12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Hızır Aleyhisselam’ la Selam Yollamak

Rüyada Hızır Aleyhisselam’ la Selam Yollamak

Rüyada Hızır Aleyhisselam’ la Selam Yollamak

Rüyada Aleyhisselam’ la selam yollamak, İşlerinizin ve sıkıntılarınız yok olması ve rahata çıkmanızda destek alacağınıza, darınızdan kurtulmaya işaret eder. Fakat sıkıntılarınızdan kurtulmak biraz caba ve yardımla mümkün olacağına delalet eder.

Rüyada Genç Birinin Elinde Bohça İle Yardım İstemesi

Kişinin İyi kalpli ilim sahibi olmasının yolunun açıldığına ve kalbinin temizliğine, kazancının çok olacağına, insanlara maddi manevi sıkıntısı olanlara yardımcı olmaya yorumlanır.

Rüyada Yardım Etmek İçin Taşıdığı Bohçanın Kutsal Emanet Olduğunu Hissetmek

İman sahibi, hayır ve yardımlarının karşılığını beklemeden, insan ayrımı yapmadan yardımcı olacağına işaret eder. Rüya sahibi kişin Ahiretini imanı ve insanlara olan yardımlarıyla kazanacağına rivayet eder.

Rüyada Yardım Ettiği Kişiyi Hızır Aleyhisselam Olduğunu Düşünmek

Rüyasında Gördüğü kişiyi Hızır Aleyhisselam olduğunu düşünmek sıkıntılarının olduğuna ve bu sıkıntılardan bir mucize ile kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Hızır Aleyhisselam’ la Selam Yollamak

Rüyayı gören kişi için: bu rüya hayırlı rüyadır. İçindeki umutlar, duygu, düşüncelerinin temizliğine, işlerinin hayırlara çıkacağına, hanesindeki huzura, psikolojisindeki dinginliğe ve iman gücnün yüksek oluşuna işaret eder.

Melih’ in Rüyası

Rüyamda merdivenli bir yol üzerinde genç birisi elindeki bohça benzeri eşyayı benden yardım isteyerek taşımam istedi. Ben biran taşıdığım bohçanın kutsal emanet olabileceği hissine kapıldım. Ve genç kişinin Hızır Aleyhisselam olacağını düşünerek el başparmağını odaklandım. Hızır Aleyhisselam olduğunu hissettiğimi anladı biran durdu ve ben ilerlerken geride kaldı. Bende arkamı dönüp gülümseyerek Selam söylersin benden dedim. Emin bı şekilde söylendi bil dedi ve ben devam ettim.

Melih’ in Rüyasının Yorumlanması

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.