12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada İnsan Kılığına Girmiş Şeytan Nedir

Rüyada İnsan Kılığına Girmiş Şeytan Nedir

Rüyada İnsan Kılığına Girmiş Şeytan Nedir

Rüyada Şeytanın Öptüğünü Görmek

Rüyada Şeytanın Öptüğünü Görmek, Rüyada Şeytanın Dudağından Öptüğünü Görmek, her ikisi de aynı manada yorumlanır. yeni işler de atılacak yeni adımlara, atılacak adımlar, helal yoldan kazanılmayacak itibara, güç ve kudrete, olduğundan farklı görüntüye, sıra dışı bir hayat yaşamaya yorumlanır.

Rüyada İnsan Kılığına Girmiş Şeytan Görmek

Rüya sahibini sürekli sıkan, herhangi bir olay sebebi ile uzun süren bir sorunla karşı karşıya kalacak Çalışmalarının arkasından kazanacağı bol para ve maddi rahatlamanın peşinde uzun zamandır sevdiği birsi ile yuva kuracak, bir bebek sahibi olacağına, sonu olmayan hayallerin peşinde koşarak, her şeyini kaybetmeyi göze alıp yanlış yollara sapacağına yorumlanır. Başladığı işlerde başarının doruk noktasına çıkacağı, her hangi bir nedenden kaynaklanan kısa süren bir uzaklaşma yaşayacağına, hayalini kurmayacağı büyüklükte sıkıntı ve üzüntü yaşayacağına, hatasını bulmak için uzun düşünme dönemi geçireceğine hayatını planladığı şekilde düzene koyacağına tabir edilir. Ortaklı kurduğu bir iş varsa ortağından ayrılacağına, çevresinde bir çok insana iş kapısı açarak başarılı olacağına yorumlanır.

Rüyada Şeytanın Kafasını Bıçakla Kesmek

Rüyada şeytanın bıçakla kesmek, kişinin kullandığı kötü sözlerden sebep bir süredir babası ile açık olan arasının özveri ile düzeleceğine, baba oğlu arasındaki ilişki normalleşeceğine yorumlanır.  Rüyada şeytanın resmini görmek, zor günlerinde yanlarında olan helali, haramı bilen, bu özelliğiyle de kendini sevdiren bir insanla arkadaş olunacağına tabir edilir.

Rüyada Şeytanın İsmini Duymak

Rüyayı gören kişinin, çevresinde olan kişilerin dert ve sıkıntılarına koşan, manevi değerleri önde tutan, güzel huylarıyla kişiyi tanıyanlar tarafından takdir edilen muhterem bir kişi olarak bilineceğine işarettir.

Rüyada Şeytanın İçine Girmesi

Rüyayı gören kişi için, kadınsa, utangaç, maddi imkanları oldukça iyi bir insan olacağına kendine uygun gördüğü bir kişiyle evlilik yapcağına işarettir.

Rüyada Birinin Gözlerinden Şeytan Olduğunu Anlamak

Rüyada bir insanın Gözlerine bakarak Şeytan Olduğunu Görmek, kişinin saf ve temizliğine, çevresinde bulunan birinin kibir ve gurura kapılmasına, rüya sahibi kişinin, bu insandan gelecek zararları fark edip uzaklaşacağına tabir edilir.

Rüyada Meleğe Dönüşen Şeytan Görmek

Yaptığı yanlıştan geri dönecek bir kişiye işaret eder. Allah’ın yolundan saparak imanında eksiklik olacak kişinin, hatasını anlayıp, hatasından dönmesi ve arınmasına yorumlanır.

Sevda

 

Esselamun Aleykum ben rüyamda insan kılıgina girmiş şeytan gordum hemde bu sabah gordum bir pogacacida diger insanlarla masalarda oturmus ben onun şeytan oldugunu anladm ve surekli Allah in laneti senin üzerine olsun lanetli iblis demeye basladm o birşeyler diyordu ama ben hic anlamadim ne dediginden ve sobradan inkar etti seytan olmadıgına bende ona kur’an-ı kerimden sureler okuyacagimi soyleyince kaçıp gitti

Rüya Yorum

Rüyada insan kılığına girmiş şeytanı görmek, tanımak,  gün itibarıyla işinizde, günlük yaşantınızda başlamak istediğiniz bir işe fesat karıştırmak isteyen birilerini fark edecek, bu kişiyi doğru yola davet edeceksiniz. Canınız sıkılacak, doğru yola davet edeceğiniz kişiyi zekanızla yeneceksiniz.

Rızkınızı fesat insanlarla paylaşmak istemeyecek, çevrenizdeki insanlara zara vermesini önceden fark-edip, tehlikeyi bertaraf edeceksiniz.

İmanınızda oldukça güçlenecek Allah’a inancınız, ibadetiniz gönülden olacak.

