9 Ağustos 2020 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Kaş Almak İslami Yorumları

Rüyada Kaş Almak İslami Yorumları

Rüyada Kaş Almak İslami Yorumları

Mine Gül’ ün Rüyası

Rüyamda bir kuaföre gidiyorum. Saçlarımı boyatmam gerekiyormuş. Saçlarımı eskiden uzaktan tanıdığım yaslı bir adam boyuyor. Ama tanışıklık vermiyor bana. Ben de belli etmek istemiyorum. Saçlarımın önden bir tutamına boya sürerek başlıyor. Sonra kuaförün kaşçısı gelip kaşlarınızı da alalım bence falan diyor bende tarif ediyorum. Böyle böyle yapın diye. O da benim söylediğimin tam tersini yapıyor. Diğer kaşıma da hic dokunmadan ben geliyorum hemen deyip gidiyor. Ben de kara kara simdi ne yapacağım diye düşünüyorum. O ara saçımın sadece bir tutaminin boyalı oldugunu adamın hala saçımı boyanmadığını fark ediyorum. Kinayeli bir şekilde saçımın boyamayacakmısınız falan diyorum. O da ”aa tabi” diyor gayet alaycı şekilde yanıma geliyor saçımın ense kısmından orta kısımlarına kadar tek makas darbesiyle kesiyor.

Mine Gül’ ün Rüya Yorumu

Mine hanım rüyanız hayırlara çıksın rüyanızda saçınızı tanıdığınız yaşlı bir tarafında kesilmesi: size yaşlı tanıdık birinden maddi acıdan destek verileceğine veya sizin hayırlı bir yolculuğa çıkacağınıza refahınıza ve huzurunuza işaret eder. aynı zamanda kalfanın gelip siz kaşlarınızın da alınmasını söylemesi ve sizin dediğinizin tersini yapması: bir başkasının da sizin sırrınızı bildiğini ve kaşlarınızın birinin alınıp birinin alınmaması sizin hayatınızı etkileyecek başarıyı kimsenin yardımı olmadan yükseleceğinize ancak başarı yolunda bir sorundan dolayı engel teşkiledeceğine, sakladığınız bu sırrınızın saklanmasında o kişinin de size yardımcı olacağına ve akıl vereceğine işaret eder. Saçınızın sadece bir tutamının boyanması: Çıkmayı düşündüğünüz bir yolculuk veya kurmayı, başlamayı düşündüğünüz bir işte bu yaşlı kişiden yardım, isteyeceğinize fakat bu şahsın size yardımcı olmak için karasız olduğuna işaret eder. Size güvenmediğine yorumlanır. Rüyanız hayırlara vesile olsun. Amin

Rüyada kaş almak

Rüya sahibinin önerilere ve sorunlarında çözümlere ihtiyaç duyduğuna, kişi sıkıntılarının ve yaşadığı zorluklardan kurtulmak için çalıştığına ve bu şekilde zorlukların üstesinden gelmeyi başaracağına tabir edilir. Rüya sahibi: kendisini  başarıya ve mutluluğa götürecek bütün yolu zorlayacak, huzura refah ve kavuşmak için çalışmaktan vazgeçmeyeceğine yorumlanır. Rüyada kaş alınması, rüya sahibi için yakaladığı başarı ve mevkiye tek başına kendi çabaları sonucunda geldiğine yorumlanır.

Rüyada Kaş Bıyık Aldırmak Yorumları

Kişi rüyasında Kaş Ve Bıyık Aldırdığını görmüşse bu raya hayırla yorumlanır. Rüya sahibi kişi için: hedeflerine ve isteklerine kavuşacağına huzur bulacağına maddi ve manevi acıdan rahata kavuşacağına kişinin yaşantısında hoşuna gidecek olaylar yaşayacağına, yüzünün güldürecek gelişmelere yorumlanır. Kişi, sabırla çalışarak arzu ettiği hayalini kurduğu cok şeye ulaşmak için ısrarcı çalışmaları sonucunun kişiye hayır getireceğine tabir edilir.

Rüyada Kaş Alınması Yorumu

Rüyada kişi kaşını aldığını görmüşse, rüya sahibi kişinin kararlılığından ve inancından taviz vermeyeceğine bu vesile ile hayalini kurduğu ve istediği yaşama kavuşacağını, yaşam seviyesinin yükselteceğine ve parasal gücünü arttıracağına tabir edilir.

Rüyada Kaş Aldırmak

Rüyada insanın kaşını aldırması daha farklı yorumlanmaktadır. Rüya sahibi için bu rüya;  servetinini ve malını, birikimlerini kaybedeceğine, maddi olarak kayıplar yaşayacağına ve oldukca zor duruma düşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada başkasının Kaşını Aldığını Görmek

Rüya sahibi başkasının kaşını almışsa kendisinin çalışmaları ve emek vererek yani konuşarak, alın teri ile kendi alın teri ile iş yapacağına ve bu yaptığı işin karşılığında kazanç elde edeceğine yorumlanır. kişi için bu rüya hayırla yorumlanır.

Rüyada Cımbızla Kaş Almak

Rüyada sahibi için bu rüya hayırla yorumlanmaktadır. kişi rüyasında cımbızla kaş alması kişi için; Allah’ın emir ve buyruklarına karşı gelmek gibi bir gaflete düşeceğine, kedinin sahip olduğu maddi manevi birikimlerini inkar ederek, daha çoğunu, dahada fazlasını isteyerek hamd etmeden uzaklaşıp Allah’a isyan içine gireceğine fakat bu isyanın uzun sürmeyerek kişinin yaptığı hatayı anlayıp yanlışından döneceğine yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

22 Yorum

  1. Rüyamda annemin kaslari alinmis ve güzelce kesilmisti.
    Kesilirken veya alinirken görmedim ama.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.