13 Ekim 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Hızır Aleyhisselam’ ın Tedavi Etmesi

Rüyada Hızır Aleyhisselam’ ın Tedavi Etmesi

Rüyada Hızır Aleyhisselam’ ın Tedavi Etmesi

Rüya sahibinin , hastalıklarında deva bulacağına işaret eder. Dermansız dertlere yakalanmayacağına, hayatını ağrılardan, dertlerden marazlardan uzak geçireceğine delalet eder.

Rüyada Hızır Aleyhisselam ilk önce bir kaşık yoğurt Yedirmesi

Rüya sahibi için büyük bir kısmete kavuşacağına, rızkının ve nasiplerinin hayırlı olacağına, hayatının geri kalanında yokluk kıtlık çekmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Hızır Aleyhisselam başım ve sol gözümü tedavi Etmesi

gönül gözünün açılacağına, ve gönül gözüyle yaşanacak bir çok olayı önceden hissederek önlem alarak olacak kötü olaylardan kendini ve çevresini kurtaracağına delalet eder.

Gülseren’ in Gördüğü Rüya

Hıdrellez gecesi rüyamda Hızır olduğunu düşündüğüm kişi ama görünmez ilk önce bir kaşık yoğurt yedirdi sonra üzerimdeki örtünün biraz çekildiğini hissettim başım ve sol gözümü tedavi eder gibi birşey yaptı daha sonra baş parmağıyla karnımın çevresinde sanki birşey arıyor gibi parmağını sürdü daha sonra örtü daha çok çekildi ve beni kaldırıp diğer tarafıma çevirdi yalnız uyanık gibiydim odada kimse yok gibi ama dokunuşları örtünün çekilmesini yoğurdu çok net hatırlıyorum uyandığımda yine ilk yattığım taraftaydım üzerim örtülüydü hastalık atarken terler gibi terlemiştim yorumlar-mısınız acaba.

Gülseren’ in Rüya Tabiri

Gülseren hanım rüyada Hızır Aleyhisselam’ ı görmek hayırlı rüyalar dandır. Yaşantınız boyunca gönül gözünüzün açık olacağına, bir çok olayı önceden sezinleyip önlem alacağınıza ve hayatınızı yokluk, darlık görmeden yaşayacağınıza aynı zamanda ciddi bir hastalığa yakalanmayacağınıza, sağlıklı bir yaşantınızın olacağına, aynı zamanda  Hızır Aleyhisselam’ gördüğünüz için başlı başına güzel bir yaşantının sizin için başladığına yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

2 Yorum

  1. Rüyamda Hızır a.s mutfağımızda geliyordu sofraya oturuyordu ben de onun her hareketini izliyordum bembeyaz giyinmişti başında da sarık vardı ayran çorbası ikram ediyordu ablam kaşığın ucuyla alıp bu kadar yeter diyordu ama ablam yine tabağına dolduruyordu sonra içli köfte veriyorduk sol eline alıp bunun ya yaprağı ya da kabuğu diyordu hatırlamıyorum güzel mi diyordu sonra yiyordu her iki burun deliklerinin ucunda sanki şeffaf damlalar vardı.

    • Sevgili R rüyada Hızır a.s beyazlar giyinmiş şekilde mutfağınıza gelmesi, ablanızın ayran çorbası ve içli köfte ikram etmesi, Hz a.s ın burun deliklerinde şeffaf damlaların olması, ablanızın durumundaki sıkıntılar, zor yaşamı olduğuna, sizinde ona yardım etmek istemenizin ve ablanız için ettiğiniz dualarınızın karşılık bulduğu ablanızın güzel, bereketli daha iyi yaşayacağı günlerinde başında hayırlı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.