10 Aralık 2019 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada İki Tarafta Başı Olan Yılan Yorumu

Rüyada İki Tarafta Başı Olan Yılan Yorumu

Rüyada İki Tarafta Başı Olan Yılan Yorumu

Rüyada İki Tarafta Başı Olan Yılan, gören kişi için çok kuvvetli bir düşmandan göreceği zarar ve kişinin çekeceği zorluklara, düşmanının geniş çevresi olan kariyere sahibi bir kişi olacağından kurtulması oldukça zor olacağına, sıkıntıya ve bu kişi tarafından hezimete uğraşılacağına yorumlanır.

Rüyada Kuyruk Sokumundan Birden Fazla Başı Olan Yılan Çıktığını Görmek

Rüyada Kuruk Sokumundan Birden fazla Başı Olan Yılan Çıktığını gören kişin, kendine çok yakın, canından biri kadar sevdiği birinden göreceği düşmanlığa işarettir. Bu rüya kişinin düşmanını çevresi ve bulunduğu makam itibarı zara verme etkisinin büyük olacağına tabir edilir.

Rüyada İki Tarafta Başı Olan Yılanın  Saldırısına Uğramak

Rüya sahibinin güçlü düşman tarafından maddi manevi zarara uğraşılacağına bütün düzeninin bozulacağına, büyük zorluklar ve sıkıntısından hasta olacağına tabir edilir.

Rüyada İki Tarafta Başı Olan Yılan Öldürmek Yorumu

Büyük güçlü bir düşmandan kurtularak çevreniz tarafından takdir gören bir kahraman olacağınıza, bu galibiyetle yolunuzun açılacağı, tanınmış, kariyer sahibi bir insan olacağını işaret eder.

Enes´ in Rüyası

Merhaba rüyamda bir dağlık yerdeydik arkadaşla iki tarafta da başı olan yılan gördük yani kuyruk yerinde de bir bas vardi ikisi u harfi gibi olmuş ayni anda bana saldırıyordu yılan kaçmaya çalışıyordum çok hızlılardı ben tekme atıyordum uzaklaşıyorlardı azıcık ben kaçmaya başlayınca tekrar saldırıya geçiyorlardı ondan uzaklaşamıyordum bir türlü kurtulamadım bir gözümü açtım yataktayım:)

Enes´ in rüya Yorumu

Güçlü eli kolu uzun bir düşmandan kurtulmak için, arkadaşınızdan destek alacağınıza, fakat bu düşman durup durup size zara vermeye çalışacağına, bu durumdan kurtulmanız oldukça zaman alacağına, arkadaşınızın da bu haksızlıklara uğramanızı görüp yanınızda olacağına fakat elinden hiç bir şey gelmeyeceğine, kendi sabır, çaba ve gayretinizle bu düşmandan zarar almadan kurtulacağınıza rivayet eder.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

4 Yorum

  1. Rüyamda kuyruk sokumuna yakın bir yerde vücudumdan yılan çıkıyorduk sanırım birden fazla başı vardı arkama dönüyordum ve o yılanı görüyordum sonra sanırım ablama yılanı kesmesini söylüyordum ablamda yılanı bıçakla kesiyordu sadece yılanın kökü kalıyordu kestikten sonra biraz canım acıyordu biraz sızlıyordu

    • Size canınız kadar yakın olan güçlü bir düşmanın vereceği zarar ve bu zarardan dolayı yaşayacağınız üzüntüye yorumlanır. Ancak bu kişinin düşmanlığını gördüğünüzde, aileden birinden yardım alarak o kişiyi alt edeceğinize ve o kişinin zararından kurtulsanız da, yakınınız olan o kişiyi tamamen hayatınızdan çıkamayacağınıza işarettir.

  2. Rüyamda 2 tarafında baş planlanan gördüm sanki kuyruk tarafı biraz daha küçük bir basti ve ağaca çıkıyordu 2 ağzı sayesinde sonra yere indi ve bana doğru gelmeye başladı ve bir tanıdığım tarafından öldürüldü bende sonra rüyamda eşimin yanına gittim

    • Sevgili Yasin rüyanızda gördüğünüz iki tarafındada başı olan yılan görmeniz ve o yılanın ağaca çıkması ve bir tanıdığınız yarafından o yılanı öldürmesi, sonra eşinizin yanına gitmeniz, hayatınızda olan bir düşman veya kadının varlığına bu düşmanın sizin aklınızı çelen biri olduğuna ve bir yakınınızın sizin bu durumunuza müdahale ederek o kişiyi sizden uzaklaştırmasına, sizin aile birliğinizin ve huzurunuzun yeniden tesis edilceğine tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.