13 Temmuz 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Hızır Aleyhisselam’ ın Tedavi Etmesi

Rüyada Hızır Aleyhisselam’ ın Tedavi Etmesi

Rüyada Hızır Aleyhisselam’ ın Tedavi Etmesi

Rüya sahibinin , hastalıklarında deva bulacağına işaret eder. Dermansız dertlere yakalanmayacağına, hayatını ağrılardan, dertlerden marazlardan uzak geçireceğine delalet eder.

Rüyada Hızır Aleyhisselam ilk önce bir kaşık yoğurt Yedirmesi

Rüya sahibi için büyük bir kısmete kavuşacağına, rızkının ve nasiplerinin hayırlı olacağına, hayatının geri kalanında yokluk kıtlık çekmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Hızır Aleyhisselam başım ve sol gözümü tedavi Etmesi

gönül gözünün açılacağına, ve gönül gözüyle yaşanacak bir çok olayı önceden hissederek önlem alarak olacak kötü olaylardan kendini ve çevresini kurtaracağına delalet eder.

Gülseren’ in Gördüğü Rüya

Hıdrellez gecesi rüyamda Hızır olduğunu düşündüğüm kişi ama görünmez ilk önce bir kaşık yoğurt yedirdi sonra üzerimdeki örtünün biraz çekildiğini hissettim başım ve sol gözümü tedavi eder gibi birşey yaptı daha sonra baş parmağıyla karnımın çevresinde sanki birşey arıyor gibi parmağını sürdü daha sonra örtü daha çok çekildi ve beni kaldırıp diğer tarafıma çevirdi yalnız uyanık gibiydim odada kimse yok gibi ama dokunuşları örtünün çekilmesini yoğurdu çok net hatırlıyorum uyandığımda yine ilk yattığım taraftaydım üzerim örtülüydü hastalık atarken terler gibi terlemiştim yorumlar-mısınız acaba.

Gülseren’ in Rüya Tabiri

Gülseren hanım rüyada Hızır Aleyhisselam’ ı görmek hayırlı rüyalar dandır. Yaşantınız boyunca gönül gözünüzün açık olacağına, bir çok olayı önceden sezinleyip önlem alacağınıza ve hayatınızı yokluk, darlık görmeden yaşayacağınıza aynı zamanda ciddi bir hastalığa yakalanmayacağınıza, sağlıklı bir yaşantınızın olacağına, aynı zamanda  Hızır Aleyhisselam’ gördüğünüz için başlı başına güzel bir yaşantının sizin için başladığına yorumlanır.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.