22 Eylül 2020 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Hazreti Ali ve Zülfikar Görmek Yorumu

Rüyada Hazreti Ali ve Zülfikar Görmek Yorumu

Rüyada Hazreti Ali ve Zülfikar Görmek Yorumu

Rüyada Hazreti Ali ve Zülfikar Görmek Yorumu, Rüyada Hazreti Ali’ nin görülmesi iyi bir rüya olarak yorumlanır. Hz Ali’ yi görmek müjdeli haberidir. İslamın halifesi Hz. Ali görmek, düşmana galip gelmeye, İmanda, dinde kuvvete ve eli bol cömert olmaya isaret eder. Rüyayi alim OLAN görürse, ilminin çoğalmasına isaret eder. Rüyada Hz. Ali yi görmek, düsmanlara üstün gelmeye isaret eder. Hz.Ali (R.A.)’ yi Rüyada gören kimse, secaat ilim, takva sahibi, bol rizik sahibi olur. Hz. Ali’ yi canlı oldugunu gören birey, toplum tarafindan hased edilir. Buyruk ve Emirleri yerine getirilir ve sünneti seniyyeye bağlanır. Rüyasında, Hz.Ali (R.A.)’yi yaşlanmış ve silahli olarak görse, rüyayı gören büyük bir rütbe sahibi olur. Hz.Ali (R.A.)’yi otuz, otuzbeş yaşlarında gören, kişinin çalıştığı iş garanti olur. Rüya sahibi rüyasında Hz.Ali (R.A.)’yi Müslümanlarin yaşadığı şehirde üniforma ile görse, görülen şehrin insanları arasında söz veya silahla karğaşa yaşanır. Rüyada Hz.Ali (R.A.)’nin, ellerinin boyali oldugunu gören, insanın çocukları rüya sahibine yardimda bulunur. Şayet Hz. Ali` yi savaşırken görmüşse, evladina yardim eder. Veya rüyada Hz.Ali (R.A.)’nin her hangi bir yerde bulunduğunu görse, gördüğü yerde fitne, fesat çikar. Rüyada Hazreti Ali ve Zülfikar Görmek Yorumu genelde hayra yorumlanan rüyalardandır

Rüyada Bir Çok Zülfikar görmek

Rüya sahibinin devlet kurumlardaki işlerinin güzel sonuçlanacağına rüya sahibini tatmin edecek şekilde neticeleneceğine, adaletin yerini bulacağına, kişi güzel gelişmeler sonucu huzuru, mutluluğu yakalayacağına. genellikle güzel yorumlanan, şahsın yaşantısı boyunca hedeflerine ulaşama şansına kavuşacağına, yaşadığı sürece kısmet kapılarının açık olacağına, rüyayı gören kişinin yüzünün güleceğine, el attığı bütün işlerde, hayırlı kazançlar ve istediği işte yüksek makamlara geleceğine tabir edilir.

Rüyada Hz. Ali’ nin naaşını Görmek

Rüyada Ali’ nin Ölüsünü Görmek, kişinin hayatının akışını olumlu yönde değiştirecek, üzüntü, sıkıntı, darlık ve çözümsüzlüklerden kurtulacağı, hayatının şu günkünden çok daha güzel, sorunsuz huzur ve mutlulukların müjdecisi olacak bir haber alacağına yorumlanır.

Tugba`nın Rüyası

Selam, ben bu gece rüyamda Hz . Ali r.a mezarın-daydım yanında başka bir mezar daha vardı sanki bir oğlunun mezarı gibiydi. Mezarların önünde güzel beyaz parlak Zülfikarlar vardı. Ben orada dua ederken Hz. Alinin kendisi geldi yanıma ve bana çok güzel süslü parlak kutularda hediye verdi, birinin içinde sakalı şerif vardı diğerini açmadım.
Bana bunu yorumlarmısınız ltf.

 

Tuğba`nın Rüya Tabiri

Rüyanız Hayırlara çıksın Amin.. Rüyanızın yorumunu bir gün gecikmeli yaptım. Sahi rüyalardan geleceğinizle ilgili işaretler taşıyor.

Hz.Ali (R.A.)’nin mezarını, kendini, ve size verdiği hediyeleri, Zülfikar, hepsini birlikte görmeniz, sizin gelecekle alakalı bir çok işlerinizde ulaşacağınız başarıya işaret eder. Müjdeli haberler alacağınıza ve güce kuvvete kısa bir kargaşadan sonra hak ettiğiniz adalete, makam ve paraya, huzura, saadete işaret eder. Devlet kapısından beklediğiniz hayırlı bir habere işaret eder.

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

12 Yorum

  1. Merhabalar, Hastalığımdan şifa bulabilecekmiyim diyerek yattığım istihare sonucu rüyamda hz aliyi yeşil giysiyle gördüm. Aynı yerde peygamberimizin ve 10, 15 sahabenin de mezarını gördüm. Rüyamı yorumlarmısınız rica etsem.

    • Rüyanız hayırlara çıksın amin. Rüyanızın işaret ettiği şeyler, Yeşil, murada ermektir, Hz Ali’yİ yeşil kıyafet içinde görmek, müjde, hayır, şifa, galibiyetin işaretidir, Peygamber’imizin mezarını görmeniz alacağınız hayırların, çekilen sıkıntıların sonu, sevinç, hayatınızdaki sıkıntıların bitişi, huzur mutluluğun işaretçisidir. Hayırlı olsun rüyanız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.