24 Ağustos 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Kaplumbağa Görmek İslami Tabiri

Rüyada Kaplumbağa Görmek İslami Tabiri

Rüyada Kaplumbağa Görmek İslami Tabiri

Rüyada Siyah Kaplumbağa Görmek

Rüyada siyah kaplumbağa görmek, siyah kaplumbağa gören kişin, çlevresindeki tandığı insanların sorun ve sıkıntılarına ilgisiz kalmayacağına, insanların sorunlarıyla yakından ilgileneceğine, bu ilgi alakası ile yakalayacağı fırsatları değerlendirmesine işarettir.

Rüyada Dağlık Alanda Kaplumbağa Yavrusu Kaybolduğunu Görmek

Rüyada Dağlık Alanda Kaplumbağa Yavrusu Kaybolduğunu Görmek, size yakın bakımlı, süslü bir kadının karışacağı yanlış işlere veya yoldan çıkmasına işaret ettiği gibi, rüyada kaplumbağa yavrusunun kaybolması, bir kadın tarafından yolunda giden işleri bozmaya çalışmasına tabir edilir.

Rüyada Evde Kaplumbağa Beslemek

Rüyasında evde kaplumbağa beslediğini gören kişi, bakımlı güzel şahsi bakımına dikkat eden, hane içinde bir kadına veya geline işarettir. Rüyada Kaplumbağa Beslenen evin bereketine veya alınacak olan bir mülke, hane içinden birinin zengin olmasına da işarettir.

Rüyada kaplumbağanın bacağının birinin kopması; o süslü kadının zarar etmesine, Rüyada bacağı kopan kaplumbağanın yerine yenilerinin çıkması, edilen zararın yerine gelecek çok paraya veya çok zenginliğe, hane içinde ki süslü bakımlı kadının yükselmesine işarettir.

Rüyada Uçan Su Kaplumbağası Görmek

Rüyada uçan su kaplumbağası gören kişinin hayattan beklediği güzellikler ve isteklerini elde etmesine, kolay bir hayatının olacağına, kısa zamanda bir ev sahibi olacağına tabir edilir.

Rüyada Birinin Kaplumbağa Vermesi

Rüya sahibine kendini beğendirmeye çalışan, bakımlı bir kadının varlığına, Gelecek olan servete, edinilecek olan gayri menkul, kimi zaman da bu rüya arada laf taşıyan bir insana yorumlanır.

Rüyada Kaplumbağa Görmek

İlgi çekme, kendini beğendirme arzusunda olan bir kadın olarak tabi edilir. Bu kadın kendi bakımına, boyuna posuna kişisel bakımına önem gösteren bir kadın anlamına gelir. Rüyada kaplumbağa görmek zenginlik alametlerinden biridir. Rüyada kaplumbağa görmek; aynı zamanda dedikoduya, laf taşımaya, kumarbazlığa, iyi şeylerden kaçmaya ve kırılmış yada bozulmuş iyi şeyleri yeniden onarmaya, aynı hale getirmeyi işaret eder.

Rüyada Su Kaplumbağası Görmek

Rüyada su kaplumbağası görmek; mutlu, huzurlu, sağlıklı bir yaşam anlamına gelir. Bazen de deniz yolculuğu anlamına gelir. Bu yolculukta keyifli, güzel zamanlar geçirmenize yorulabilir.

Rüyada Kaplumbağa Yavrusu Görmek

Rüyada kaplumbağa yavrusu aile birliği anlamına gelir. Topluluk anlamına gelir. Aileye yeni bir üye anlamına gelir. Yada evli olmayanlar için yeni tanışma ve yuva kurma anlamına gelir. Bazen de bu rüyayı gören kişi küçük seyahatlere çıkacağı anlamına gelir. Sevdikleri ile birlikte tatil yapacağı veya araba ile yolculuk yapacağı bazen de bir ev bir araba alacağına işaret eder.

Rüyada Kaplumbağa Öldürmek

Rüyada kaplumbağa öldürmek kişinin düşeceği bilinmez hatalar yapacağı ve sonrasında sıkıntılar ve zorluklarla karşılaşacağı anlamına gelir. Bu rüya bazen de aynı evde yaşayacağınız biri ile küsmeler, kavgalar, tartışmalar, küçük çaplı ağız dalaşmaları anlamına da gelir. Rüyada kaplumbağa öldüren kimse aile yakını yada akrabası ile tartışabilir , arası açılabilir, yada memleketini değiştirip kimsenin bilmediği bir yerde yaşar.

Rüyada Kaplumbağa Yakalamak

Rüyada kaplumbağa yakalamak şans anlamına gelir. Karşına çıkacak güzel kısmetler , tanışabileceğin yeni insanlar tanımanı gösterir. İşlerinin düzgün bir şekilde bol kazançlı olacağına delalet eder. Bu rüya yakın zamanda bekar ise evliliğe, evli ise güzel bir çocuğa , hangi dileği varsa dileğinin gerçekleşmesine yorumlanır. Rüyanın kısa özeti budur.

