15 Temmuz 2019 - Pazartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada İnek Görmek Nedir

Rüyada İnek Görmek Nedir

Rüyada İnek Görmek Nedir

Rüyada inek görmek iyiliğe, hayra, zenginliğe ve çok rızk la yorumlanır. Hiç evlenmemiş kızın rüyasında inek görmesi, Hayırlı bir kısmetinin çıkacağına ve yakın zamanda yuva kuracağına işaret eder. Rüyada görülen inek erkek için; zenginlik, kadın için., mutlu evliliğe yorumlanır.

Rüyada memeleri süt dolu inekler görmek, rüya sahibi için bereket ve mutluluk olarak tabir edilir. Rüyada inek görmek, iyi niyetli, hayır etmeyi seven bir kadın akrabanın varlığına, hayırlı evliliğe yorumlanır.

 Câbirü’l-Mağribî’ nin 
 Rüyada inek tabiri;
Rüyanızda besili bir inek satın aldığını gören kişi; varlık sahibi birisi ile evleneceğine, Rüyada İneği sağıp Sütünü İçmediğini gören; kişi çalışarak kazandığı paraları harcamaya fırsatının olmayacağına rivayet eder. demiştir.

Rüyada İneğin Konuşması

Rüyasında bir ineğin kendisi ile konuştuğunu gören kişi; sizi tanıyanları dahi şaşırtacak varlık sahibi olacağınıza yorumlanır.

Rüyada İneğin Arkasını Dönüp Gitmesi

Rüya sahibi kişiye rüyasında inek sırtını dönüp gitmişse, o senenin kişi için iyi geçmeyeceğine işarettir.

Rüyada İnek Tarafından Boynuzlanıp Isırılmak

Kişinin evliliğinde eşinin kendisini başka biri ile aldatacağına yorumlanır.

Rüyada İneğin Eve Girdiğini Görmek

Mühim bir devlet büyüğün den alınacak mala, o mal üzerinden kazanılacak bol kazanca rivayet eder.

Rüyada İnek Bulup Eve Götürmek

Büyük hayra kavuşulacak, kişinin devlet memuriyetinin yolun açıldığına.

Rüyada İneği Yularından Tutup Götürmek

Hayırlı, ahlakı düzgün, becerikli, bilgi sahibi bir bayanla evlilik yapacağınıza, kurduğunuz yuvada yakalayacağınız huzura yorumlanır. tabir edilir.

 İslami tabircilerin yorumları genel olarak, hayırlı ve hayra, bereketli ve yardıma, ahlak sahibi, düzgün kadına, işini bilen çalışkan, ahlaklı erkeğe yorumlanmıştır.

Hilal Iyi aksamlar rüyamda nişanlımla yolda yürüyoruz ve nişanlım ipe bağlı kırmızımsı renkte bir at çekiyor, sonra önümüze at arabalı gibi biri çılıyor ve ” kenara geçip bekleyin” diyor, biz bekliyoruz ve at arabalı kişinin ardından at sürüsü koşarak geliyor ve at arabasının arkasında duruyorlar onların ardından da bir kaç inek yürüyerek gelip bekliyor. Allah hayırlara çıkarsın ama nedir sizce anlamı?

Yorum

Nişanlınızın yaptığı işte bir miktar maddi kaybının olacağına, yaptığı işte başarısını istemeyen bir kişinin varlığına, fakat rüyadaki at sürüsünün koşarak gelmesi sizin geleceğinizin ve muradınızın geçte olsa olacağına, bir kaç ineğin gelmesi sizin nasibinizin birikimlerinizin bir müddet rehin kalacağına veya faize gideceğine işarettir.

Tavsiye

Hilal Hanım başladığınız yeni bir iş varsa veya yeni oluşumlar, dikkatli olmanızı ve hedefinize ulaşmak için çıktığınız yolda, zararda göre bilirsiniz. O bakımdan bir büyüklerinize veya izlemenizi tavsiye edebilirim

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

2 Yorum

  1. Hayırlı Ramazanlar.
    rüyamda Çok iri 2-3adet ineklerden ikisi birbirlerini iteliyorlardı o sırada bir tanesi havalanarak yere düştü oradanda havalanarak bizim 5 katlı binanın tepesine düştü ben bağirdım ineklerin sahibine çabuk olun biçakla çıkın hayvan ölmeden kesin mundar olmasın diye tabiki bu sırada binanın ićinde bir patlama oldu ve daireler alev aldı benim evde kimse yoktu tüm aile dışarda bu olanları izliyorduk eve girmek istedim ancak alevler koymadı

    • Hayırlı Ramazanlar teşekkür ederim Melih bey. Rüyanızın yorumuna gelince, zenginlik olarak yorumlanır ama sizin rüyanızda bu kısmet bir başka kişiden gelecek paraya işaret ediyor, bu para sizin elinize geçmeden bir şekilde elinize gelmeden gideceğine işaret eder, siz ve çevrenizi kasıp kavuracak bir soruna da yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.