5 Ekim 2022 - Çarşamba
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada İnsan Kılığına Girmiş Şeytan Nedir

Rüyada İnsan Kılığına Girmiş Şeytan Nedir

Rüyada İnsan Kılığına Girmiş Şeytan Nedir

Rüyada Şeytanın Öptüğünü Görmek

Rüyada Şeytanın Öptüğünü Görmek, Rüyada Şeytanın Dudağından Öptüğünü Görmek, her ikisi de aynı manada yorumlanır. yeni işler de atılacak yeni adımlara, atılacak adımlar, helal yoldan kazanılmayacak itibara, güç ve kudrete, olduğundan farklı görüntüye, sıra dışı bir hayat yaşamaya yorumlanır.

Rüyada İnsan Kılığına Girmiş Şeytan Görmek

Rüya sahibini sürekli sıkan, herhangi bir olay sebebi ile uzun süren bir sorunla karşı karşıya kalacak Çalışmalarının arkasından kazanacağı bol para ve maddi rahatlamanın peşinde uzun zamandır sevdiği birsi ile yuva kuracak, bir bebek sahibi olacağına, sonu olmayan hayallerin peşinde koşarak, her şeyini kaybetmeyi göze alıp yanlış yollara sapacağına yorumlanır. Başladığı işlerde başarının doruk noktasına çıkacağı, her hangi bir nedenden kaynaklanan kısa süren bir uzaklaşma yaşayacağına, hayalini kurmayacağı büyüklükte sıkıntı ve üzüntü yaşayacağına, hatasını bulmak için uzun düşünme dönemi geçireceğine hayatını planladığı şekilde düzene koyacağına tabir edilir. Ortaklı kurduğu bir iş varsa ortağından ayrılacağına, çevresinde bir çok insana iş kapısı açarak başarılı olacağına yorumlanır.

Rüyada Şeytanın Kafasını Bıçakla Kesmek

Rüyada şeytanın bıçakla kesmek, kişinin kullandığı kötü sözlerden sebep bir süredir babası ile açık olan arasının özveri ile düzeleceğine, baba oğlu arasındaki ilişki normalleşeceğine yorumlanır.  Rüyada şeytanın resmini görmek, zor günlerinde yanlarında olan helali, haramı bilen, bu özelliğiyle de kendini sevdiren bir insanla arkadaş olunacağına tabir edilir.

Rüyada Şeytanın İsmini Duymak

Rüyayı gören kişinin, çevresinde olan kişilerin dert ve sıkıntılarına koşan, manevi değerleri önde tutan, güzel huylarıyla kişiyi tanıyanlar tarafından takdir edilen muhterem bir kişi olarak bilineceğine işarettir.

Rüyada Şeytanın İçine Girmesi

Rüyayı gören kişi için, kadınsa, utangaç, maddi imkanları oldukça iyi bir insan olacağına kendine uygun gördüğü bir kişiyle evlilik yapcağına işarettir.

Rüyada Birinin Gözlerinden Şeytan Olduğunu Anlamak

Rüyada bir insanın Gözlerine bakarak Şeytan Olduğunu Görmek, kişinin saf ve temizliğine, çevresinde bulunan birinin kibir ve gurura kapılmasına, rüya sahibi kişinin, bu insandan gelecek zararları fark edip uzaklaşacağına tabir edilir.

Rüyada Meleğe Dönüşen Şeytan Görmek

Yaptığı yanlıştan geri dönecek bir kişiye işaret eder. Allah’ın yolundan saparak imanında eksiklik olacak kişinin, hatasını anlayıp, hatasından dönmesi ve arınmasına yorumlanır.

Sevda

 

Esselamun Aleykum ben rüyamda insan kılıgina girmiş şeytan gordum hemde bu sabah gordum bir pogacacida diger insanlarla masalarda oturmus ben onun şeytan oldugunu anladm ve surekli Allah in laneti senin üzerine olsun lanetli iblis demeye basladm o birşeyler diyordu ama ben hic anlamadim ne dediginden ve sobradan inkar etti seytan olmadıgına bende ona kur’an-ı kerimden sureler okuyacagimi soyleyince kaçıp gitti

Rüya Yorum

Rüyada insan kılığına girmiş şeytanı görmek, tanımak,  gün itibarıyla işinizde, günlük yaşantınızda başlamak istediğiniz bir işe fesat karıştırmak isteyen birilerini fark edecek, bu kişiyi doğru yola davet edeceksiniz. Canınız sıkılacak, doğru yola davet edeceğiniz kişiyi zekanızla yeneceksiniz.

Rızkınızı fesat insanlarla paylaşmak istemeyecek, çevrenizdeki insanlara zara vermesini önceden fark-edip, tehlikeyi bertaraf edeceksiniz.

İmanınızda oldukça güçlenecek Allah’a inancınız, ibadetiniz gönülden olacak.

