12 Ekim 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Kabak Çekirdeği Bulmak

Rüyada Kabak Çekirdeği Bulmak

Rüyada Kabak Çekirdeği Bulmak

Rüyada Kabak Çekirdeği Bulmak, rüyayı gören kişi için kaybettiği huzuru, emek harcayarak kazanıp-ta, alamadığı alacaklarını alacağına, çektiği sıkıntıların sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek Yorumu

Rüyada kabak çekirdeği görmenin yorumu, kişinin mutluluk ve refaha kavuşacağına rivayet eder. İşlerinin yoluna gireceğine ve kazancının çoğalacağına, maddi yönden rahahatlayacağına tabir edilir.  Çekilen sıkıntıların geride kalacağına, beklediği sevinçli, müjdeli haberler alacağına işaret eder.

Rüyasında Kabak Çekirdeği Yemek

Rüyasında Kabak Çekirdeği Yemek, gören kişinin, eğitim, iş ve ikili ilişkilerde güzel gelişmelere, hedefine kısa zamanda ulaşacağına İstediklerini kısa sürede elde eder ve para külfetinden kurtulur. Aynı zamanda maddi ve manevi huzura kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek, güzel, neşeli günlerin işaretçisi. Rüyayı gören kişi için, maddi imkanların artacağına yaptığı her ne iş varsa başarılı olarak çok para kazanacağına çalışmalarının karşılığını alarak, çevresindeki insanlar tarafından gıpta edilecek rahata ve huzura kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Kabak Çekirdeği Yediğini Görmek

Rüyada Kabak Çekirdeği Yediğini Görmek, gören kişi için yaşadığı sıkıntı ve dertlerden kurtulacağına, eğitiminde başarıyı yakalayacağına, reel hayatında hareketli renkli günlerin başlayacağına, yeni arkadaşlar edineceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, bekarsa: nişanlanmaya, nişanlıysa: evlenmeye rivayet eder.

Rüyada Kabak Çekirdeği Çitlemek

Rüyayı kabak çekirdeği çitlediğini gören kişi, başarılı biri olduğuna, içinde yer aldığı projelerde veya işlerde başarılı olur çevresi tarafından kıskanılacak başarılara imza atar. Rüya sahibinin yakınlarında olan bir  kişi yalan yanlış konuşmaları ile başarısına gölge düşürmeye rivayet eder. Rüya sahibinin çevresinde olan insanları bu şekilde tanıyacağına ve bu durumdan kötü etkilenerek zaman zaman üzüntü yaşayacağına tabir edilir..

Rüyada Kabak Çekirdeği Ektiğini Görmek

Rüyada Kabak Çekirdeği Ektiğini Gören kişi, Çalışma yaşantısında uzun zamandır planladığı fırsatını bulamadığı planların hayata geçireceğine iş hayatında uzun zamandan beri planlanlayıp ancak hayata geçiremediği projeleri hayata geçireceğine, rüya sahibini yoğun günler beklediğine, başarılarının çevresi tarafından dikkatle izleneceğine yorumlanır.

Eslem’ in Rüyası

Rüyamda bilmediğim mübarek olduğunu hissettiğim bir yerdeydim orası çok kalabalık değildi ve orada ekmeğin bayatlamadığını duydum bir çekmecede kabak çekirdeği buldum ve yedim çok tazeydi bana onun senelerdir orada olduğunu söylediler burada hiçbir-şey bozulmaz taze kalır dediler yukarıya çıktığımda sohbet eden salih 2 kişi gördüm benim gitmemi istemediklerini ima edip bana birşeyler anlatmaya çalışıyordu o sırada bi köpek sürüsü yanımdan gelip geçti buna tebessüm edip sevindiler (lütfen bilgilendirin)

Eslem’ in Rüya Yorumu

Size sürpriz olacak yeni bir iş projesinde, size yardımcı olacak iki insanın varlığına, çevredeki kıskanç insanların size zara veremeyeceğine, yapacağınız işte, göstereceğiniz başarı ve kazanacağınız para ile hayatınızdaki sürpriz gelişmelerin yakında olduğuna tabir edilir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

2 Yorum

  1. Merak ediyorum

    Gercek hayatta konustugum erkek ruyamda bnle konusmak istemedigini söylüyordu o rüyadan sonra da mesaj atmadi aramizda kesin bisey olmadigi icin soramiyorumda neden yazmadigini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.