 

Nur Zishan Ailemle lunaparktaydım. Kardeşim oyuncaklardan birine binerken annemle onu izliyorduk . Ardından arkamdaki topluluğun içinden bir kadın telefonda konuşuyordu. Bende onu dinliyordum . Telefondaki kişiye “Şeytanı göndermeye çalıştık ama bir türlü gitmedi . Kendince muzurluklar yapıyor . ” dedi. Sonra korkarak arkamı döndüm ve az uzakta görünmez bir varlık elinde iki tane büyük demir çubuğu sallıyor . Tuhaf tuhaf hareketler yapıyor . Ardından lunaparkı duvarı kırılıyor ve duvarın arkasından topluluğun içine doğru bir çocuk koşuyor . Çocuğu da arkasında kovalayan beyaz bir ayı vardı. Sonra uyandım . Hayatımda ilk defa bir rüyada bu kadar korktum .
Şimdiden teşekkürler. 🙂YorumEğlenceli bir toplulukta istemeden şahit olacağınız bir konuşmaya şahit olacak ve bu durumdan rahatsız olacak hatta şahit olduğunuz bu konuşmadan korkacaksınız, etrafınızda hasıl olan tehlikenin farkına varacak az bir zararla kendinizi ve çevrenizdeki insanların kurtulmasına şahitlik edeceksiniz. Güçlü, kuvvetli, makam sahibi bir insanın küçük çaplı bir insanı tehlikeden korumak için çabalamasını görecek, çevrenizdeki anlamsız, kötülük ve belalardan aileniz ve siz herhangi bir zarara uğramadan kurtulacaksınız.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

62 Yorum

 1. Rüyamda halam ve annem tartışıyordu bende sinirlenmeye başladım boynumu sağa sola çevirdim sonra mutfaktakilere yani anneme halama ve halamın oğluna benden uzaklaşın dedim sonra elimdeki çatalla masaya pentagram çizdim mutfaktan annemin ve halamın çıkmasına izin verdim kuzenimin boğazını sıkmaya başladım nerdeyse öldürüyordum

  • Sadi bey ne iş yaptığınızı bilmiyorum ama rüyanız kayıplara işaret ediyor siz bu kayıplara sebep olarakta size yanlış fikirler verip yanılmanıza sebep olan bir kişiye duyacağınız öfkeye tabir edilir.

 2. Ben rüyamda abimle birlikteydim karanlık bir yerdeydik yaşlı bir adam bize doğru geliyordu ona bakınca şeytan olduğunu anladım abimin üzerine dogru yurudu ben de abimi korumak için araya girdim elimi kaldırınca parmağımı yaladı sonra uyandim ne anlama geliyor acaba yorumlarsanız sevinirim.

  • Ali bey Rüyada karanlık bir yerde olmak, rüyada yaşlı adam kılığında şeytan, rüyada şeytanın parmağınızı yalaması; abinizi yoldan çıkarmaya helal kazancından veya inancından uzaklaştırıp doğruya yanlış helale haram katmak isteyn bir kişinin varlığına ve sizin buduruma şahit olup karşı çıkacağınıza, o kişi her kim ise sizin varlığınızdan rahatsız olacağına üstünüze atılacak bir iftiraya tabir edilir.

 3. Yesim koçak

  Merhaba dun gordugum ruyayi yorunlar misiniz
  Eski evimizde esim ve cocuklarimla oturuyordum birde kapi caldi ve kapali 2 bayan aglayip iceri girmek istediklerini soylediler davet ettim oturdular esim kim bunlar deyince bilmiyorum dedim sonra yanimda oturan bayan gozumun icine bakip icimde birileri var diye ayaklandi bogazima yapisti kucagimda 2 yasinda kizim vardi esime kizimi al diyorum diger elimlede onu itmeye calisiyorum sonra kizimada sarilmaya baslayinca ayetel kürsiyi okuyup kadinin kafasini oksayip sakinlestirmeye calistim ve kadin aglayip yere dustu gozumu acinca ruya oldugunu anladim

  • Yasemin Koçak hanım, bugünlerde yaşadığınız darlık, size süpriz birşekilde gelecek haber sonucunda canınızın sıkılacağı, kızınızın olması yaşanılacak zorgünlerin kısa zamanda atlatılacaı ayetel kursiyi okumanız ise sıkıntılardan kurtulup ailecek kurtulacağınız felakete tabir edilir.

 4. Merhaba bu rüyayı gece 3te gördüm yeni ev almışım ya 3 yada 2 katlı son katı cati katı son katina çıkıyorum kapıdan içeri giriyorum çatının girişi hafif.basik içeride kocaman hindi ve horoz var bayağı iriler sonra bu hayvanlarin seytan olduklarını anlıyorum ikisini de bir hamlede yakalayıp üstüne çıkıyorum horoz altında hindi üste eline bir anda buyuk bicak geçiyor bıçakla hindinin kafasını keserken eşimin kafasına bürünüyor ben yinede boynundan başlayıp kafa tasina kadar kesiyorum sonra ya ruya değilse diye uyanıyorum 

  • Sevgili Havca rüyanızın işaret ettiği yaşadığınız birkaç sıkıntının var olduğuna, horoz, hindi, çatıkat bu sıkıntılardan kurtulmanızın alametidir, gördüğünüz hayvanları şeytana dönüşmesi sıkıntılardan kurtulmanızın süpriz olacağı ve hindinin kafasını bıçakla kesmeniz kestiğiniz hindinin başının eşinizin şeklini alması ve siz yinede kesip sonrada rüya değilse diye şüpheye düşmeniz, hayatınızda gelişecek süpriz olaylara inanmakta zorluk çekmenize tabir edilir.

 5. Rüyamda insan kılığına girmiş bir şeytanla konuşuyordum,korkuyordum ama yinede sorularına cevap veriyordum

  • Sevgili Tuana_c kimseye söyleyemediğiniz sizi bunaltan çözüm arayışınında olduğunuz bir sıkıntıya tabir edilir bu sıkıntı herne ise çözüm arayışında olmanıza tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.