir.. Kişi Rüyasında yılan oynatan birini görmüşse, rüya sahibinin arzusu dışınızda gelişecek olaylara ve güçlü birinin yaşantısına etki edeceğine işaret eder.

Cabir’ül Magribi’ye göre; Rüya sahibi için, Yılanın göbeğinden veya ağzından veya yılanın kulağından çıktığını görmesi, ailesinin rüyayı gören kişiye düşman olduklarına tabir edilir. Rüyasında memesinden, burnundan, cinsel organlarından yılan çıktığını gören kişinin çocuğunun kendisine düşman olacağına yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

8 Yorum

 1. rüyamda evdeyim iki tane yılan çıkıyor .ikiside yatağımın üstündeki poşetten çıkıyor.biri sarı diğeri yeşil

  ikisi başlıyor ölümüne kavgaya baya kavga ettikten sonra yeşil yılan sarıyı öldürüyordu ve sonrada poşetine geri dönüyordu.

  manası nedir acaba hocam

  • Sevgili okurumuz Uğur Bey rğyanızdaki yeşil yılan gizli bir düşmana işaret ederken sarı yılan ise sizin sağlığınızı işaret eder ve sarı yılanın yeşil yılanı yenmeside sizin bu işten hayırlı bir şelikde kurtulacağınıza delalet eder.

 2. rüyamda hazine yeri gösterdiler kazıyorum 2mt kazdım sonra oda çıktı içinde hazine ve yılan hemen kazdığım yerden çıktım örtüyle yılanın üstünü kapatmaya çalıştım olmadı bulunduğu yere yaklaştırmıyo kazma kürek boğuşuyoruz ama öldürmüyorum sonra büyüdü bana zarar vermeye çalıştı veremedi doğuşurken uyandım

 3. Rüyamda bizim evin yakinlarinda bir yılan gördüm burası benim bolgem buraya giremessin deyip beni pesledi biraz kostüm ilerisinde durdum arkami döndüm döndüm yılan tekrar konusup orası hazinenin yeri diyip gitti hocam bunun açıklaması nedir

  • Fırat bey rüyada konuşan yılan ve rüyada kendi sınırlarını tain etmeip size söylemesi, rüyada burası hazinenin yeri diyen yılan, sizin hayrınıza olacak hazine degerinde bir işin varlığına ve size sadık iyi bir dosta işarettir.

 4. Rüyamda bir hazine bulunan yer vardı ve biz orayı kontrol etmeye gitmiştik. Bir büyük sandık bulduk,etrafını tamamen kazdık,låkin kendi üzerindeki toprağı almadık korkudan.toprağın içindenden gördüğümûz ise, Üzerinde büyük ve kalın bir yılan dolanıyodu.Biz yanında beklerken 1 2 tane küççük ve renkli yılan yanıma doğru geldiler ve korkudan çığılık atıp çırpınıyordum. Gömünün etrafında kazdığımız o yerden çıkamıyordum ve bir anda uyandım..Manası nedir acaba ?

  • Sevgili Canan rüyada sandık bulmak, rüyada bulduğunuz sandığın etrafını açmak, açtığınız topraktaki sandığın üstünde kocaman yılan olması ve sizin kormanız eşilen yerden çıkamamanız, geçmişte olan kötü bir olayın sır olarak saklandığına ve sizin bu sırrı öğrewnmemeniz için çabalara, bu sırrın sizin hayatınızı etkileyen birşey olduğuna, zira size zarar vermiş olan bu sır sizin kötü olmanıza tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.