26 Mayıs 2020 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada İşlemeli Yeşil Askeri Bere Görmek

Rüyada İşlemeli Yeşil Askeri Bere Görmek

Rüyada İşlemeli Yeşil Askeri Bere Görmek 

Rüyada işlemeli yeşil askeri bere görmek, Mutlu hayata, yenilenmeye, tazelenmeye yorumlanır. Kişinin yarınlardan umutlu olacağına, kötü günlerini geride bırakmaya, başarıya, makam sahibi olmaya, muradına nail olmaya yorumlanır. Rüya sahibi için yeni bir başlangıcın umudu, başarıya ulaşacağına ve maddi manevi rahata kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Toplu Olarak Askeri Birliğe Götürülmek Yorumu

Rüyada toplu olarak askeri birliğe götürülmek, Güzel başlangıçların habercisidir, grup olarak yapılacak bir işe işaret eder, Kötülüklerden, kötü işlerden, kötü sondan uzak olmaya tabir edilir. İş yapmayı düşündüğünüz insanlarla başlayacağınız işte başarılı omaya ve bol kazanca rivayet eder. Rüyasında asker gören kişi kötülüklerden ve tehlikeden uzak demektir. Asker galibiyet, mutluluk ve bol kazanç olarak yorumlanır.

Rüyada Askeri Eğitim Yaptırılması

Rüyada Askeri Eğitim Yaptırılması nı görmek, güç kudrete işarettir. Askeri birlik içinde eğitim yapılması, çalışma hayatınızda takdir göreceğinize ve fikirlerinizden faydalanılacağına yorumlanır.

 

Rüyada Ailesine Haber Vermeden Yapacağı İşten Rahatsız Olmak

Rüyada Ailesine Haber Vermeden Yapacağı İşten Rahatsız Olmak, Kişinin ailesine olan bağlılığına ve alacağı kararlarda ailesininde rızasını alarak yapacağı işte gönül rahatlığıyla çalışacağına ve bu birlikten güç alacağına yorumlanır.

Tayyar´ ın Rüyası

Selamün Aleyküm; Dün gece rüyamda benimle birlikte tanımadığım 5-6 kişiyi askerler alıp askeri bir bölüğe götürüyordu. Bizi bordo bereli asker yapacaklarını söyleyip eğitim yaptırıyorlardı. Yalnız ben askeri üniformamı giymişim fakat başıma takacak bere bulamıyordum.Askeri kantinden satın almak isterken yeşil ve üzeri çok güzel işlemeli bir bere veriyorlardı. Ben bir taraftan bu görevi üstlenmeyi çok istiyordum fakat bir taraftan da eşim ve çocuklarımın haberi olmadığı için tedirgindim. Rüya hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür.

Tayyar´ ın Rüya Yorumu

Sevgili Tayyar, birkaç arkadaşınızla bir araya gelip bir iş üzerinde plan yapacağınıza, bu planı hayata geçirdiğiniz takdirde bol kazanç elde edeceğinize, maddi açıdan oldukça rahatlayacağınıza rivayet eder. Fakat aileniz ile paylaşmadan böyle bir girişimde bulunmak sizi rahatsız edeceğine işarettir.

Öneri: Bugünlerde ileriye dönük planlar yaparken özellikle iş konusunda mutlaka ailenizle paylaşmanız, bu paylaşım sonucunda çıkacak karara göre fikrinizi bir daha değerlendirmeye alınız. Yolunda gitmeyecek bir durumda ailenizin canını sıkabilir, huzurunuz, aile düzenini ve huzuru bozula bilir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.