30 Mart 2023 - Perşembe
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada İki Tarafta Başı Olan Yılan Yorumu

Rüyada İki Tarafta Başı Olan Yılan Yorumu

Rüyada İki Tarafta Başı Olan Yılan Yorumu

Rüyada İki Tarafta Başı Olan Yılan, gören kişi için çok kuvvetli bir düşmandan göreceği zarar ve kişinin çekeceği zorluklara, düşmanının geniş çevresi olan kariyere sahibi bir kişi olacağından kurtulması oldukça zor olacağına, sıkıntıya ve bu kişi tarafından hezimete uğraşılacağına yorumlanır.

Rüyada Kuyruk Sokumundan Birden Fazla Başı Olan Yılan Çıktığını Görmek

Rüyada Kuruk Sokumundan Birden fazla Başı Olan Yılan Çıktığını gören kişin, kendine çok yakın, canından biri kadar sevdiği birinden göreceği düşmanlığa işarettir. Bu rüya kişinin düşmanını çevresi ve bulunduğu makam itibarı zara verme etkisinin büyük olacağına tabir edilir.

Rüyada İki Tarafta Başı Olan Yılanın  Saldırısına Uğramak

Rüya sahibinin güçlü düşman tarafından maddi manevi zarara uğraşılacağına bütün düzeninin bozulacağına, büyük zorluklar ve sıkıntısından hasta olacağına tabir edilir.

Rüyada İki Tarafta Başı Olan Yılan Öldürmek Yorumu

Büyük güçlü bir düşmandan kurtularak çevreniz tarafından takdir gören bir kahraman olacağınıza, bu galibiyetle yolunuzun açılacağı, tanınmış, kariyer sahibi bir insan olacağını işaret eder.

Enes´ in Rüyası

Merhaba rüyamda bir dağlık yerdeydik arkadaşla iki tarafta da başı olan yılan gördük yani kuyruk yerinde de bir bas vardi ikisi u harfi gibi olmuş ayni anda bana saldırıyordu yılan kaçmaya çalışıyordum çok hızlılardı ben tekme atıyordum uzaklaşıyorlardı azıcık ben kaçmaya başlayınca tekrar saldırıya geçiyorlardı ondan uzaklaşamıyordum bir türlü kurtulamadım bir gözümü açtım yataktayım:)

Enes´ in rüya Yorumu

Güçlü eli kolu uzun bir düşmandan kurtulmak için, arkadaşınızdan destek alacağınıza, fakat bu düşman durup durup size zara vermeye çalışacağına, bu durumdan kurtulmanız oldukça zaman alacağına, arkadaşınızın da bu haksızlıklara uğramanızı görüp yanınızda olacağına fakat elinden hiç bir şey gelmeyeceğine, kendi sabır, çaba ve gayretinizle bu düşmandan zarar almadan kurtulacağınıza rivayet eder.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

11 Yorum

 1. Rüyamda kuyruk sokumuna yakın bir yerde vücudumdan yılan çıkıyorduk sanırım birden fazla başı vardı arkama dönüyordum ve o yılanı görüyordum sonra sanırım ablama yılanı kesmesini söylüyordum ablamda yılanı bıçakla kesiyordu sadece yılanın kökü kalıyordu kestikten sonra biraz canım acıyordu biraz sızlıyordu

  • Size canınız kadar yakın olan güçlü bir düşmanın vereceği zarar ve bu zarardan dolayı yaşayacağınız üzüntüye yorumlanır. Ancak bu kişinin düşmanlığını gördüğünüzde, aileden birinden yardım alarak o kişiyi alt edeceğinize ve o kişinin zararından kurtulsanız da, yakınınız olan o kişiyi tamamen hayatınızdan çıkamayacağınıza işarettir.

 2. Rüyamda 2 tarafında baş planlanan gördüm sanki kuyruk tarafı biraz daha küçük bir basti ve ağaca çıkıyordu 2 ağzı sayesinde sonra yere indi ve bana doğru gelmeye başladı ve bir tanıdığım tarafından öldürüldü bende sonra rüyamda eşimin yanına gittim

  • Sevgili Yasin rüyanızda gördüğünüz iki tarafındada başı olan yılan görmeniz ve o yılanın ağaca çıkması ve bir tanıdığınız yarafından o yılanı öldürmesi, sonra eşinizin yanına gitmeniz, hayatınızda olan bir düşman veya kadının varlığına bu düşmanın sizin aklınızı çelen biri olduğuna ve bir yakınınızın sizin bu durumunuza müdahale ederek o kişiyi sizden uzaklaştırmasına, sizin aile birliğinizin ve huzurunuzun yeniden tesis edilceğine tabir edilir.

 3. Rüyamda evimde iki yılan gördüm ama yılanların kuyruğunda iki başında iki kafası vardı yattığı yerde bi ara kayboldu sonra yeniden ortaya çıktı korkuyordum ama bi o kadar da sakin davranmaya çalışıyordum yılan da çok sakindi

  • merve hanım bu günlerde beklediğiiz bir mahkeme kararı veya sonuçlanacak bir iş, beklenilen bir haber v.s neticeye bağlanmasını beklediğiniz konuda size karar vercek olan mercinin vereceği karara işarettir. Çıkacak kararın tamamen sizi ekileyceğine, sizin makul mantıklı sabırla neticeyi kabulleneceğinize tabir edilir.

   • Kötü anlamda mı sonuçlanacak iyi anlamda mı kusura bakmayın atladığım bişey var yılanın birinin yüzüne 4 yaşındaki oğlum mendil attı ve yılan tepki vermedi hayır mı şer mi onu bilmek istedim

    • Rüyada Yılanın yüzüne mendil atmak, oğlunuzun hayrına olacak olan bir gelişmelerin varlığına işarettir.

 4. Merhaba rüyamda otizmli teşhisi alacak oğlumun kötü bi kazadan babası tarafından kurtarılıldığını gördüm eşimin kafasında büyük iki kesik var ama ben çocuğum için daha çok korktum çocuğumu kucağıma aldım ve konuşmayan yaşıtlarından geri olan 3 yaşındaki oğlum çok mantıklı konuşmaya başldı

  • Merve hanım hiç beklemediğiniz bir süpriz ile karşılaşacağınıza bu süpriz ile hayatınızda büyük sorun olan bir konu veya olay v.s hayırla sonuçlanacağına ve sizi büyük bir yükten kurtaracağına tabir edilir.
   Tavsiye: bugünlerde biraz daralmış veya sıkılmış olabilirsiniz rüyanızın içerinden bunu okuya biliyorum biraz daha sakin ve hayata bakış açınızı yumşatın paylaşın konuşun ailenizden birileri ile.

 5. Rüyamda bacağımda sivilce tarzı birşey var sıkıyorum siyah bı sinek cikiyo sonra arkasindan yılan çıkmış görüyorum bacağımdan ama yılanın iki taraflı başı var kuyruk kısmında da başı var yani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.