1 Temmuz 2022 - Cuma
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada İş Başvurusu Yapmak İslami Yorumları

Rüyada İş Başvurusu Yapmak İslami Yorumları

Rüyada İş Başvurusu Yapmak İslami Yorumları

Rüyada iş baş vuırusu yapmak, gelir elde etmek için yeni işler için arayışlara ve yatırım yapmaya, yapılacak yeni yatırım için yeni iş ile ilgili farklı projeler üzerinde çalışmaya işarettir. Ticarette ilerlemek ve işinde en iyi olmaya, büyümeye tabir edilir. Kişi ereğine ulaşmak için uğraş vermek, vakit harcamak mesafeler kat etmek demektir.

Rüyada İş Görüşmesine Gitmek Görmek

Rüyada iş görüşmesine gitmek gelecek için kararlı, doğru davranış içinde olmaya, iş için gerekli doğru adımlar atmaya, yeni iş yapmaya gelecek kaygısı yaşamak için uğraşmaya, geleceğini garantiye almak için çabalamaya işaret eder. Kendinden gelecek olan nesline ve çocuklarına kayda deger bişeler bırakmak için yapacağı fedakarlık ve özveriye tabir edilir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

2 Yorum

  1. Selamun aleyküm hayırlı günler. Rüyamda bir okulun bahçesindeyiz üniversitedeki hocalarım bana sesleniyor ödül vereceklermiş. Ben onlara doğru giderken alt çamaşırım kaydığından aşağıya doğru rahatsız oluyorum ve o sırada tamamen çıkarıp elime alıyorum kimsenin görmeyeceği şekilde elimde tutmaya çalışıyorum. Ama üzerimde etek olduğu için hiçbir yerim görünmüyor. O sırada annem uyandırdı devamını göremedim.

    • Sevgili Ela, As okul bahçesi; ünüvbersite hocaları, iç çamaşırın kayması, duyulan rahatsızlık, iç çamaşırınızı çıkarıp saklamanız, olması yakın bir muradınızın şuanki bulunduğunuz durumdan daha iyi bir yere yükselmek, kazanacağınız takdir alacağınız taltif ve sizi rahatsız edecek yanlış bir davranıştan kurtulmanıza tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.