Rüyada Ölü Kaplumbağa Görmek

Rüyada Ölü Kaplumbağa Görmek, Rüyayı gören kişinin iş hayatındaki engellerden kurtulmasına, farklı bir yorumu ise yapmayı planladığınız bir işteki başarınıza, az parayla bir ucuz mal alacağınıza rivayet eder.

Rüyada Kaplumbağa Eti Yemek

Rüyada Kaplumbağa Eti Yemek, rüya sahibinin yapmayı düşündüğü yeni iş planlarında yapacağı atılım ve başarıya, yeni bir başlangıca, kişinin özel yaşantısı veya sosyal yaşantısındaki başarıya rivayet eder.

Rüyada Kaplumbağa Sevdiğini Görmek

Rüyada Kaplumbağa Sevdiğini Görmek, gören kişinin, temiz kalpli bir insan olduğuna, iyi niyet sahibi biri olduğuna rivayet eder.

Rüyada Bir Kaplumbağa Almak 

Rüyada Bir Kaplumbağa Almak, yakın zamanda dini bütün alim biriyle tanışacağınıza, herkes tarafından tanınmış sevilen, gücün, kuvvetin elinde tutan mübarek bir insanla tanışacağına, bu insandan büyük faydalara sağlanılacağı na yorumlanır.

Bazende bu rüya iyi bir arkadaş desteğiyle kötü alışkanlıklardan kurtulmaya, rahatlamaya işaret eder.

Rüyada Kaplumbağanın Evin İçine Girmesi

Rüyada evin içine giren kaplumbağa, arkadaşların toplanmasına, dost meclisine, arkadaşlarla toplanıp güzel zaman geçirmeye, birkaç arkadaş birleşip seyahate çıkılacağına, rüya sahibine fayda sağlayacak bir kişi ile arkadaş toplantısında tanıtılacağına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Kaplumbağa Bulmak

Rüyada ölmüş kaplumbağa bulmak, uzun zaman arkadaş olduğu insan tarafından ihanetine uğrayacağına, dostum denilen kişini aslında düşman, art-niyetli, sizi kıskanan, kötülüğünüzü isteyen kişinin varlığına işaret eder. uzun süredir birlikte olduğu bir arkadaşının ihanetine uğrar. Bu rüya siz dost görünen ama içten içe sizi kıskanan ve kötülüğünüzü isteyen bir kişinin varlığına işarettir.

Rüyada Ölmüş kaplumbağayı Bazı alimler, yapılan hatalı davranışlar sonucunda size destek veren kollayan insanların desteğini çekeceğine yorumlamaktadır.

Rüyada Kaplumbağa İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada kaplumbağa ile konuştuğunu gören, devamlı kendi ile ilgilenen, süslenmekten ve kendini karşı cinse beğendirmek için yoğun çaba harcayan bir kadının varlığına işaret eder. Farklı bir yorum ise, hanımlar arasında dedikodu yapan, karışıklığa yol açan birinin varlığına yorumlanır.

Rüyasında kaplumbağa ile konuştuğunu gören erkek, bir kadınla tanışıp, gönül ilişkisine gireceğine tabir edilir.

Rüyada Kaplumbağa Kabuğunun İçinde Yaşamak

Rüyada kaplumbağa kabuğunun içinde yaşamak, kişinin kısa sürede edineceği bir eve veya, mala işaret eder. Rüyada ailesiyle kaplumbağa kabuğu içinde yaşamak, ise daha güzel, farklı bir yaşam isteyen, kesin kararlı bir kadının varlığına işarettir.

Rüyada Siyah Kaplumbağa Görmek

Rüyada kaplumbağa görmek, rüya sahibini bekleyen bir hayal kırıklığına, siyah kaplumbağa gören kişinin mağrur duruşu ve kendine olan güvenini, azalmasına, muallakta kalan hedeflerine işarettir.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Kırmızı Şeytan Görmek

Rüyada Kırmızı Şeytan Görmek Rüyada kırmızı şeytan görmek,  yaşanacak kötü, sıkıntılı ve buhranlı günlere, kötü …

40 Yorum

 1. Rüyamda evimdeki koltuğun üzerinde 2 tane siyah yaşamayan kaplumbağa görüyorum. Yemeğini yapalım diyorum. Yanlarında oturup onlara bakıyorum.

  • Büşra hanım, sizin yakından ilgilendiğiniz aile bireylerinden iki soruna ve bu soruna bulacağınız çözüme, aynı zamanda sizin bu durumdan sağlayacağınız faydaya işarettir.

