22 Ekim 2021 - Cuma
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada İnsan Kılığına Girmiş Şeytan Nedir

Rüyada İnsan Kılığına Girmiş Şeytan Nedir

Rüyada İnsan Kılığına Girmiş Şeytan Nedir

Rüyada Şeytanın Öptüğünü Görmek

Rüyada Şeytanın Öptüğünü Görmek, Rüyada Şeytanın Dudağından Öptüğünü Görmek, her ikisi de aynı manada yorumlanır. yeni işler de atılacak yeni adımlara, atılacak adımlar, helal yoldan kazanılmayacak itibara, güç ve kudrete, olduğundan farklı görüntüye, sıra dışı bir hayat yaşamaya yorumlanır.

Rüyada İnsan Kılığına Girmiş Şeytan Görmek

Rüya sahibini sürekli sıkan, herhangi bir olay sebebi ile uzun süren bir sorunla karşı karşıya kalacak Çalışmalarının arkasından kazanacağı bol para ve maddi rahatlamanın peşinde uzun zamandır sevdiği birsi ile yuva kuracak, bir bebek sahibi olacağına, sonu olmayan hayallerin peşinde koşarak, her şeyini kaybetmeyi göze alıp yanlış yollara sapacağına yorumlanır. Başladığı işlerde başarının doruk noktasına çıkacağı, her hangi bir nedenden kaynaklanan kısa süren bir uzaklaşma yaşayacağına, hayalini kurmayacağı büyüklükte sıkıntı ve üzüntü yaşayacağına, hatasını bulmak için uzun düşünme dönemi geçireceğine hayatını planladığı şekilde düzene koyacağına tabir edilir. Ortaklı kurduğu bir iş varsa ortağından ayrılacağına, çevresinde bir çok insana iş kapısı açarak başarılı olacağına yorumlanır.

Rüyada Şeytanın Kafasını Bıçakla Kesmek

Rüyada şeytanın bıçakla kesmek, kişinin kullandığı kötü sözlerden sebep bir süredir babası ile açık olan arasının özveri ile düzeleceğine, baba oğlu arasındaki ilişki normalleşeceğine yorumlanır.  Rüyada şeytanın resmini görmek, zor günlerinde yanlarında olan helali, haramı bilen, bu özelliğiyle de kendini sevdiren bir insanla arkadaş olunacağına tabir edilir.

Rüyada Şeytanın İsmini Duymak

Rüyayı gören kişinin, çevresinde olan kişilerin dert ve sıkıntılarına koşan, manevi değerleri önde tutan, güzel huylarıyla kişiyi tanıyanlar tarafından takdir edilen muhterem bir kişi olarak bilineceğine işarettir.

Rüyada Şeytanın İçine Girmesi

Rüyayı gören kişi için, kadınsa, utangaç, maddi imkanları oldukça iyi bir insan olacağına kendine uygun gördüğü bir kişiyle evlilik yapcağına işarettir.

Rüyada Birinin Gözlerinden Şeytan Olduğunu Anlamak

Rüyada bir insanın Gözlerine bakarak Şeytan Olduğunu Görmek, kişinin saf ve temizliğine, çevresinde bulunan birinin kibir ve gurura kapılmasına, rüya sahibi kişinin, bu insandan gelecek zararları fark edip uzaklaşacağına tabir edilir.

Rüyada Meleğe Dönüşen Şeytan Görmek

Yaptığı yanlıştan geri dönecek bir kişiye işaret eder. Allah’ın yolundan saparak imanında eksiklik olacak kişinin, hatasını anlayıp, hatasından dönmesi ve arınmasına yorumlanır.

Sevda

 

Esselamun Aleykum ben rüyamda insan kılıgina girmiş şeytan gordum hemde bu sabah gordum bir pogacacida diger insanlarla masalarda oturmus ben onun şeytan oldugunu anladm ve surekli Allah in laneti senin üzerine olsun lanetli iblis demeye basladm o birşeyler diyordu ama ben hic anlamadim ne dediginden ve sobradan inkar etti seytan olmadıgına bende ona kur’an-ı kerimden sureler okuyacagimi soyleyince kaçıp gitti

Rüya Yorum

Rüyada insan kılığına girmiş şeytanı görmek, tanımak,  gün itibarıyla işinizde, günlük yaşantınızda başlamak istediğiniz bir işe fesat karıştırmak isteyen birilerini fark edecek, bu kişiyi doğru yola davet edeceksiniz. Canınız sıkılacak, doğru yola davet edeceğiniz kişiyi zekanızla yeneceksiniz.

Rızkınızı fesat insanlarla paylaşmak istemeyecek, çevrenizdeki insanlara zara vermesini önceden fark-edip, tehlikeyi bertaraf edeceksiniz.

İmanınızda oldukça güçlenecek Allah’a inancınız, ibadetiniz gönülden olacak.

