26 Mayıs 2020 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada İhlas Duasını (Suresi) Okumak

Rüyada İhlas Duasını (Suresi) Okumak

Rüyada İhlas Duasını (Suresi) Okumak

Rüyada İhlas Suresi Okumak

Rüyada İhlas Suresi Okumak, başına kötülükler gelmesinden, şeytanın şerrinden korkmak ve gelecek kötülüklerden Allah’a sığınmak, önlem almak, kendini savunmak için donanımını artırmaya işarettir

Rüyada Besmele Çekmek

Rüyada Besmele Çekerek şeytanın şerrinden korunmaya çalışmak 

 Allah yolunda Harama el uzatmadan, helal kazançlara, bir kaç işi bir arada helal kazanç kapısına dönüştüreceğine doğru işler yapılacağına yorumlanır. Rüyada euzü besmele çektiğini gören kişinin, manevi yönden güçlenmeye ve Allah’ın sevgili kullarından Olmasına tabir edilir.

Rüyada Şeytanı Kovmak İçin Bismillah Dediğini Görmek

Etrafındaki kötü kişilerin şerrinden ve verecekleri zara ziyandan korunacağına, çalışmaları sonucunda biriktirdiği helal kazancına, Allah’a olan inancına sahip çıkmaya işarettir.

Rüyada Nas Suresini Okuduğunu Görmek

Rüyada Nas suresini okumak, İslami yönden insanın hedeflerine ulaşacağına, Allah katında makbul kullardan olacağına yorumlanır. Rüyada Nas süresini okuduğunu gören, Doğru yoldan sapmadan kazandıklarından, tespit ettiği ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunan, ettiği yardımların gerçek ihtiyaç sahiplerinin eline geçmesi için biz-zati kendisi ilgileneceğine, kötü kalpli insanlardan gele bilecek şerden korunmak için gereken önlemleri alacağına yorumlanır.

Rüyada Felak Suresi Okumak

Rüyada Felak suresini Okuduğunu görmek, İnsanın dünya ve ahretteki bütün kötülüklerden korunması için, elinden gelen manevi ve maddi olarak bütün önlemleri elinden geldiğince mücadele edeceğine, kötü insanların şerrinden, şeytanın şerrinden, düşman ve dedikoducuların şerrinden uzak olacağına işarettir.

Rüyada Asr Duası Okuduğunu Görmek

Sabrı, gerçek ameli iyi olan, çevresine, hakkı ve sabrı öneren önder bir kişiliğe sahip bir makama yükseleceğinize işarettir.

Rüyada ayetel-kursi Okuduğunu Görmek

Rüya sahibi kişinin bütün kötülüklerden ve şerlerden korunacağı ve rızkının açık, maddi manevi düzenli, huzurlu olacağı günlerin yakın olduğu, gönül gözünün açık olacağına işarettir.

Aliriza Ben rüyamda 7 yaşındaki kuzenim eve giriyordum sonra eve girdiğimde bir tane insan koltukta oturuyordu ben ona kimsin dedim o bana ben şeytanım dedi sonra kuzenim dedim ki ona ”atla” kuzenim atarken ben de ona tekme attım sonra kuzenim dedim ki yanına gel kuzenim geldiğinde beraber kuran’in olduğu odaya gittik orada kuran’i alıp şeytanın yanına gittik ben kuran’i açtım ve kurandaki ayetler yoktu bende ezbere bildiğim duaları okudum Bismillah diyerek başladım önce İhlas sonra nas sonra felag sonra Asr en sonda ayetel-kursi ben okudukça o yere yığılıyordu ve ben okudukça da benim sesim kısılıyordu benim sesim kişiliği için onun yanına gidip onun kulağına söyledim sonra da elimden kuran’i aldı ve ben kuzenim dedim ki vur kuzenim vururken bende ona tekneler ve yumruklar vuruyordum ve sonrada ben uyandım.

Yorum

Rüyanız salihi rüyalardan olup hayattaki başarılarınızın artacağı, çevrenizdeki insanlara örnek, hayırlarınız ve doğruluğun-uzla sevilen bir kişi olacağınıza, yeni başlayacağınız işlerin hepsinde, başarılı ve kar elde edeceğiniz, kazancınızdan ihtiyaç sahiplerine yardım edeceğiniz, korumaya muhtaç olan kişileri ve kendinizi şerlerden elinizden geldikçe koruyacağınıza işarettir.

Tavsiye

Bugünlerde Allah’ın izni ile elinizi attığını işlerde başarılı olacaksınız. Başarınız gözünüzü karartmasın. Çevrenizde size duyulan sevgi ve saygıyı kıskanan insanlar olabilir, bu çekemeyen kişileri iyi seçmenizi tavsiye edebilirim.

 

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.