 2. Evde bana ait bir plastik kutunun içinden su akıyordu annemi çağırdım benim yerime o açtı. İçinden 5-6 tane birisi tarafından hapsedilmiş su kaplumbağaları çıktı. Kutunun içinde de küçük bir poşete konmuşlardı. Nasıl yaşamışlar kim koymuş anlamadık. Çok şaşırdık onları havuza koyup beslemeye karar verdik . Sonra uyandım

  • Şule hanım, hanım arkadaşlarınızla bir araya geleceğinize, sizin haberiniz olmadan arkanızdan yapılan asılsız bir lafı duyup açığa çıkarmaya ve yüzleşmeye, annenizinde bu durumda sizie destek olcağına, sizin için çıkan bu asılsız haberi aklınızda tutarak, o hanımlardan uzak durmanıza delalettir.

 3. Rüyamda bi su kaplumbağsı bide normal kaplumbağa gördüm eve getirip onları besledik yanımda yüzünü hatırlayamadığım bi kız vardı kaplumbağlar ne versek yiyodu

  • Ha bşy daha var kaplumbağalar yavruydu

  • Nurullah bey, Rüyada su kaplumbağası ve normal yavru kaplumbağayı eve getirip beslemek, alacağınız bir mülke ve bakımlı bir kadınla tanışmanıza, bir kadına verilecek işe veya sizin yardımınızla yükselecek bir kadına işarettir.

 4. Rüyamda baya büyuk bir kaplumbağa gördüm biri ölmüştü ben bunu kaplumbağaya anlatıyordum ve kaplumbağa ağlıyordu

  • Fatoş Hanım, rüyanız hayırlara vesile olsun sizi gelecekte yaşanacak bir üzüntüye şahitlik etmenize işarettir.

 5. Ruyada bir teknede sahilden uzaklaşırken teknede hasladiğim beyaz yumurtaları soğuması için denize atıp tekrar toplarken bazılarını toplarken diğerlerinin battığını gördüm. Biraz uzaklaşırken yumurtaların tekrar çıkıp beyaz kabuklu kaplumbağa olduğunu gördüm. Tekrar yakinlasinca battılar. Bi kovaya baktım topladığım yumurtalar da kaplumbağa olmuş onları da denize döküp uzaklastim. Bu rüya ne anlama geliyor teşekürler…

  • Remzi bey, rüyanızda deniz, yumurta ve kaplumbağa oldukça karışık olan duygularınızı ve kararsızlığınızın işaretçisidir. Rüyada tekneye binmeniz sizin; iş ve aile hayatınızdaki karışıklığa, Rüyada haşlanmış yumurta; herşeye yüzeysel baktığınıza konuların detaylarına inmediğinize, dünya nimetlerinden faydalanacağınıza, rüyada haşlanmış yumurtaları soğusun diye denize atmak, kurtulmak istediğiniz bir söze veya zor durumun işaretcisidir. Rüyada denize attığınız yumurtaları toplamanız, aklınızın başına gelmesine olaylara daha realist yaklaşmanızın işaretçisidir, Denizde kalan bazı yumurtaların beyaz kaplumbağa olması, sizi yoldan çıkaracak, zihninizi kurcalayacak kadınlara, Rüyada kovaya topladığınız yumurtalarında kaplumbağaya dönmesi, kalbinizde sevgi duyup yer verdiğiniz kişilere, o kaplumbağalarıda denize dökmeniz, sizi yolunuzdan çeviren yanlış fikir veren hatta yuvanızı ve işinizi dağılma noktasına getiren kişilerin iç yüzü görmenize ve rahata kavuşmanıza tabir edilir.
   Tavsiye; evli iseniz eşinize ve işinize iyi sarılın çevrenin laf sözlerine ve tatlı sözlere kanıp gönlünüzün başka tarafa meyletmesine, müsaade etmeyin. Bekarsanız; işinize ve ailenize sahip çıkın ailenizin fikirlerine önem verin onlardan muallakta olduğunuz her konuda yardım alıp tavsiyelerine kulak verin.

   • Teşekürler ilginiz için:)

   • Rüyamda evde kaplumbağa besliyormuşum bizim hayvanımızmış. Bacaklarından biri kopuyor sonra bakıyorum başka yerlerden bacak çıkıyor üzülmüyorum demekki kaplumbağalar böyle bacakları değişiyorum diyorum

    • Mine hanım, Rüyada evde kaplumbağa beslemek; evinizin içinde bulunan süslü bir kadına veya geline işarettir. Rüyada kaplumbağanın bacağının birinin kopması; o süslü kadının zarar etmesine, Rüyada bacağı kopan kaplumbağanın yerine yenilerinin çıkması, edilen zararın yerine gelecek çok paraya veya çok zenginliğe, hane içinde ki süslü bakımlı kadının yükselmesine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.