 

Nur Zishan Ailemle lunaparktaydım. Kardeşim oyuncaklardan birine binerken annemle onu izliyorduk . Ardından arkamdaki topluluğun içinden bir kadın telefonda konuşuyordu. Bende onu dinliyordum . Telefondaki kişiye “Şeytanı göndermeye çalıştık ama bir türlü gitmedi . Kendince muzurluklar yapıyor . ” dedi. Sonra korkarak arkamı döndüm ve az uzakta görünmez bir varlık elinde iki tane büyük demir çubuğu sallıyor . Tuhaf tuhaf hareketler yapıyor . Ardından lunaparkı duvarı kırılıyor ve duvarın arkasından topluluğun içine doğru bir çocuk koşuyor . Çocuğu da arkasında kovalayan beyaz bir ayı vardı. Sonra uyandım . Hayatımda ilk defa bir rüyada bu kadar korktum .
Şimdiden teşekkürler. 🙂YorumEğlenceli bir toplulukta istemeden şahit olacağınız bir konuşmaya şahit olacak ve bu durumdan rahatsız olacak hatta şahit olduğunuz bu konuşmadan korkacaksınız, etrafınızda hasıl olan tehlikenin farkına varacak az bir zararla kendinizi ve çevrenizdeki insanların kurtulmasına şahitlik edeceksiniz. Güçlü, kuvvetli, makam sahibi bir insanın küçük çaplı bir insanı tehlikeden korumak için çabalamasını görecek, çevrenizdeki anlamsız, kötülük ve belalardan aileniz ve siz herhangi bir zarara uğramadan kurtulacaksınız.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

107 Yorum

 1. Rüyamda karanlık bir sokakta şeytan olduğum söylenerek dayak yiyordum ama bende karşı tarafa ben şeytan değilim şeytan olan sensin diyordum

 2. Merhabalar. Rüyamda ben işten yorgun bir şekilde gelmişken eşim ile vakit geçirmek istedim. Dışarı çıkmak istedim. Fakat o bir erkek kuzeni ile çıkacağını söyledi. Gitti. Ardından ben onların köyüne kadar yürüdüm. Niye yürüdüğümü bilmiyorum ama böyle bir rüya idi. Sonra eşim gece geldiğinde ben ondan soğumuştum. Sonucta beni bir erkeğe tercih etti diye düşünmüştüm.

 3. Merhabalar. Rüyamda ben işten yorgun bir şekilde gelmişken eşim ile vakit geçirmek istedim. Dışarı çıkmak istedim. Fakat o bir erkek kuzeni ile çıkacağını söyledi. Gitti. Ardından ben onların köyüne kadar yürüdüm. Niye yürüdüğümü bilmiyorum ama böyle bir rüya idi. Sonra eşim gece geldiğinde ben ondan soğumuştum. Sonucta beni bir erkeğe tercih etti diye düşünmüştüm.

  • Sevgili Ahmet, rüyanızın günlük yaşantınızdan etkilendiğiniz ve bu şekilde gece rüyalarınıza yansıdığı kannatindeyim eşinizle veya ailenizle yaşamış olduğunuz şeyler sizi etkilemiş rüyanıza yansımış.

   • Merhabalar. Rüyamda misafirlere bi eve gidiyoruz mutfakta televizyonun önünde parmak kadar siyah giyinmiş kısa saçlı bembeyaz tenli bir kız kılığında şeytan var ve sürekli sağa sola giderek konuşuyor ve bana birşeyler yaptırmaya çalışıyor ben hayır yapmicam derken yapıyorum ve benden başka sadece evin küçük çocuğu gördüğünü soyluyorlar

    • Sevgili Sev, rüyada siyah giyimli saçı beyaz, kız kılığında şeytan, o şeytanın herdediğini yapmanız, bu kızı sadece evin çocuğunun görmesi, yaşayacağınız bir sıkıntı veya, yeni tanıyacağınız birilerin varlığına ve yaşayacakları sıkıntılara, sıkıntıdan kurtulmak veya kurtarmak için yapacağınız yardıma tabir edilir.

 4. Ruyamda namaz kilarken karsida insan olan ama seytanmis o onu gordum sonra iceri girdi bizim tuvaletin duvarlarini sokmeye basladi

  • Sevgili Defne, rüyada şeytanın evinin tuvaletine girip duvarlarını sökmeye başlaması, süpriz bir durumun gerçekleşmesine ve sorunlu olan bir miktar para, mal v.s nin elinize geçmesine tabir edilir.

 5. Merhabalar iki gün üst üste gördüğüm rüyayı anlatacağım. Dün nişanlandığım bayan ile rüyamda birlikte otururken benim cinsel organımı gördüğünde seninki küçükmüş dediğini ve bugünkü rüyamda ise benim yanımda iken düğün hazırlıkları yapilan salonda bir erkek ile içli dışlı ve çok samimi sohbet ettiğini gördüm. Ona dönüp kızdım ve uyandım. İkisini de yorumlar mısınız? Bunlar aceba neden böyle oluyor? Halbuki nişanlıma kendimden çok güvenirim ve onu hep başımın üzerinde taşırım. Bu rüyalar beni üzüyor

  • Sevgili Ahmet, rüyada cinsel organının küçük olduğunun nişanlandığınız bayan tarafından görülüp söylenmesi, nişanlınızın sizden olan beklentilerinin büyüklüğüne tabir edilir. bir sonraki rüyanızda nişanlınızın başka bir erkekle samimi konuşması ve sizin buduruma kızmanız, kendi içinizde yaşadığınız kıskançlıga ve karşınızdaki birilerini haksız yere kırmanıza tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.