14 Temmuz 2020 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Hazreti Ali ve Zülfikar Görmek Yorumu

Rüyada Hazreti Ali ve Zülfikar Görmek Yorumu

Rüyada Hazreti Ali ve Zülfikar Görmek Yorumu

Rüyada Hazreti Ali ve Zülfikar Görmek Yorumu, Rüyada Hazreti Ali’ nin görülmesi iyi bir rüya olarak yorumlanır. Hz Ali’ yi görmek müjdeli haberidir. İslamın halifesi Hz. Ali görmek, düşmana galip gelmeye, İmanda, dinde kuvvete ve eli bol cömert olmaya isaret eder. Rüyayi alim OLAN görürse, ilminin çoğalmasına isaret eder. Rüyada Hz. Ali yi görmek, düsmanlara üstün gelmeye isaret eder. Hz.Ali (R.A.)’ yi Rüyada gören kimse, secaat ilim, takva sahibi, bol rizik sahibi olur. Hz. Ali’ yi canlı oldugunu gören birey, toplum tarafindan hased edilir. Buyruk ve Emirleri yerine getirilir ve sünneti seniyyeye bağlanır. Rüyasında, Hz.Ali (R.A.)’yi yaşlanmış ve silahli olarak görse, rüyayı gören büyük bir rütbe sahibi olur. Hz.Ali (R.A.)’yi otuz, otuzbeş yaşlarında gören, kişinin çalıştığı iş garanti olur. Rüya sahibi rüyasında Hz.Ali (R.A.)’yi Müslümanlarin yaşadığı şehirde üniforma ile görse, görülen şehrin insanları arasında söz veya silahla karğaşa yaşanır. Rüyada Hz.Ali (R.A.)’nin, ellerinin boyali oldugunu gören, insanın çocukları rüya sahibine yardimda bulunur. Şayet Hz. Ali` yi savaşırken görmüşse, evladina yardim eder. Veya rüyada Hz.Ali (R.A.)’nin her hangi bir yerde bulunduğunu görse, gördüğü yerde fitne, fesat çikar. Rüyada Hazreti Ali ve Zülfikar Görmek Yorumu genelde hayra yorumlanan rüyalardandır

Rüyada Bir Çok Zülfikar görmek

Rüya sahibinin devlet kurumlardaki işlerinin güzel sonuçlanacağına rüya sahibini tatmin edecek şekilde neticeleneceğine, adaletin yerini bulacağına, kişi güzel gelişmeler sonucu huzuru, mutluluğu yakalayacağına. genellikle güzel yorumlanan, şahsın yaşantısı boyunca hedeflerine ulaşama şansına kavuşacağına, yaşadığı sürece kısmet kapılarının açık olacağına, rüyayı gören kişinin yüzünün güleceğine, el attığı bütün işlerde, hayırlı kazançlar ve istediği işte yüksek makamlara geleceğine tabir edilir.

Rüyada Hz. Ali’ nin naaşını Görmek

Rüyada Ali’ nin Ölüsünü Görmek, kişinin hayatının akışını olumlu yönde değiştirecek, üzüntü, sıkıntı, darlık ve çözümsüzlüklerden kurtulacağı, hayatının şu günkünden çok daha güzel, sorunsuz huzur ve mutlulukların müjdecisi olacak bir haber alacağına yorumlanır.

Tugba`nın Rüyası

Selam, ben bu gece rüyamda Hz . Ali r.a mezarın-daydım yanında başka bir mezar daha vardı sanki bir oğlunun mezarı gibiydi. Mezarların önünde güzel beyaz parlak Zülfikarlar vardı. Ben orada dua ederken Hz. Alinin kendisi geldi yanıma ve bana çok güzel süslü parlak kutularda hediye verdi, birinin içinde sakalı şerif vardı diğerini açmadım.
Bana bunu yorumlarmısınız ltf.

 

Tuğba`nın Rüya Tabiri

Rüyanız Hayırlara çıksın Amin.. Rüyanızın yorumunu bir gün gecikmeli yaptım. Sahi rüyalardan geleceğinizle ilgili işaretler taşıyor.

Hz.Ali (R.A.)’nin mezarını, kendini, ve size verdiği hediyeleri, Zülfikar, hepsini birlikte görmeniz, sizin gelecekle alakalı bir çok işlerinizde ulaşacağınız başarıya işaret eder. Müjdeli haberler alacağınıza ve güce kuvvete kısa bir kargaşadan sonra hak ettiğiniz adalete, makam ve paraya, huzura, saadete işaret eder. Devlet kapısından beklediğiniz hayırlı bir habere işaret eder.

