8 Ağustos 2020 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Hoca Olduğunu Görmek

Rüyada Hoca Olduğunu Görmek

Rüyada Hoca Olduğunu Görmek

Rüyada hoca olduğunu gören kişin, gönül gözünün açılacağına, haramdan, yanlış yoldan, kötü bir huyundan kurtulmasına ve geçmişte yaşadığı hayattan çıkardığı dersler ışığında çevresindeki kişilere ışık tutacağına işarettir. Rüyasında hoca olduğunu gören, toplum içinde saygın bir yere gelmesine işarettir. Kişi rüyasında hoca olduğunu görmüşse, rüya sahibinin şuandaki yaşam şekli ve mevkisinden daha iyi durumda olacağının habercisidir.

Rüyada Beyaz Elbiseli Hoca Görmek

Rüyada beyaz elbiseli hoca görmek, temiz kalpli, iyi niyete sahip, maneviyatı yüksek bir insandan alacağı desteğe işaret eder. Temiz kalpli kişi sayesinde, rüya sahibini sıkıntıya sokan problemlerden kolaylıkla kurtulacağına ve kısmetinin açık olduğuna tabir edilir.

Rüyada İmam Olmak

Rüyada imam olmak, rüyada hoca olmakla, aynı şekilde yorumlansa da, imam olan birisi kendini, gördüğü rüyada imam olduğunu görüyorsa, gören kişinin hatasından döndüğüne tabir edilir.

Rüyada Ezan Okuduğunu Görmek

Rüyasında hanesinde ezan okuduğunu gören kişi ailesinin geçimini helal yollardan sağlar ve hanesinde huzur ve mutluluğuna sahip olduğunun işaretçisidir.

Rüyada Hapishanede Ezan Okuduğunu Görmek

Rüyada Hapishanede Ezan Okuduğunu Gören kişi, gerçek hayatta hapishanede ise yakın zamanda cezasının son bulmasına, hapis günlerinin bitmesinin işaretçisidir.

Hamamda Ezan Okuduğunu Görmek

Hamamda ezan okuduğunu gören kişinin dünya işlerine kendini fazla kaptırmasına, günah işlemesine, hak yolundan uzaklaşıp imanında eksiklik olduğuna tabir edilir.

Rüyada Dağ Başında Ezan Okuduğunu Görmek

Rüyada Dağ Başında Ezan Okuduğunu Gören insan, fasık kişidir, doğru yoldan sapmış, Allah’a isyan etmiş, işlediği günahlardan zevkle övünmesine tabir edilir.

Başkasının Okuduğu Ezanı Dinlediğini Görmek

Başkasının Okuduğu Ezanı Dinlediğini Gören rüya sahibinin, iç dünyasında ahiret gününe çalışmaktan vazgeçeceğine, dini konularda üşengeç davranılacağına rivayet eder.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

4 Yorum

  1. İş için yaptığım bir istiharede kendimi yatağımda yatarken görüyorum ve bir din alimiyle sohbet ediyoruz, şakalaşıyoruz bana ne saklıyorsun örümcek mi diyor o sırada bir örümcek hayal ediyorum ve hayır diyorum bir fotoğraf çıkarıyorum fotoğrafta lavanta bahçesi var. Din alimi gülümsüyor sürekli bana. Hoca beyaz giyimliydi ve başında takke vardı.

    • Ela hanım rüyanızın işaret ettikleri, yaşlı birinden destek almanız ve probleminizi çözmeye, bilinç altına yerleştiğiniz korkularınızın sizi olumsuz etkilemesine, evlilik yaşında iseniz çeyiz için alış veriş yapmanıza, evli iseniz alış veriş yapacağınıza, endişeli ve vesvese yaşadığınız yogun günlere, yapacağınız hayıra ve ibadetlerinize şeklinde anlatırır. rüyanızın işaret ettiği başlıklar bu şekilde tabir edilyor ancak rüyanız istihareye yattığınız konuyla alakalı netbir işareti yok. Hayırlısı diyelim. bende bu rüyanızın sonucunda işe girip girmediğinizin neticesini bilmek isterim. istihare rüyalarını yorumunda çok dikkatli incelemek ve rüyanın neticesiyle alakalı bilgi vermekte zorlanıyorum. Rüyanızın işaret ettiği bnim yorumuma göre iş konusunda olumlu adımlar atılacağı ancak bu işin neticeye kavuşması bir başkasının elinde olduğundan son anda sizin karaınızla olmaya bilir.

  2. Bir akrabam aracı olmak istedi bu iş için sözü geçen birine ismimi verecekti. Ama ben haksızlık olmasın diye onu vazgeçirdim. Puanlarım iyi aslında ilk 10 a giren kişileri mülakata alacaklar büyük ihtimalle mülakata alınacağım yine de gönlüm razı gelmedi böyle yapmasına. Tabi bu olaylar yaşanmadan önce görmüştüm bu rüyayı.” iş konusunda olumlu adımlar atılacağı ancak bu işin neticeye kavuşması bir başkasının elinde olduğundan son anda sizin karaınızla olmaya bilir.” dediniz bu anlattığım olayla mı ilgili acaba rüya

    • Sevgili Ela adaletli birisiniz, hakınıza rıza gösteriyor başkasının hakkını yemekten çekiniyorsunuz evet tam olarak rüyanın işaret ettiği bu ama inanıyorumki siz bu işi alacaksınız. sonuçtan beni haberdar ederseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.