 

Nur Zishan Ailemle lunaparktaydım. Kardeşim oyuncaklardan birine binerken annemle onu izliyorduk . Ardından arkamdaki topluluğun içinden bir kadın telefonda konuşuyordu. Bende onu dinliyordum . Telefondaki kişiye “Şeytanı göndermeye çalıştık ama bir türlü gitmedi . Kendince muzurluklar yapıyor . ” dedi. Sonra korkarak arkamı döndüm ve az uzakta görünmez bir varlık elinde iki tane büyük demir çubuğu sallıyor . Tuhaf tuhaf hareketler yapıyor . Ardından lunaparkı duvarı kırılıyor ve duvarın arkasından topluluğun içine doğru bir çocuk koşuyor . Çocuğu da arkasında kovalayan beyaz bir ayı vardı. Sonra uyandım . Hayatımda ilk defa bir rüyada bu kadar korktum .
Şimdiden teşekkürler. 🙂YorumEğlenceli bir toplulukta istemeden şahit olacağınız bir konuşmaya şahit olacak ve bu durumdan rahatsız olacak hatta şahit olduğunuz bu konuşmadan korkacaksınız, etrafınızda hasıl olan tehlikenin farkına varacak az bir zararla kendinizi ve çevrenizdeki insanların kurtulmasına şahitlik edeceksiniz. Güçlü, kuvvetli, makam sahibi bir insanın küçük çaplı bir insanı tehlikeden korumak için çabalamasını görecek, çevrenizdeki anlamsız, kötülük ve belalardan aileniz ve siz herhangi bir zarara uğramadan kurtulacaksınız.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

104 Yorum

 1. Rüyamda ablamla birlkte mutfakta oturyorduk o içeriye gitti banada bardaklara birşey dokuyordum su veya limonata o sırada kötü hisettim yanliz olmadığımı ablam geldi ama o ablam değildi ablama buruus şeytan geldi oturdu ve gülüyordu bana o sıra ablam geldi ablamda nerde dedi yanımda diye parmagmla işaret ettim anlamı ne

  • Sevgili Meltem, rüyada şeytanın ablanız kılıgında gelmesi ve gülmesi, sonradan gerçek ablanızın gelmesi ve sizin bu durumu ablanıza söylemeniz ve şeytanın yanınızda olduğunu göstermeniz, ablanızın sizi sevindirecek, bir olaya ablanızında şahit olmasına veya bu günlerde hak etmeyen kişiler hakkında haksız düşüncelere sahip olmanıza tabir edilir.

 2. Eski erkek arkadaşım ı görüyordum ona çok benzemiyordu ama o sanıyordum çok özlediğimi felan derken sarıldım sorna baktım şeytan diyordum sen şeytansın beni bırak ben sevdiğime gidecem sonra uyandım hemen tövbe dedim. Anlamı nedir? Rica etsem iyi bilen yorumlarmı

  • asaevgili Evan sevdiginiz kişi sandığınız fakat o kişiye çokta benzemeyen kişinin şeytan olduğunu düşünmeniz ve şeytansa sizi bırakmasını ve sevdiğiniz kişiye gitmek istediğinizi söylemeniz,tövbe etmeniz, farkında olmadan yapamak üzere olduğunuz bir hataya, bu hatayı son anda fark etmenize ve dinlemediğiniz uyarılarıdan dolayı yaşayacağınız pişmanlıga işarettir.

 3. Rüyamda okulumuzun mescidi vardı ordaydım ve bir ben birde önde bir imamın kıyafetlerini giymiş biri vardı namaz kılıyordum ayaktaydım öndeki de kılıyordu sonra sola doğru ayaktayken selam verdi ben de o an ona bakıyordum ve yüzünü gördüm şeytanın yüzüydü alev alevdi ve bana bakıyordu sonra uyandım korktum kuran okudum rüyamın anlamı nedir açıklar mısınız lütfen

  • Sevgli Habib, sizin güveninizi kendi çıkarları için kullanacak bir kişinin varlığına, bu kişinin kendi çıkarları için sizi kandırmada girmeyeceği kılık kalmayacagına, ancak sizin son anda bu kişinin kötü niyetleri için sizi kullandığını fark etmenize ve kişiden gelecek zararın büyüklügünden korku hissetdeceğinize rivayet eder.
   Tavsiye, herne olursa olsun yapacağınız bir işte, birçok kaynakdan araştırmadan körü körüne işe girmeyin, örnek; yapılacak bir iş varsa başlamadan sizinle farklı yol takip eden kişileride izleyin farklı kaynaklardan araştırın, bu dedi dogrudur demek yerine araştırın sonra karar vermenizi rica ediyorum.

 4. Merhaba bu sabah erken uyandım ve geri uyudum telefonumun alarmını da kurdum uyanmak için annem bana çok yakalaşıyodu rüyamda ve ben o esnada anlıyorum bişey olduğunu ayetel kürsi okuyorum ben onu okuyunca annem benden kaçtı duam bitince geri geliyo ve ben sürekli okuyorum karıştırmaya unutmaya başladım karıştırdığım an bana dönüp gülerek geri geldi annem daha sonra Fatiha okumaya başladım yine benden kaçtı rüyada olduğumu biliyorum uyanmak istiyorum ve kendime söylüyorum bunu uyanayım diye ama uyanamıyorum alarmım neden çalmadı diyorum çaldığında da gözümü açamadım kendiliğinden kapandı kapanmadı hatırlamıyorum daha sonra geç bi saatte uyandım.

  • Rukiye hanım, sorgusuz güvendiğiniz bir kişinin sizi kandırmasına ve sizin gerçeği görmek için dualara sarılacağınıza tabir edilir.
   Tavsiye; sizi ilgilendiren herhangi bir konuda mutlaka önerilenin dışında başka bir gözden araştırma yapın, körü körüne bir düşünceye veya fikre inanmadan önce araştırın, zira sizi yanlış yönlendirip zarar görmenize sebep olabilirler.

 5. Rüyamda yanımda birisi vardı onunla dolaşırken bı anda karşımıza şeytan çıktı. Yanımdaki kişi ise bak bu şeytan dedi. Ama o şeytan dediğimiz şey insan yüzlü şeytana benzeyen çok büyük bir şeydi anlamı ne olabilir? Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.