24 Ağustos 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Hoca Olduğunu Görmek

Rüyada Hoca Olduğunu Görmek

Rüyada Hoca Olduğunu Görmek

Rüyada hoca olduğunu gören kişin, gönül gözünün açılacağına, haramdan, yanlış yoldan, kötü bir huyundan kurtulmasına ve geçmişte yaşadığı hayattan çıkardığı dersler ışığında çevresindeki kişilere ışık tutacağına işarettir. Rüyasında hoca olduğunu gören, toplum içinde saygın bir yere gelmesine işarettir. Kişi rüyasında hoca olduğunu görmüşse, rüya sahibinin şuandaki yaşam şekli ve mevkisinden daha iyi durumda olacağının habercisidir.

Rüyada İmam Olmak

Rüyada imam olmak, rüyada hoca olmakla, aynı şekilde yorumlansa da, imam olan birisi kendini, gördüğü rüyada imam olduğunu görüyorsa, gören kişinin hatasından döndüğüne tabir edilir.

Rüyada Ezan Okuduğunu Görmek

Rüyasında hanesinde ezan okuduğunu gören kişi ailesinin geçimini helal yollardan sağlar ve hanesinde huzur ve mutluluğuna sahip olduğunun işaretçisidir.

Rüyada Hapishanede Ezan Okuduğunu Görmek

Rüyada Hapishanede Ezan Okuduğunu Gören kişi, gerçek hayatta hapishanede ise yakın zamanda cezasının son bulmasına, hapis günlerinin bitmesinin işaretçisidir.

Hamamda Ezan Okuduğunu Görmek

Hamamda ezan okuduğunu gören kişinin dünya işlerine kendini fazla kaptırmasına, günah işlemesine, hak yolundan uzaklaşıp imanında eksiklik olduğuna tabir edilir.

Rüyada Dağ Başında Ezan Okuduğunu Görmek

Rüyada Dağ Başında Ezan Okuduğunu Gören insan, fasık kişidir, doğru yoldan sapmış, Allah’a isyan etmiş, işlediği günahlardan zevkle övünmesine tabir edilir.

Başkasının Okuduğu Ezanı Dinlediğini Görmek

Başkasının Okuduğu Ezanı Dinlediğini Gören rüya sahibinin, iç dünyasında ahiret gününe çalışmaktan vazgeçeceğine, dini konularda üşengeç davranılacağına rivayet eder.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Gelinlikle Deveye Binmek

Rüyada Gelinlikle Deveye Binmek Rüyada gelinlikle deveye bindiğini gören kişi için çeşitli tabirler mevcuttur bazı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.