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

12 Yorum

 1. Selam rüyamda Hz.Alinin buyuk boy fotograflari buyuk tırlarin uzerine gerilerek asılmısti ve elimde Hz.Aliyi anlatan Hz.Ali adli bir kitabi saskinlikla okuyordum ve onunden gecen bir tır beyaz bir tır askeri arac olarak algiliyorum ruyamda zülfikari goruyorum tırda (buarada ben aleviyim)

  • Sevgili Ferda rüyanız hayırlara çıksın hayatınızda beklenmedik bir olay, hayrınıza olacak bir gelişme, güç, kuvvet kariyere yorumlanır, hayatınızdaki sıkıntıların sonu ve beklenilen güzel günlerin yakın olduğuna işaret eder.
   Tavsiye
   Size 2 rekat namaz kılmanızı ve karşınıza çıkacak fırsatları degerlendiriken aceleci olmamanız yönündedir.

 2. ruyamda hz ALI gumus zulfikarini gordum elime aldim ay gibi parliyordu karsimda bir magara duvari vardi isik saciyordu oraya dogru gittim icine girdim sonra kulagima hz huseyinin icin soylenen ilahiler guzel sozler duydum

  • Rüyanız Salihi rüyalar-dandır hayırlı olsun, karşınıza çıkacak bir rakibin veya sorunun üstesinden gelerek, olması çok zor olan bir işi gerçekleştireceğinize ve ümit ışığı olmayan sıkıntılı durumdan azminiz ve gücünüz sayesinde atlatacağınıza, Allah yolunda yardım, hayır ve Allaha şükürlerinizde iman gücünüzde büyük bir yükseliş olacağına işarettir. hayatınızdaki tüm yanlışlıkların bitim, güzelliklerin yakın olduğuna yorumlanır. karşınıza çıkacak bir muallaklı duruma adaletli bir çözüm getirmeyede işaret eder.

 3. Rüyamda bir topluluktayız.ama eski dönem. Bir anda görevlilerden biri tüfeğini bir yere çeviriyor. Yerde biri var tanımıyorum tüfeğini ona çeviriyor. Yerde oturan kişinin kılıcı gözüme takılıyor. Bu zülfikar diyorum. Tüfeğin önüne geçiyorum. Bu Hz.Ali ateş etmeyin diyorum. Bu bizim için çok değerli diyorum. Tüfeğin önüne geçip engelliyorum.

  • Yeşim hanım rüyanız hayırlı rüyalardan dır. Karşılaşacağınız büyük bir sorun veya sıkıntıdan, yada şuan içinde bulunduğunuz bir darlık, şuan kötü görülen birine yapılacak bir haksızlık gibi çoğaltılacak, hayatınızda olumsuz olan sıkıntıların iyilik bulacağı, gücün ve şansızın sizinle olduğuna işarettir.

 4. Merhaba,hayırdır inşallah diyerek gördüğüm rüyayı yazıyorum. Bir türbeye geliyorum.Küçük bir ev gibi.İçerde Hz.Ali’nin naaşını görüyorum.Beyaz bir kıyafet içinde. Hiç bozulmamış. Canlı gibi duruyor.Genç ve sağlıklı görünüyor. Şaşırıyorum.Ve içerden sesler geliyor.Muhammed sav.diye.Teşekkürler

  • Rüyada Türbeye Geldiğini Görmek, çevrenizde işe yaramaz insanlarla aranıza çizeceğiniz sınır, Rüyada Hz.Ali’nin naaşını görmek, hayatınızda iyilik, güzellik, huzur, bolluk bereket v.s gibi güzelliklerin başlangıcının olacağı hayırlı bir haber alacağınıza, Rüyada Muhammed sav.diyen ses duymak, hayatınızda şuana kadar yaşanılan bütün olumsuzlukların bitiş olarak yorumlanır. Rüyanız hayırlı olsun.

 5. Merhabalar, Rüyamda hz. Alinin mezarını kazıp kemiklerini çıkarıyordum çıkardığım el ve ayak kemikleri ete büründü, elini öpecektim bir şey engel oldu rüyamı yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

  • Rüyada hazreti alinin mezarını açmak ve onun kemiklerini çıkarmanız, ete bürünen kemikleri ve sizin elini öpmek istemeniz, birşeyin size mani olması, bir işinizdeki küçük bir engele ve sıkıntılarınızın, sizi zora sokan olayların sonuna yaklaştığınıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.